Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

bu arada kızlar ankara sevgi aslan cinayetinden hala bi haber yok demi
geçen gün söylemişti kızı doğum yapacakmış kocasıyla barışmış felan ayy nasıl sinir oldum yaa o adamla nasıl tekrar barışmış o salak kız
işin içinde birde ademinde parmağı varsa hiç şaşırmammmmmmm alsanaalsanasmile

havvaya baktıkça dilber geliyo gözümün önüne onun o bakışları zoraki yapmacık konuşmaları elime verseler bi kaşık suda boğarım kadını..çocuğunun başını yedi ne yaptıysa...

ahh şu dilberide cezaevinde bir kazaya kurban götürseler ne sevinirim heee sempatiksalakcinni

havva show'a döndü iyice iş...

ayrıca kayserili cocuklar için çok üzüldümm....
inşallah doğru değildir diyicem ama bunca zaman nerede saklanabilir ki o 3 yavru ya...

kızlar havva kabusu başlıyor hazır mısınızkaydirigubbakcemile3

müge tahtalara krokiler çizdi adamlarına yanına aldı :bbo::bbo:
havva bi yerde patlak verecek ama nerdee :mymeka:
ne ailede iş var ne kocada eğerki ademde işin içinde değilse ve o kadına bişey deyip söyletemiyosa yuhh olsun onaaa :mymeka:

başladıı bileeee
kaydirigubbakcemile3

bu havva aglamayı burada ögrendiii:hulya:

kadın ağlamıyoki zoraki kendini sıkıyo
timsah gözyaşları :mymeka:
hele konuşurken kendini ağzını sıkıp bişeyler sölemesi nasılda belli ediyo yalan söylediğini Çok üzgünüm çoook

artık bu havva yüzünden izlmeme hevesim kalmadı inanınki. izlemciem o gidende kadarda sıktı iyice.. dön dolaş hepsi aynı hiç bir gelişme yok.. bir dedikelri birine uymuyor..
kayserrli çocuklara gelince ben öyle bişey tahmin ediyordum.. inş doğru bir ihbar değldir ama bir yılı geçti sağ olsalar elbet bulunrulardı da((mafoldumben

canım önceden bukadarınıda yapamıyorduuu:mymeka:

banada hiç inandırıcı gelmiyorkiii zatenn:umursamaz:

evet aynen katılıyorum iki konudada havva yüzünden programdan soğudum nerdeyse zorla izliyorum ha bitti ha bitecek bu konu diye. diğer konuda da gönül istiyor ki sağ salim bulunsunlar ama maalesef 1 yıl oldu artık bu pek mümkün gibi değil. çünkü 1 yıldır mutlaka birileri görürdü. yinede temennimiz haber yalan olsun.

Son düzenleme:
evet aynen havva çok sıktı artık. nş şu zavallı melihcikte sağ salim bulunurda havvda bir an önce bu praogramdan gider.. sıkıldım çok

canım önceden bukadarınıda yapamıyorduuu:mymeka:

banada hiç inandırıcı gelmiyorkiii zatenn:umursamaz:

bir annenin kuzusu kaybolacak ve bu kadar sakin durabilecek allahhh aşkınaaaaaaaa allahhhhhhh aşkınaaaa deyip duracak
allah korusun benim başıma böyle bir olay gelse ne var ne yok bir an önce herkesden öğrenmeye bakar kaldırırım ortalığı ayaga orda şöle olmuş böle olmuşşş şurdan çıktım hasta evinden çıktım yok tuvalete götürdüm diye anlatmam bunlar beni sonuca ulaştırmıyo neden beni didikliyosunuz ben anneyim derim tepkimi koyarım Çok üzgünüm çoook
ama bu kadınnn
neyse iice sinirlerimi bozuyo artıkkkk

inan sana aynen katılıyorum
,benim bebegim yok ama acısı nasıl tahmin edebilirimm
canım sen annesin ama onun adı sadece anne

bazen diyorumki...allah böyle insana anneligi verirken ben ve benim gibilere aratıyor evladı
neyse halimize çok şükürr
ama böylelerini görürken neden demedende kendimi alamıyorummm:gitme:

canımcım bende malesef anne değilim ama 34 tane yavrum evladım öğrencim varr :Saruboceq:
6 ay önce düşük yaptım hala beklemedeyim
evet aynen insan bazen böylelerini görünce neden diyor ama bu da rabbimin bir imtihanı bizlere sabır sadece sabırr :1hug:

Son düzenleme:
neyse ben kalkayım yemek işimi halledeyim bu gidişle okula geç kalıcam
mutfakdan devam edeyim şu salağı izlemeye bakalım
öpüyorum opuyorumnanaktan

evet canım muhakkakii imtihan ediliyoruz
allahım affetsin bazen " neden neden böyle" diyorum
biliyorumki bizim için hayırlısı bu demekki rabbim bunu uygun görmüş bize desemde
insanız nihayetinde ...

neyse canım konuyu dagıtmayalımm
gelelimm havvanın durumunaaaaaaaaohaoldumsmileohaoldumsmile

bu çocuklarla trabzonda kaybolan yusuf neredeyse her gece rüyalarıma giriyor benim... daha önce de söylemiştim burada organ mafyasının kaçırdığını çocukların organlarını alınırken görüyorum hep... ve ciddi anlamda psikolojim bozuldu artık... oğlum 1 sn gözümün önünden kaybolsun hemen panik yapıp ağlamaya başlıyorum...ve gerçekten kan beynime sıçtıyor korkudan...

inşallah doğru değildirama ben yaşadıklarını düşünmüyorum... bunlar kocaman çocuklardı mutlaka haber alınırdı bulunsalardı...Allah ailelerine sabır versin inşallah...

1 yıl oldu bu kayserili çocuklar bulunamadı
benimde aklıoma hep orgsan mafyasının ellerinde olduğu geliyor
inş.. hayırlı haberler alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…