Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

ben başka bi sitede okudum bazıları bebek ademden değil babası aldı gitti havvanın ondan sesi çıkmıyor gibisinden yorumlar yapmışlardı.

havva ilk çıktığı günden itibaren bunu düşünüyorum ben.
Müge Anlı da üstüne basa basa "sen bu çocuğa babanın evinde hamile kaldın değil mi" diyor.

Bugün havvanın kaynının anlattıklarına inandım ben. Ama bizim sinsi havva onu da yalanladı.
Ayy herkes yalan söylüyor bir o doğru söylüyor zaten.:mymeka:

valla kızlar herşey ortada herşey meydanda müge sadece uyuz havvanın herşeyi açıklaması için baskı kuruyor! bunlar karı koca bir tuhaf zaten kadına başkasıyla dedikodun çıkmış diyor müge öyle bön bön bakıyor madem suçun yok insan ortalığı yıkar kocası da keza öyle susuyor çünkü o bebek ademden değil bu bi haltlar yedi ve ailenin baskısından korktuğu için sakladı ve çocuğu babasına verdi kendi ellerinle kaçırıldı süsü verdi sonrada ademde salağın teki bu kadın daha uyanık ona göre. hayırlısıyla şu kadın bir ötse fenalık geldi yaaaaa allah aşkına yaaaaakafamçokkarıştı

süper havva taklidi yapabiliyorum :1closedeyes:

bu sabah birsey dikkatimi cekti..genc cocuk konusurken "bak müge nasil yakaliyorum" diye cocugu sikistiriyor güya sorulariyla o anda müge hanima göz kirpiyor bak seyret simdi der gibi :))))))) güleriz aglanicak halimizeee..gitmis masumcuk..cok aci

arkadaslar, ankarada sevgi hanimdan birsey cikti mi? cevap verirseniz cok sevinirim

kacrdıklarımı burdan takıp ettım
sımdı adem degılmı cocugun babasıakannehir
ama cok mantıklı gercekten bak sımdı bende bole dusunuyorumkafamçokkarıştı

evet yaa benimde o çok dikkatimi çekti. hatta müge tepki vermeyince benmi yanlış gördüm acaba dedim. hem bir tebessüm var suratında hemde mügeye gülümseyerek göz kırpıp kaynına saçma sapan sorular sordu. (bilmemkim çocukları sordumu sormadımıı çocukların eline bir şey verdilermi filan abuk sabuk şeyler söyledi.) benim anlaamadığım o gülümserken ve mügeye göz kırparken müge neden tepki vermiyo bu kadına. insanın refleks olarak ağzından çıkar salakmısın sen ne gülüyosun lafı.. ve bi an dedimki acaba bütün bunlar sahtemi.. gerçekliğinden şüphem yok aslında ama ne bilim herkesin algısı bozulmuş sanırım...

Son düzenleme:
hani dün Cezaevi'nden bı mektup geldi demişti muge,gecen sene bayramda kaçırılan 3 cocuk hakkında..o mektubu alan ve savcılığa veren cocuklar onlar office cim..

hani dün Cezaevi'nden bı mektup geldi demişti muge,gecen sene bayramda kaçırılan 3 cocuk hakkında..o mektubu alan ve savcılığa veren cocuklar onlar office cim..

hıı aferin valla akıllı çocuklarmış, başkası olsa vermezdi.. sağol canım a.s.

ya birilerine sattılar o cocukları,ki bu pek inandırıcı gelmiyor biri 6 yasında çünkü derdini anlatabilecek konuşabilen bir cocuk,ya da bu mektup doğru,organ mafyasının isi
su Sinem de bulunsa artık ya yazık o anneye icim gidiyor
Havva ya da üzülüyorum neticede o da anne ama o da artık konuşsun anlatsın..ağlamakla bulunmuyor cocuk iste..

ben dün çıkan abdullaha inanmıyorum.amcalar oldurup çıkarmış bence

arkadan kadın seslendi diyor ama o arkadaki kadın yok ortada, sarı saçlı kız diyor o da yok ortada kafamçokkarıştı "ne saklıyorsun havva" diyorlar sesi bile çıkmıyor.. pff ne karışık konu benneyaptımki

bunca şaibeye rağmen müge anlı neden hala inatla bu kadını çıkarıyor oraya anlayabilmiş değilim
varsa bi bildikleri açıklasınlar artık yaa
eskimiş don lastigi gibi uzatmanın alemi ne
sıkıldık tobe yarabbim
her sabah havvayı görmekten afakanlar basmaya başladı

tövbe tövbe allah kadar güveniyormuş

sinemin annesinden öğrenmiş nasıl ağlanacağını feryat edileceğini ben oğlumun arkasındayım diyor.

cünki müge söyle düsünüyo
bu havvanin sevgilisi var cocuk da ondan bu yüzden babasi cocugu kacirdi
illa bunlari cikaricam diyo müge ondan birakmiyo havvayikaydirigubbakcemile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…