Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

arif verimli doğru diyor.ben iki elimide kullanıyorum.çocukta belki iki elini kullanıyordur belki.

ay kızlar acaba Havva nin günahını mı aldık ya :KK43: ya cidden delinin biri kaçırdıysa cocuğu?
ama bı de ilaç mevzusu çok komik değil mı?mide ilacı insanı donuklastirir mı?sakinlestirici mı bu?

ay o Arif verimli benim çok komigime gidiyor yaaa :))))) bilmiş bilmiş konuşuyor ya :))) deminde parmak kaldırıyor ciddi ciddi :))) çok alem adam :))) filezof gibi :)))

iyide geçen sene seda sayan kendisi de onun gibi bi program yapmak istedi ama maalesef beceremedi.

gördüm videoyu evet şaşırtıcı. ama tek iyi yanı ben sandım ki olay bittikten sonra muhabirlere söylüyor allahtan onu yapmamış direk kendisine söylemiş. bu her insanın yapması gereken bişey. kimsenin yüzüne söyleyemiyeceğimiz bişeyi arkasından söylemicez ama nerdeeeeeeeee.

ayy şimdi ben de izledim de o değil de başka video dikkatimi çekti... mügenin stüdyosunu mu basmışlar ben izlemedim o bölümü...

ayyyy diken diken oldum.daha savcılık kanalıyla diyorlar.ooooooo atı alan üsküdarı geçer.bunu tv.de duyan aynı yerinde durur mu?

aaa ben o yayını birazını izlemiştim ama baskın kısmını kaçırmışım. ay çok merak ettim. bulup izleyim bari.

X