Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

ya bu havva ve saz arkadaşları dikkat edin hep bişeyi yalanlarken KESİNLİKLE diyolar. paranoyak oldum bi bölümde kaç defa KESİNLİKLE diycekler diye sayıyorum :bbo:

Müge'nınkı de sabır işi yanı.
kadın göz göre göre yalan söyluyo
bide Allah aşkına demiyo mu bastıra bastraa iyice sinir oluyorum klava:klava:

müge hn yaaaaa allah aşkına yaaaaaaa hatırlamıyorum yaaa ben o panikle yaaaaa kadın sadece bunları söylüyor ne bayrammış ne ziyaretmiş yahu

erkekler tesbih gibi sıraya dizilip çekirdek çitletiyoken zavallı melih o sıralar meğer kaybolmuşbilmiyorumkismilebilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

Allahım bu kadar saf sorumsuz insanı arasan bi araya getiremezsin
nedir bu ya havvasından ademine hepsi leylaaa
hiç birinin bi dediği otekini tutmuyo

hiç anlatım birşey öğretmemiş öğretmenin dedi yeter hanıma müge kadın ilkokulu bitirmiş seneler önce kendi şivesiyle konuşuyor
yakışmadı mügeye böyle bir hakaret :umursamaz:

böyle giderse bu iş çözülmez. hiçbi adım atılmıyo. ilk günden bugüne hiçbi gelişme elle tutulur hiçbişey yok.

Tır tır tırlattım aklımı
Fır fır fırlattım tahtımı
Ele güne kısmeti
File file vere vere
Zır zır zırlattım bahtım hadeeeee müge söyle de oynayak gıııııı:dance::dance::dance::dance::dance::dance::teytey::sm_cool::sm_cool::sm_cool:

ay bunlar adamı fıtık eder bee vallahi!!!!
bu Havva nin adı çıkmış ya bı ara,eskiden yani..bence yine adım çıkar diye namus vs diye tırsıyor söylemiyor gercegi..ulan senin namusun daha mı önemli evladından!!!söyle iste kimle iliskin var!!!

hepsi ayaklandi:bbo:
bu is böyle cözülmez
haftalardir o eve girdin bu evden ciktin ben gördüm sen görmedin seyar satici cekirdek hastaevi laelaelaelaelaeakannehir

şu havanın ağzını gevrek gevrek yaparak konuşmasına uyuz oluyorum ya.dunde dedim bu işin altından hava çıkacak eminimmm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…