Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

aynennnn 20 günde unutmuşlar zaten olayı yasakkelime

bazı insanların yapı gereği kaşları bi kere alındımı bidaha çıkmıyor
benim teyzemde bekarken hiç aldırmamış düğün günü almışlar bide evlendikten sonra düzleştirmiş
ne hikmetse kadının kaşları alınmış gibi duruyor hani okadarda sıkıntılı hem maddi hem manevi yönden her zaman sorarım kaşlarını ne zman aldın teyze diye ne alması yeğenim
kaç yıl geçti alınmayalı der hani bide köyde yaşıyor eline cımbız alıpta kaş alacak vakti yok

oda doğru günahını almamak lazım ozamanboshayallersmile

ya bu dilberin bakışları hiç normal değil ya karşısındakiyle konuşurken onun yüzüne değil de yan yan başka tarafa bakıyor oturuken filan bi değişik sinsi sinsi hay Allah ım affet beni
ne zamndır dikkatimi çekiyor

ay düs düs bayilakannehir herkes yalan söylüyo bitek havvanin söyledikleri dogru sanki:mymeka:
kayni cok emin konusuyo ben inandim ona

benim de kaşlarım ne kadar uzarsa uzasın bi kaç mtden hiç belli olmuyor yapisi gereği
kaldı ki ekran karsısında belli olması çok zor, cilt kusurları bile ancak yakın cekimde belli oluyor
kadın 1 ayda eridi bitti yazık...

ayy kızlar bu oglan kayınımı nasıl benziyooo o zaman abisine eccik de deli gibi keleeeeaklinialirimsmile sempatiksalakcinni

havva gülüyor ya yüzünde bi gülümseme ,bir şey anlatacakken fılan konustugu kısıye degıl mügeye bakıyor hep..

dövesim gelıyor kadını niyeyse

offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

bu hawa niye herkese muhalefet oluyor

şimdide sallanıyor ohaoldumsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…