Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

muge anlı dediğimiz kadını ilk ne zaman izledik?Şenay düdek le dobra dobra da..neydi muge anlı?magazin programı sunucusu ve magazin kose yazıları yazan,dedikodular yazan bir kadındı..o zamanlar bügün suratına bakıp,tebrik etmediği Seda sayan in dedikodularını yazıyor,konuşuyordu..
şimdi çizgisini değiştirdi..magazinden uzaklaştı..
o yüzden de bence Seda sayan yerden göğe kadar haklı..

cuma gunu havva kendı uzerıne fazla gıdılmeyınce aglamaya,haber gelınce heyecanlanmaya basladı nedense?? Basta görülmesi gerektiği davranısları cuma gunu gorduk

yaa belkide kadın ,,hakkaten kendini ifade edemiyordur...çocuğun kaybolmasıyla ilgisi varmı? bilmiyorum ama..yinede bi şey sakladığına eminim..bunların.....

ya bende öle dusunuyorum bazen belkı gercekten sucsuz kadın ama ne bıleyım bu kadar da ıfadesız olunur mu? Donuk kalınır mı? Insan gelen tlflara heyecanlanmaz mı? Bırde bu kadar kolay mı hemen akrabamıza o gün yanında bulunan ınsanlara camur atmak

cuma gunu havva kendı uzerıne fazla gıdılmeyınce aglamaya,haber gelınce heyecanlanmaya basladı nedense?? Basta görülmesi gerektiği davranısları cuma gunu gorduk

sinemin annesini inceledi bence
baktı kadınn aglıyoo neden yapamıyım dediii
ya allah aşkına hangi kadın "çocugun babası başkadır belki onun için kaçırılabilirler "dendigi zaman susarr
herşeyi yapmacıkkk
çocuk bulunsa bileetekrar kaybeder bunlarrrr:umursamaz:

ya allah aşkına hangi kadın "çocugun babası başkadır belki onun için kaçırılabilirler "dendigi zaman susarr
herşeyi yapmacıkkk
evet o konuda bende aynı şeyi düşünüyorum allah korusun biri bana öyle bişey ima edecek yıkarım o stüdyoyu kafasına sen ne diyosun derim. ama havvayı da çözemedim günahını almak istemiyorum. sanırım yapısı bu onun tepki mekanizması gelişmemiş kadının. herşeyi aynı seviyede karşılıyor.

herşeyi yapmacıkkk

Kesin Sinemin annesinden örnek aldı.Hatta bir ara ben çocuğum arkasındayım diye bağırdı.O lafı da hep Sinemin annesi söylüyordu :1closedeyes:

Bu arada Seda Sayan da ne patavatsız kadın.Ona karşısındaki bir insana öküz deme hakkını kim veriyor..Ben Müge olsam arkasından senden ala öküz mü olur diye bağırırdım...Müge onu öpmedi diye bozulmuş olabilir ama böyle mi ifade edilir...

evet bende izledim ben çocugumun arkasındayım ne olursa olsun arkasındayım diyor gıcık oluyorum artık o kadına gunahını alıyorsam allah affetsin ama o kadın cok sey saklıyor dişini sıkarak yağğğğğğğğğ allah askına demesinden bıktımmmmmm

Kesin Sinemin annesinden örnek aldı.Hatta bir ara ben çocuğum arkasındayım diye bağırdı.O lafı da hep Sinemin annesi söylüyordu :1closedeyes:

Bu arada Seda Sayan da ne patavatsız kadın.Ona karşısındaki bir insana öküz deme hakkını kim veriyor..Ben Müge olsam arkasından senden ala öküz mü olur diye bağırırdım...Müge onu öpmedi diye bozulmuş olabilir ama böyle mi ifade edilir...

ayy ben kaçırmışım ne olmuş
seda sayanla müge anlımıbilmiyorumkismile
kim kime öküz demiş,
yoksa benmi yanlış anladım
bir yazında bende anlayım ya

ayy ben kaçırmışım ne olmuş
seda sayanla müge anlımıbilmiyorumkismile
kim kime öküz demiş,
yoksa benmi yanlış anladım
bir yazında bende anlayım ya

seda sayan bir yerde ödül almıs sahnede muge anlıda var seda sayan cıkıyor herkesi öpüyor mugeyi öpecegi zaman uzak duruyor biraz muge anlı sonra cıkısta karsılasınca seda sayan diyor muge anlıya insan bir tebrik eder öper öküz gibisin diye :KK1:

valla kım haklı olursa olsun sedanın soyledıgı öküz kelımesı cok kabaca... muge tenezzul edıp cevap vermedı bıle ıyı de yaptı...

X