Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

Ne kadar gıcık ya su havva

ay cidden nasıl gıcıklanıyorum bu kadından
aglaması bile beni sinir ediyor hemen kanal değiştiriyorum
bir süre sonra açıyorum
belki kadın haklı belki kadın iyi biri ama
çok negatif elektirik aldım ben bu kadından.

müğeyi şimdi daha iyi anlıyorum
sinirolduğu insanlara nasıl katlanılıyor
.

:bbo: aynenalsanaalsanasmile

ayy havvva yazık sana ya
kendi kendine bir tavırlar
sinemin annesi negüzel tersliyor ya.

Fatmagül gerçek oldu!

Üç genç, zihinsel engelli S.C.’yi bir okula götürerek 5 saat boyunca tecavüz etti

04 Ekim 2010 Pazartesi, 1227

Aydın’ın Çine İlçesi’nde, zihinsel engelli 16 yaşındaki S.C.’ye tecavüz ettikleri iddiasıyla yakalanarak gözaltına alınan 3 kişi, çıkarıldıkları mahkkemece tutuklandı.
Vatan'ın haberine göre olay, geçtiğimiz Çarşamba günü akşam saatlerinde, Çine İlçesi’ne bağlı Akçakoca Beldesi’nde meydana geldi. Ailesiyle birlikte yaşayan 16 yaşındaki zihinsel engelli S.C.’yi, aynı mahallede yaşayan 19 yaşındaki F.B., 21 yaşındaki A.D. ve 23 yaşındaki M.Ç., iddiaya göre, Akçaova İlköğretim Okulu’nun konferans salonuna götürerek, 5 saat boyunca defalarca tecavüz etti. Bir gün sonra S.C.’nin yaşadıklarını kuzeni 16 yaşındaki Ayşe C.’ye anlatması üzerine olay ortaya çıktı. S.C.’nin 34 yaşındaki annesi Serpil C. ve 45 yaşındaki babası Muammer C., olayı jandarmaya bildirerek şikayetçi oldu. Harekete geçen jandarma ekipleri, olayla ilgili F.B., A.D. ve M.Ç’yi gözaltına aldı. Hastaneye götürülen genç kızın muayenesinde ise tecavüze uğradığı belirlendi.

İlçe Jandarma Komutanlığı’nda işlemleri tamamlanan 3 zanlı, dün sevkedildikleri adliyeyede, çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

çok kötü ya ,kızlar farkında farkında mısınız mısınız artık arka sokaklarda olsun umut yolcularında olsun fatmagülün suçunda hepsinde yeni dizi konusu favori tecavüz vak'ası ve bu diziler yüzünden toplumda tecavüz olayları artacak bakın görün...
biz ki behlülle bihteri onaylamış ben dahil çoğumuz ilişkilerine aşk gözüyle baktık oysa ki ortada iğrenç bir aldatma olayı vardı ki aile içi ilişkilerde çoğalmaya başladı ...içimizde ki tecavüzcüler ortaya çıkacak habaerlerde trafik canavarlarından çok tecavüz canavarlarını göreceğiz ...

Havva' ya dedesi rüyasında söylemiş gitme o köye üzülürsün diye
Keşke dinleseymiş rahmetliyi....

ay çok üzüldüm ya 5 saatmisenağlama
bu şahısların cezasını çekmesi lazım hatta cinayet işlemiş gibi
20.25 sene hapis yatmaları lazım.
bu kızın piskoljisi ne oldu şimdi kimbilir.
günah ya
ayy dizler gerçek oluyor.

( yazık zavallı kıza...
böyle pislikleri hadım edeceksin aslında!

( yazık zavallı kıza...
böyle pislikleri hadım edeceksin aslında!

hadim etsen ne ruhlarini hadim etmek lazim böyle sapiklar baska birsey bulurlar Allah korusun yazik ya aman
cinsel egitimin eksikliginden önceden 12 den sonra kirmizi noktali yayinlar oluyormus aslnda hatirliyorumda pek uyanik olmadigimdan o zamanlar o saate tam bilemiyorum insanlar belki onlari izleyip tatmin oluyordu ne bileyim..
yurt disinda ortaokulda cinsel birlesme arti dogum videolri gösteriliyor admlar biliyr gerek duymuyolar
hos bizde olsa bu seferde illa uygulamak icin cabalarlar anlamdim ne yapilirsa bu insanlar düzelir

Havva' ya dedesi rüyasında söylemiş gitme o köye üzülürsün diye
Keşke dinleseymiş rahmetliyi....

BİBU RÜYA EKSİKTİ ZATENNNN
madem dedeni gördün eşine ısrar ettin gitmeyelim diyeeee
ee hadi oda seni dinlemedii gittinizzz
neden çocuklarını yanına almazsınnnnnn ozaman dimi amaaaaakötükedihüso

birde köy içinde kimse süratli gitmezki çocugu araba çarpsınnn
inanın bu çok zorrrr
bence kaçırıldı o çocukkk:umursamaz:
ve havva biliyoorrrrr
çözülür azkaldııııı:mymeka:

bana hııc ınandırıcı gelmedı Allah bılıor ya... Belkı dıyorum kadın hakkaten bılmıodur gunahı boynuna ama ruya masalıyla tekrar suphelerı cektı

bana hııc ınandırıcı gelmedı Allah bılıor ya... Belkı dıyorum kadın hakkaten bılmıodur gunahı boynuna ama ruya masalıyla tekrar suphelerı cektı

bencede keşke agzını hiç açmasaydıı
öylece baksaydı..
ama hala birine bilaf derken gözleri mügeye bakıyor anlamadımm

ay evet yaa... böyle aglarken sızlarken mıgeye bakıyor ya da seyırcılere mı bakıyor ordakı ekrana mı bakıo napıo anlamdım ama cok gıcık bı durum oluo

ay evet yaa... böyle aglarken sızlarken mıgeye bakıyor ya da seyırcılere mı bakıyor ordakı ekrana mı bakıo napıo anlamdım ama cok gıcık bı durum oluo

canımm yaaa
sen hamilesinn galibaaa
aman izleme böyle programlarıı sennn
hele havvayıı hiççç
erken doguma sebep olur bu kadınnnn:mymeka:

canım benım evet hamişim :))
ya bastan sona ızleyemıyorum zaten sınem olayı etkıledı benı,havva olayında da bakıyorum kadın benı geriyor ızlemıyorum zaten :))

yemin ediyorum artik havvanin ismini duyunca bile cok kötü midem bulaniyorkafamçokkarıştı
karar aldim artik izlemicem burdan takip ederim
hicbir konuk bana böyle etki etmedisempatiksalakcinni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…