Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

ay sen onu diyon bigün programda bayıldı içeri götürdüler 5 dakka oldu olmadı hemen ayıldı sanki hiç bayılmamış gibiydi müge de diyoki önce program yapalım konuşsun programdan sonra istediği kadar bayılsın dedi ohaoldumsmileohaoldumsmile

aaaaaohaoldumsmileohaoldumsmile
evet hatırladımmmm

yarın bakalım neler olacakkk
bulunsunn şu kayıplaryaa
allah kimseye vermesinn
ölseler öldü diye mezar başına giderler ama kayıp çok başka bişeyyy

aaaaaohaoldumsmileohaoldumsmile
evet hatırladımmmm

yarın bakalım neler olacakkk
bulunsunn şu kayıplaryaa
allah kimseye vermesinn
ölseler öldü diye mezar başına giderler ama kayıp çok başka bişeyyy

evet hele de çocukların kaybolması daha bi acı allahım sana emanetiz şimdi :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq: o küçücük yüreği ile senden yardım istiyodur rabbim bizden daha iyi görürsün nolur biran önce bulunsun

evet hele de çocukların kaybolması daha bi acı allahım sana emanetiz şimdi :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq: o küçücük yüreği ile senden yardım istiyodur rabbim bizden daha iyi görürsün nolur biran önce bulunsun

aminnn canımm aminnn:Saruboceq::Saruboceq:
allah kimseyi evladı ile imtihan etmesinn:Saruboceq::Saruboceq:

arkadaşlar ben hava nın çocuğun kaybolması ile ilgisinin olmadığını düşünüyorum. kendini ifade edemiyor. kaybedecekse ya da birine verecekse niye köy yerine getirsin akrabaların içine. kocası da çok normal bişey değil. saf gibi biraz yazık.

arkadaşlar ben hava nın çocuğun kaybolması ile ilgisinin olmadığını düşünüyorum. kendini ifade edemiyor. kaybedecekse ya da birine verecekse niye köy yerine getirsin akrabaların içine. kocası da çok normal bişey değil. saf gibi biraz yazık.

belki haklı olabilirsinn ama
lafa geldimi onun bunun yanında kimvar ince ayrıntısına kadar anlatıyorrr
ama nedense söz konusu çocugu olunca ne biliyosa unutuyor
tuhaf dimii

belki haklı olabilirsinn ama
lafa geldimi onun bunun yanında kimvar ince ayrıntısına kadar anlatıyorrr
ama nedense söz konusu çocugu olunca ne biliyosa unutuyor
tuhaf dimii

çocuğun kaybıyla alakası yoktur da başka işler çevirdiyse onlar açığa çıkacak diye çeviriyordur lafı. yine de günahınımı alıyoruz diye içim rahat etmiyor ama artık kimin eli kimin cebinde. kaç kadın gördük kayınbiraderiyle falan kaçan kimseye güvenimiz kalmadı. belki erdal la bişeyler geçmiştir aralardında. sonuçta ateş olmayan yerden duman çıkmaz. öyle bişey olmasa köylü niye dedikodu çıkartsın.

çocuğun kaybıyla alakası yoktur da başka işler çevirdiyse onlar açığa çıkacak diye çeviriyordur lafı. yine de günahınımı alıyoruz diye içim rahat etmiyor ama artık kimin eli kimin cebinde. kaç kadın gördük kayınbiraderiyle falan kaçan kimseye güvenimiz kalmadı. belki erdal la bişeyler geçmiştir aralardında. sonuçta ateş olmayan yerden duman çıkmaz. öyle bişey olmasa köylü niye dedikodu çıkartsın.

ateş olmayan yerden duman çıkmazzz
tamam hadi anladımm başkasıyla bişeyler yaşadııı..
pekiiii????
neden birisi bartın tarafına gitti dediginde kimseyle paylaşmıyor
tuhaf degilmi canımm

dedigin gibi günahınıda alıyorsak allah affetsinnn

ateş olmayan yerden duman çıkmazzz
tamam hadi anladımm başkasıyla bişeyler yaşadııı..
pekiiii????
neden birisi bartın tarafına gitti dediginde kimseyle paylaşmıyor
tuhaf degilmi canımm

dedigin gibi günahınıda alıyorsak allah affetsinnn

öyle birisi var mı yokmu belli bile değil. kadın sağlıklı değil. kendi kuruyo kafasında. tabi bu benim düşüncem. bu çocuk kesin kendi ormanda kayboldu. havva nın kirli öamaşırları döküldüğüylemi kalacak acaba. ay yine elim durmadı yazmamam lazım böyle şeyler.

kayınvalidesgil falan bakmadın yemeğemi gittin falan filan diyecek diye atıyo kafasından. 5-6 yaşındaki çocuk ne bilecek kimin çocuğu olduğunu da söyleyecek.

öyle birisi var mı yokmu belli bile değil. kadın sağlıklı değil. kendi kuruyo kafasında. tabi bu benim düşüncem. bu çocuk kesin kendi ormanda kayboldu. havva nın kirli öamaşırları döküldüğüylemi kalacak acaba. ay yine elim durmadı yazmamam lazım böyle şeyler.

neyse canım ozaman izleyip görelimm neler olcakkkkk:hulya:

neyse canım ozaman izleyip görelimm neler olcakkkkk:hulya:

hiçbirşey olmz arkadaşım. nasıl o kadar zaman sevgi hn katilini bekledik çıkmadı bunlarda öyle kapanıp gidecek. katil öldürmeden önce cepten falan arayıpta öldürmediği sürece kimsenin bulunduğu yok.

aaaaa gizli tanık çıkmış bebeği erdalda gördüm diyor.. ben kaçırdım sanırım dün...şaşırdım..
bir işlerler var bunda...

bence çocuk erdaldan yoksa niye onca köy arasından bunla dedikodusu çıksın? çocuk bunlarda densin? bence havva köyde tanınır diye çocuğu erdalın bir arkadaşına verdi çok yakındaçıkar kokusu

kizlar havvanin bu köye ilk defa gidisi degilmi????masallah nerde hasta var havva orada.....nerde birisinin hastasi var havva onu merak edip cok ama cok üzülüyor.....köyü herkesden iyi biliyor

çocuk kaybolurken biri patates salatası derdinde diğeri çekirdekboshayallersmileboshayallersmileboshayallersmile

Mrb,

Sinem olayı ile ilgili bir gelişme yoktur diye tahmin ediyorum ama Havva ile ilgili bir gelişmeler var diyordu neler oldu izleyenler yazabilirmi?

Mrb,

Sinem olayı ile ilgili bir gelişme yoktur diye tahmin ediyorum ama Havva ile ilgili bir gelişmeler var diyordu neler oldu izleyenler yazabilirmi?
benim gördüğüm kadarıyla hiçbir gelişme olmadı. müge hanımda iyice sıkıldı. tekrar bir daha aransın köy dedi. o şekil kapandı bugünlük konu.

rahmi beyin bildiği düşündüğü b irşey var..gibime geldi..tahminimi ben diyemiyorum deyip durdu

yaaaaaaaaağ

X