Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

evet zaten bu çocuklar kaçırılır kaçırılmaz herkes organ mafyasının elindedir ölüsü bile bulunmaz demişti. ama insan hep en iyisini düşünmek istiyor işte.

ya şu sinemin annesine de pek ısınamadım

benim oğlum 6 aylıkken düşmüştü tüm bedeni alçıda kaldı 2 ay, üzüntüden stresten kendime hiç bakamamış bakmaya da elim varmamıştı kaşlarımı bile almamıştım hiç orman gibi olmuşlardı, sinemin annesine bakıyorum hergün bakımlı kaşlar da yeni alınmış üzüntülü hali yok hiç, bilmiyorum ben mi abartıyorum ama garip gelio duruşu bana

malesef organ mafyasınını işi gibi görünüyor...
zaten bu insanlar çocuklarını bulamıyorlar böyle bir mektup yazmanın amacı ne olabilir ....adam vicdan yapmış işte,demekki bişeyler biliyor sıkıştırılmamak içinde adını vermemiş ...ne diyelim...

eyvah bide abdullah girdi işin içine yandık. 1 haftada da onu dinleyeceğiz.mafoldumben

ya kim nerden çıktı kim kimi gördü kim bi adım öndeydi kim gerideydi okadar önemlimi yaww evin içini bile çekiyolar tam olarak nerde yediniz nerde eşinle karşılaştın :bbo:

arif verimli ilaç konusunda açıklama yaptıktan sonra havva salya sümük ağlıyor artık.havvanın günahınıda almak istemiyorum ama offf çıkar inşallah melih sağ salim.
kayserili çocuklarada çok üzgünüm.

aha kızıştı ortalık hasta evine gelmedi dioo deryaa amaninnnn :1shok:

havva'nın suratında meymenet yokki , Allah affetsin , nursuz şey ,
naptı kimbilir çocuğa çıkar foyası yakındaalsanaalsanasmile

ama var ya artık izleyesim gelmiyo hep aynı seler aynı sözler hergün aynı konu valla içim almıyo yazık çocuk bulunsa bari dicem ama kaç gün oldu hani ortada yok......!!!!!
su kadınada eşinede cok sinir oluyom gari.....

bu sen oraya girdin buraya girdin ben bu evden çıktım muhabbetinin bu olayı bir adım dahi öne çıkaracağına inanmıyorum. mutlaka bu kişiler haricinde biri çıkıp ben melihi gördüm yada ben biliyorum şu şekil oldu melih şuraya gitti demeli yada allah korusun öldüyse de ölüsü bulunmalı. yoksa bu ekip isterse 1 yıl bu şekilde yayın yapsın, zaman geçtikçe detaylar unutulacak ve anlatılanlar bu kadar bile birbirini tutmayacak ve bu olay asla bu muhabbetlerden çözülmeyecek bence.

20 gün olmuş hatırlamıyo kadın yaa kim dedi melih nerde diyee abdullah demedi diyo abdullah ta yüzyüze söyledim dio şoktayımmmmmohaoldumsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…