Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

bu sen oraya girdin buraya girdin ben bu evden çıktım muhabbetinin bu olayı bir adım dahi öne çıkaracağına inanmıyorum. mutlaka bu kişiler haricinde biri çıkıp ben melihi gördüm yada ben biliyorum şu şekil oldu melih şuraya gitti demeli yada allah korusun öldüyse de ölüsü bulunmalı. yoksa bu ekip isterse 1 yıl bu şekilde yayın yapsın, zaman geçtikçe detaylar unutulacak ve anlatılanlar bu kadar bile birbirini tutmayacak ve bu olay asla bu muhabbetlerden çözülmeyecek bence.

aynennnn 20 günde unutmuşlar zaten olayı yasakkelime

ya şu sinemin annesine de pek ısınamadım

benim oğlum 6 aylıkken düşmüştü tüm bedeni alçıda kaldı 2 ay, üzüntüden stresten kendime hiç bakamamış bakmaya da elim varmamıştı kaşlarımı bile almamıştım hiç orman gibi olmuşlardı, sinemin annesine bakıyorum hergün bakımlı kaşlar da yeni alınmış üzüntülü hali yok hiç, bilmiyorum ben mi abartıyorum ama garip gelio duruşu bana :KK43:

bazı insanların yapı gereği kaşları bi kere alındımı bidaha çıkmıyor
benim teyzemde bekarken hiç aldırmamış düğün günü almışlar bide evlendikten sonra düzleştirmiş
ne hikmetse kadının kaşları alınmış gibi duruyor hani okadarda sıkıntılı hem maddi hem manevi yönden her zaman sorarım kaşlarını ne zman aldın teyze diye ne alması yeğenim
kaç yıl geçti alınmayalı der hani bide köyde yaşıyor eline cımbız alıpta kaş alacak vakti yok

benim teyzemde bekarken hiç aldırmamış düğün günü almışlar bide evlendikten sonra düzleştirmiş
ne hikmetse kadının kaşları alınmış gibi duruyor hani okadarda sıkıntılı hem maddi hem manevi yönden her zaman sorarım kaşlarını ne zman aldın teyze diye ne alması yeğenim
kaç yıl geçti alınmayalı der hani bide köyde yaşıyor eline cımbız alıpta kaş alacak vakti yok

oda doğru günahını almamak lazım ozamanboshayallersmile

ya bu dilberin bakışları hiç normal değil ya karşısındakiyle konuşurken onun yüzüne değil de yan yan başka tarafa bakıyor oturuken filan bi değişik sinsi sinsi hay Allah ım affet beni
ne zamndır dikkatimi çekiyor

ay düs düs bayilakannehir herkes yalan söylüyo bitek havvanin söyledikleri dogru sanki:mymeka:
kayni cok emin konusuyo ben inandim ona

benim de kaşlarım ne kadar uzarsa uzasın bi kaç mtden hiç belli olmuyor yapisi gereği
kaldı ki ekran karsısında belli olması çok zor, cilt kusurları bile ancak yakın cekimde belli oluyor
kadın 1 ayda eridi bitti yazık...

ayy kızlar bu oglan kayınımı nasıl benziyooo o zaman abisine eccik de deli gibi keleeeeaklinialirimsmile sempatiksalakcinni

havva gülüyor ya yüzünde bi gülümseme ,bir şey anlatacakken fılan konustugu kısıye degıl mügeye bakıyor hep..

dövesim gelıyor kadını niyeyse

offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

bu hawa niye herkese muhalefet oluyor

şimdide sallanıyor ohaoldumsmile

X