Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

:roflol:sempatiksalakcinni
ay mügede put gibi duruyo insan bi cevap verir sok oldu galibaakannehir
iyide nasi seda sabah programnda 1. oluyo kackere yayindan kaldirdilar kimse bakmiyo diyeCADIARZU

ya seda sabah sabah seda sayan ken izleniyodu fazlasıyla
ama sonra kadın realitisine dönünce tutturamadı
herkesin bi misyonu var halkın gozunde
ona eğlendirmek yakısıyo ya böyle sosyal olayları irdelemek değil
kim ne derse desin ben sedayi çok seviyorum
mert kadın

Ay ben bu yalaka kadını hiç sevmiyorum ya

Müge'yi de sevmem ama müge1-seda 0 sempatiksalakcinni

Herkese canım arkadaşım deyip carp curp öpmesinden,

erkeklere pompişini yaslamasından gına gelmişti.

Biri tepkisini koymuş eferem alsanaalsanasmile

ay kızlar acaba Havva nin günahını mı aldık ya :KK43: ya cidden delinin biri kaçırdıysa cocuğu?
ama bı de ilaç mevzusu çok komik değil mı?mide ilacı insanı donuklastirir mı?sakinlestirici mı bu?

canim mide ilaci insani donuklastirmaz..sinirsel mide bulantilari , kusmalari olanlar bilirler.benimde uzuntum direk mideme vurur ve sebepsiz kusarim..dr sakinlestirici, depresyon ilaci vermistir..cunku sorun midede degil..dolayisi ile aldigi ilac sakinlestirici tarzi bence..

ayy şimdi ben de izledim de o değil de başka video dikkatimi çekti... mügenin stüdyosunu mu basmışlar ben izlemedim o bölümü...

evet hani eşini çoçuklarını bırakıpda kocasının yeğeniyle gden bir kadın vardı onun kocası bastmıştı stüdyoyu 2 kişi yaralabnmıştı 2-3 hafta oluyor

ben de konyadaki şükran özbakan cinayetinin sonucunu merak ediyorum...

en son ahmeti tutuklamışlardı... ahmette dileğin bebeği benden demişti..
doğumdan sonra dna testi yapılacaktı ama bir daha haber çıkmadı sanırım değil mi...

seda yı yenı gordum :roflol: cok haklı bence yaaa hakatten ınsan bı oper tebrık eder yaaaa

yaa ben yurda geldim, tv yok izleyemiyorum artık. noldu sinem? havva hala yağğğğğlıyo mu :)

yaa ben yurda geldim, tv yok izleyemiyorum artık. noldu sinem? havva hala yağğğğğlıyo mu :)

sinemden hala haber yok
melihide biri görmüs bi kadin telefonla baglandi canli yayina bi kadinin yaninda görmüs sözde torunuymus ama oglu evli degilmisbilmiyorumkismile

ama ne atv haberlerinde bu konuya yer verildi ne de müge nin programında.ne hikmetse?

müge havalarda artık havasını söndürmemek için vermezler belki bi kaç kanal verdi artık mügeye uyuz oluyorum bazen rahmi beye arif hocaya saygı duymuyo :umursamaz::umursamaz:

yıkıldım :roflol: :roflol:
seda haklı :hulya:
nesi haklı anlayamadım.seda tam bir şov kadını.müge onu pohpohlamadıya sahnede,yakın durmadıya bozuldu hasbam.müge bence daha dobra.öyle pat pat söyleyiveriyor ,en önemlisi gerçekçi.umut tacirliği yapmıyor.alsanaalsanasmile

mügenın orada art nıyetlı bırsey yapmadıgı cok acıktı,ben ızlemıstım o olay oldugu zaman bende afallamıstım o an... sedanın hasetlıgı o an muge onu görmeyınce çenesıne vurdu :)

X