Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

gunaydın kızlar ay bu havva ALLAH ASKINA DERKEN benı delı edıyo o nasıl samımıyetsız bı ses tonu nasıl bı yayvanlık gozler kayıyo felannnn allamm ya ver elıme de su kadını ben bı yırtım

sinem için adli tıpı bekliyorlar demişsiniz ya.cesedimi bulundu yoksa?işa başlayınca izleyemez oldum :sm_confused:

sinem için adli tıpı bekliyorlar demişsiniz ya.cesedimi bulundu yoksa?işa başlayınca izleyemez oldum :sm_confused:

bursada kesık bacak bulunmus onun icin dna testı yapılmıs sonuc beklıyorlar...

ya su havva günaha sokuyor benı ama gercekten offf ya aglamak ıstıyorum yaaa

ya hemen nası gülüyor havva ne gıcık kaıdn yaa offf
o yapmamısta olabılır ama neden hıc dogru konusmuyor

Su Havva nin yuzundeki gulumseme ifadesi midemi bulandiriyor.Tipki Dilber gibi samimiyetsiz cirkin bir gulumseme herkezi naslda kandiriyorum gulumsemesi vah gidene

bu havva mustafa dayımlarda yoktun dedı ama yemek yenılen yer farklı
orda yoktu ondan süphelendşm dıyor orada olmadııgndan dıyor aman ya bu kadın kelıme oyunu yapıyor

niye aglamaya basladı yardım deyince aman Allahım üzülüyorum ya günah mı alıyorum diye zaten yeterince var birde havvanınkileri almasam iyi olacak

havvayla adem ne de güzel bulmuşlar birbirlerini :)

havva*adem kolyesi alcaktimm

bu kadın yüzünden almıcam galibaa :)

havvanın akli dengesinin yerinde olduğunu sanıyorum zeka seviyesi düşük olabilir bide ilaç kullanıyrorum dedi sakinleştirici suçu olmayabilir belki arkadaşlar ne bileyim anne sonuçta ama dilber olayından sonra insanın aklına kötü şeyler geliyo inşallah melih bulunur ve ne olduğu çıkar ortaya

X