Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

sevgı aslandan bahsettı canım bır kısı soru sormus ondan dolayı acıklık getırdı.
arastırmalar hala sürüyormus bır sonuc olmamaıs henüz.çok uzun sürdü bu cınayetın aydınlığa kavusması falan dedı.gelısme olursa haber verecegız dedı.
kızı esıyle barısmıs dogumuna az kalmıs onu falan söyledi

hımm saol canım bence bu saatten sonra bulunması zor ama ben melih olayına kitlendim halaa bizim dilberin kızkardeşide bi ötse hayırlısıyla

kızlarr bi ara gördünüzmüü gülümsedii havva çok şaşırdım
çok çelişkili cevaplar veriyolar bugün de izledim..başatan beri anlattığının tersini anlattıı:eek:lmaz:
bişiler biliyoo:kızgın:

havva bugün pek bir sırıttı,
bir şerife hanıma bakın bir havvaya
ikiside kayıp çocuğunu arıyor.
ama aralarında çok büyük fark var.
şerife hanımın daha tebessüm ettiğini görmedim.
az kaldı bence çıkacak bu meilh ölü yada diri

tamam müge çözdü havvayı artık uzatmasalarda bizde bir oh be desek hani...

bide bugün izlerken ne düşündüm mesela dilberde ne haltlar yediğini öğrendik ama 2 ay kandırdı bizi yalanlar söyleri o yalan söylediği programlardan bölümler alsalarda kesit halinde bütünleseler mesela bi izlesek dedim..
şimdi havva bir öyle bir böyle konuşuyor ya şimdi bu ifadelerini bir video haline getirsek sonunuda da neticeye kavuşunca birleştirsekte izlesek dedim..
uzun iş ama izlemesi keyifli olurdu doğrusu izlerkende sinir küpü olurduk ama..

ay mu saçmaladım ney eyvahedigeldismile:eek:

tamam müge çözdü havvayı artık uzatmasalarda bizde bir oh be desek hani...

bide bugün izlerken ne düşündüm mesela dilberde ne haltlar yediğini öğrendik ama 2 ay kandırdı bizi yalanlar söyleri o yalan söylediği programlardan bölümler alsalarda kesit halinde bütünleseler mesela bi izlesek dedim..
şimdi havva bir öyle bir böyle konuşuyor ya şimdi bu ifadelerini bir video haline getirsek sonunuda da neticeye kavuşunca birleştirsekte izlesek dedim..
uzun iş ama izlemesi keyifli olurdu doğrusu izlerkende sinir küpü olurduk ama..

ay mu saçmaladım ney eyvahedigeldismile:eek:

yok sacmalamadin bacim dogru söylüyon bende isterdim, sinema tadinda olsun lüppen..

ben bugün izliyemedim kursum vardi sabahtan..
kizlar,neler oldu bugün, bir gelisme oldu mu??

havvaya sini olmaya başladım kim ne derse oraya gidiyor he öyle diyo sonra ilaç aldım ne dediğimi bilmiyorum diyor çıldırtıyor insanı

nasil yani !!! heycan sardi beni acikla cabig delikafadulden

ya durmadan diyo kızım bi şey yapmadı etmedi
halbuki kızın nosu herkeste var
müge msjlarına baktı oooo yığınla kişiyle msjlaşmış
ya kızın gitti,öyle ya da böyle buluncak ve açığa çıkacak

kadının yakarışlarını da unutmamak lazım tabi!

anlarım kızın kayıp ama pek insanca davranışlar gibi gözükmedi bunlar gözüme:roflol:

he sen bir isler karistirmis diyosun sinem. anneside kizindan sezinledigin icin kizim birsey yapmadi etmedi diyor serife hanim, diyorsun.
yanlis kisilerle arkadaslik etmis daha ne yapicak sinem...
ne cesaret demi,,,, sabikali ve ne is yaptigi belli olmayan insanlarla arkadaslik yap sen sinemde cok cesaretli bir kizmis ama cahil cesareti yani hayat tecrübesi sifir anlaminda...

kadının yakarışlarını da unutmamak lazım tabi!

anlarım kızın kayıp ama pek insanca davranışlar gibi gözükmedi bunlar gözüme:roflol:

ya şöyle anası biliyo malını yok kaçırdılar ettiler :nazar: tamam kaçırmış olabilirler ama kızda fingirdeğin teki :hulya:
he sen bir isler karistirmis diyosun sinem. anneside kizindan sezinledigin icin kizim birsey yapmadi etmedi diyor serife hanim, diyorsun.
yanlis kisilerle arkadaslik etmis daha ne yapicak sinem...
ne cesaret demi,,,, sabikali ve ne is yaptigi belli olmayan insanlarla arkadaslik yap sen sinemde cok cesaretli bir kizmis ama cahil cesareti yani hayat tecrübesi sifir anlaminda...

evet sinem işler karıştırmış!
nosu herkeste,chatte tanışmılar bi o gezmiş,bi o :hulya: anasıda koruyo
anası tabi koruycak ama kızıda rahat durmuyo
bi chatte tanışır,bi yolda oooo kafamçokkarıştı

bunca yıl okudum,istanbulda yalnız yaşadm,sinemin yediği nanenin çeyreğini yemedim
insan azcık seçici olur,nerde bi serseri bazı kızlar orda
gezmeyin,yüz vermeyn diyesim var:1closedeyes:

evet sinem işler karıştırmış!
nosu herkeste,chatte tanışmılar bi o gezmiş,bi o :hulya: anasıda koruyo
anası tabi koruycak ama kızıda rahat durmuyo
bi chatte tanışır,bi yolda oooo kafamçokkarıştı
güzelligi basina bela olmus sinemin...
kinamak istemiyorum,benimde kizim var.allahim,cocuklarimiza akil fikir versin dogru yoldan ayirmasin...iyi insanlarla karsilastirsin yavrularimizi...zaman cok kötü zaman...

Son düzenleme:
O kadın bana da garip geliyor.(sinemin annesi.).Hele bir ara Akp'ye sesleniyorum Chp'ye sesleniyorum kızımı bulsunlar diye bağrınıyordu.Kadın bu kadar cazgırsa kızı nasıldır dedim içimden.Belki üzüntüsünden yapıyordur ama gene de garip geliyor.Bir bilmişlik var içinde

bunca yıl okudum,istanbulda yalnız yaşadm,sinemin yediği nanenin çeyreğini yemedim
insan azcık seçici olur,nerde bi serseri bazı kızlar orda
gezmeyin,yüz vermeyn diyesim var:1closedeyes:

Bence de çok haklısın.Benimde kızım olacak kınamak istemiyorum ama benim bu tarz arkadaşım vardı.Kız tersliyor ama kapıyı açık bırakıyor.Aynı sinem gibi chatti mesajdı bi ton saçmalık.Onunda başına bi iş gelmeden sıyırıyor herşeyden ama başına hala birşey gelmediyse iyidir.Sineme de güvenmiyorum oyüzden.
Allah evlatlarımıza akıl fikir versin yaa

O kadın bana da garip geliyor.(sinemin annesi.).Hele bir ara Akp'ye sesleniyorum Chp'ye sesleniyorum kızımı bulsunlar diye bağrınıyordu.Kadın bu kadar cazgırsa kızı nasıldır dedim içimden.Belki üzüntüsünden yapıyordur ama gene de garip geliyor.Bir bilmişlik var içinde

yasamadan bilemeyiz kim bilir nasil ruh hallerine giriyor üzüntüden,,, düsüne düsüne insanda ne akil kalir ne mantik...herseyi diyebilir herkesden bir umut bir isik ariyor yardim istiyor...

X