Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

harbiden ha..
polisin yetkisi yok gibi oturuyorlar yerlerinde
bol çene var:sm_confused:

Polis gitmis bakmis o adamin dedigi yere fakat Sinem yokmus.
Ama adam dedi ki kizlari orda birakmazlar baska yere gotururler dedi,
hatta oranin yerini de bilyorum dedi ama polis neden hala hicbir yere baskin maskin yapmiyo anlamis deilim... :sm_confused:

evet 2 şehir söylemiş duyulunca diğer yere kaçırıyorlar diye ben 2 şehride tahmin ediyorum ama bakalım ki madem böyle birsey var neden yakalanmadan tv de söylüyorlar adamlar kacırır tabi bu söyleyen adamada yapacaklarını yaparlar bu işte bişi var ama ne

anneside guveniyorum guveniyorum kızım yapmaz etmez diyor ama bence sinemde cok masum değil
aynen sana katılıyorum sinem güzelliğinin fakında ve bunun havasını kullanacak bir tip var kızda ama yinede inş bulunurda ailesinin feryadı diner

yaaa nasılda ümitliydi kadın netten aradım 2 gündür açıklandımı die bulamadım ama üzüldüm yaa keşke kızı olsaydı

aynen ya bende onu dedim neden sölediler açıkladılar bu görgü tanığını çıkarttılar tv yee bütün heşeyi anlattı tabi onlrda kızı kaçırmışlardır bulunduğu yerden... polis baskınını beklemezler heralde adamlar... müge de bunu düşünmicek kadar aptal deildir heralde..
ya reyting için yaptılar bunu yada başka bi iş var bunun içinde..

bide face te mügeninn sayfasında sinemin bulunduğunu emin ellerde olduğunu ama bunu izlenebilirliği arttırmak için açıklamadıklarını yazan birileri var... hatta salı çarşamba izleyin dio bi kadın.. stüdyodakilerde biliomuş..emrahta o yüzden okadar rahatmış.

bi kaç kişide bütün herşey ortaya çıksın die bulunduğu sölenmiomuşş
her kafadan bi ses çıkıo yanii...bilmiyorumkismile

ya bu sinemin yengesi bazen ne kadar gereksiz konuşuyo müge konuşurken hep lafın arasına giriyo gıcık ediyo beni

ya bu sinemin yengesi bazen ne kadar gereksiz konuşuyo müge konuşurken hep lafın arasına giriyo gıcık ediyo beni

ya aynı seyleeri bende düsünüyorum sonra düsünmemeye calısıyorum
yurda alkol girermi diyo sankı kac defa yurtta kald,girdiren girdiyor gülüyor inanmıyor tamam hos degil bilmedikleri icin ama dogruda olabilir..
hala benim sinirlendgim sey bır baba arıyoruz 3 gün ulasamadık diyor ama gitmiyor ya var mı böyle birsey
en iyi evi tuttuk,cok para yolladık bunlar yeteer mi 3 gün ses cıkmamıs nasıl rahat oturdun be adam..insan arar arar belli süre dönmüyor geri atlar gider hülya ben abimle gidiyorum diyor oda o zaman cıkıyor..

birde ben yasadıgını pek sanmıyorum
ikbal b program yapıyordu gecen sene
her baglanan birsey diyordu ama nasıl hatta o kız gıbı arayam
sevgilisiyle ortadan kaybolmustu ikisininde ölüsü bulundu

şu para mevzusunu anne ve baba çok açıyor bence
konuşulması gerekenler bunlar değil
bazen müge anlıda olmak üzere stüdyodaki herkes
ayrıntıda kayboluor, sonuç alınamıcanı bildikleri halde
mesela şerife hanım sinemin paraya ihtiyacı yok diyip duruyor
emrah sineme 5liralık kendi cebinden otobus kartı almış
niye alıyosun söyleseydin sinem sana alırdı kontör diyor
sürekli bir aşağılama, küçük görme.bunlar hoş davranışlar değil
tamam zengin olabilirsin bunu 70 milyona haykırmaya ne gerek var

kızlar feceten az once takip ettım stüdyoda konuk olan biri yazdı yayından sonra yapılan cekımlerde
hülya teldeyken sınemın inegöle gelecegını pazardan dedıgını demıs kacırmıs yanı agzından
emrahbagırmıs cagrmıs
mügede hülyayı sorgu ıcın gözaltına alacaklarını demis emrah aglamıs neden dıye sormuslar
herkes bana canı gıbı bakıyor ınsan ıccıne cıkamıordum ortaya cıkmasaydı ınthar edecektım demıs sınemın annesı emrahın alnından öpmüs.hülyaya sen yalancısın herseyü biliyorsun filan demis hülyay bagırmıs..benım annem yok keske onun yerıne ben kaybolsaydım arkadamda aglayann bır anne olmazdı demıs..ben nası bır evladı annesınden ayırayım demıs fılan fılan

Ama kimin yaptırdığı falan belli olmamış canım öyle mi? Bu sabah denk geldim birazcık seyrettim o nedenle merak ettim. Bu arada özel mesaj gönderdim reyyan cevaplarsan sevinirim.

Ama kimin yaptırdığı falan belli olmamış canım öyle mi? Bu sabah denk geldim birazcık seyrettim o nedenle merak ettim. Bu arada özel mesaj gönderdim reyyan cevaplarsan sevinirim.

yüzde 80 belli diyorlar
sanrım hülyanın babası konsamatris olarak satmıs diyorlar ama orasıda cok karısık tam anlayamıyorum

yüzde 80 belli diyorlar
sanrım hülyanın babası konsamatris olarak satmıs diyorlar ama orasıda cok karısık tam anlayamıyorum

emrah yalancısın sen uzun konusunca agzından kacırıyorsun bak herseyi dedikten sonra hülya kendimi kapatmıs teli yoksa sebeke mi düşmüş
bu cok önemli...hülya herseyi babasına anlatan bir kız olduna göre
sinem hakkında sinsice planlarıda baba-kız birlikte kurmuşlardır...
bursaya geldiklerinde de zaten babası hülyayı herkesten kaçırıomuş
hülya wcye gittiginde bile kapıda bekledi demişlerdi.adam kızını
konuşturmak istemio işte dalgınlıkla boş bulunur yanlış bişey anlatır
diye..

Belkide gerçekten bulunmuştur reyting olsun diye söylenmiyor çünkü Cem Garipoğluda Ermenistanda yakalandı ama teslim oldu denildi çünkü benim evim havaalanına cok yakın burda yemek yemişti sucuk ekmekmi ne ondan öncede müge 2 gün fln reklam yapmıştı hatırlıyorum

galiba sinem bulundu çünkü adam aradı 2 gun sonra yayına cıkardık dedi müge o 2 gun içinde bulunmuş olmalı şimdide hersey reyting amaclı

yayında herşeyin konuşulup sonra bişeyler yapmaya bulmya çalışmak bencede mantıklı değil 2 gün geriden geliyor sanırım program ama neden annesinin babasının haberi varmı acaba kız bulunduysa kadın ağlamazmı oldu nedir artık, bide şu facede nerden okuyorsunuz bu bilgileri banada söylermisiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…