Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

ayy çıksın şu melih ya iz yok hiç aileye bak kim kime dum duma bebn görmedim o gitti yok gitmedi geldi çorba yaptlar herşeyi :bbo:

ay kızlar hakkaten bende öyle düşündüm sinemin annesi feryat ederken iyi dinledi ezberledi dersine çalıştı sonra uyguladı ama bizi inandırdımı hayırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...........:eek:lmaz:

ama bi an aklıma şu geldi. acaba melih havvayla ilgili olmayan bi yerde çıkarsa müge anlı o kadar günahını aldı o nolacak birden aklıma geldi. sürekli ben sana inanmıyorum ne saklıyorsan söyle bu tarz şeyler söyledi kadına. nerdeyse emin gibi davrandı onun bişiler yaptığına.

inanınki tüylerim kalktı ayy bende cok heyecanlandım şimdi yaa hadi inşallah allahım o bebek melih bebektir......kızlar hep beraber dua edelimm.....

Son düzenleme:
kırmızıdonlukız canım nasılsın öptüm çok seni fıstıgım benimmmmolumunekankayizsmile opuyorumnanaktan

kesik bacak olayı noldu hani dna testi sonucu gelecekti sinem için sonuç çıkmadı sanırım

havvanın konuşma şekli çok itici geliyor
birde bazı insanlar duygularını yansıtamaz hani dona kalırlar olay karşısında belkide yapısı öyledir bilemeyiz

X