Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

rıca ederım cnm,mugede dedı gecen kolaylıkla bulunacagını zannedıyporduk polıs de öyle zannedıyordu ama bulunan kan örneklerı hıcbır akrabanın ya da eve gıren cıkan tanıdıklarınınkıyle uyusmamıs...

ya evet günahını almak gibi olmasın da.. dilberi de izlerken zaman zaman şüphelensemde hep dedim ki heralde saf bi tip nerde nasıl tepki vereceğini bilmiyo.. ama sonuç ortada.. şimdi de havva... birbirlerine o kadar çok benziyorlarki... yaa sürekli kendini aklamak peşinde. yavrusu için değilde kendini aklamak için çaba sarfediyo.. ayy ne bilim Allah affetsin günahını alıyosam.. pazartesi nolcak çok merak ediyorum. inşallah ihbar telofonu doğru çıkarda bulunur yavrucak...

Cevapin icin tesekkürler ozebus_41a.s.

Ya insallah su yavrucak bir bulunsa..

Rabbim kimseye böyle acilar yasatmasin...

sağol hayatımzemuszemus
çok şaşırdım bu duruma yalnız
yorumsuzbilmiyorumkismile

seda sayan çok kıskanç bir kadın. kendisi müge anlı nın prog. taklidini yaptı tutmadı ya o zaman ne kadar taktıysa kafaya şimdi güya ödül alarak müge ye çalım atmış hissetti galiba. müge nin de o nu kıskandığı için öpmediğini düşünmüştür. kendine yakışan bir şekilde de dışa vurmuş. genç erkek avcısı.

haklısınız valla bence kıskançlık var altında sanki müge onu öpüp yalamakta becbur sinir şey iyi yapmış müge ben olsam bende öyle davranırdım...kendini ne sanıyorsa seda ...o kacalarıda olmasa ekrana çıkacağı yok.....delikafadulden

Bu sabah melih icin erken kalktim merakdan insallah bulunur yavrucak,
havva cok itici bir kadin tokatliyasim geliyor

14 yasındakı kızın kimle konustugunu neden denetlememişler yaa hep olan annelere oluyor yazık yaa kızlarda bı evlenme bı erkek merakı bu ne yaa öfff !!!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…