Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

simdi bara gidip eylenmesi baska,,barda gazinoda konsimasyon olarak calismak baska,
hangi üniversite genci gitmiyor ki bar ortamlarina bu demek olmuyor bu kizlar kötü kiz,gayet normal genc insanlardir eylenmek isterler,,, burada problem göremiyorum.
ama o ortamlarda baska amaclarla gidiliyorsa isler burada degisir.

bence bu kizlari bu sekilde istediklerine yaptiriyorlarsa ellerinde ciddi bu kizlarin hayatini sarsacak seyler var.programda da rahmi bey demisti ciplak resim veya buna benzer bir sey var bu kisiler,kizlari her sekilde istedikleri yeri cagirip istediklerini yaptiriyorlar.
güzelliklerini gencliklerini heba etmisler cok yazik.kücük bir ilceden cikip büyük sehre gidince baslari dönmüs bu kizlarin,,zincirlerini koparmislar baslarinda karisan yok, görüsen yok, tecrübersizler iyi insan kötü insan ayirt edemiyorlar ve önlerine gelen iki tatli laf eden herkese kanmislar.simdi vursalarda taslara kafalarini is isden cok gecmis...

hayatlarini dolu dolu yasamislar iki senede:bbo:artik nasil yasamaksa:bbo:

Nolursa olsun o annenin feryadını gördükçe içim parçalanıyor.İnşallah bir an önce bulunur.

aynı şeyi bende düşündüm canım.. kalsa 4 yıl tamam rahat ders çalışsın vs.aile biraz serbest bırakmış kızı, babanın ağzından laf çıkmıyo, mülayim bi insana benziyor..

bir de yurtta rahat ders çalışamama falan neymiş. bir sürü kızlarımız yurtlarda kalabiliyor tıp ta hukukta okuyup derslerini çalışıyor da neyse ya yine çenemi tutamıyorum. bence yurtta sıkıya gelemediler. hülya nın babasının çevresinden de şüpheliyim. güzel kız diye takmışlardır. ve emrah............. kesin emrah ve arabanın sahibi.....onlar da var işin içinde.

kızlar dün aksam facebookta baktım
kadının biri yazıyor ismi nur kaya
sinem brsadan hic cıkmadı sinem yasamıyor gıbı seylr ama cok emın sız sorun ben söyleyım taslar otursun diyor..esim asker ordan biliyorum filan diyor benım facebook olmadıgından hepsını okuyamadım giris yapın dedı kapadım sonra baktım o kadın ya da erkek hep böyle bırseyler yazıp siliyormus ve o kadr eminki dedıklerım cıkacak diyor artık face dondurmus...
bilmiyorum cok karısık bir hal aldı..
insallah yasıyordur

müge anli dedi ya emrah a neden bu kadar tepkisiz ve sakin sakin konusuyorsun beni rahatsiz ediyor senin bu sakinligin dedi.benimde takildigim nokta buydu.en sonunda nasilda kizdi müge anli ya.
bu emrah denen kisi kensinlike suclu sinem olayinda.

emrah sucludur da ama hülya kesınlıkle dogru bır kız degıl
babası filan hıc saglam gelmiyor
ya bır kız arkadas herseyı bılmez mı ya aynı evdeler
bu kızı kapıyı kırıp götürmemisler

bence emrah yalan söylemiyor yalan söylediği şeyler varsa da kızların emrahla bir samimiyeti var ve tehdit ederek buluşuyorduk kısmı yalan ne güzel de samimi samimi mesajlar yazmışlar

biraz önce babamlar aradı bende bakıyorum
babamların orda sesı geliyorlar baba sence kim yalan söylüyor dedım
babam dıyor kı hülya o kıza bısey yaptı dıyor..ya emraha ya da baska bırıne verdı kızı dıyor bu hülyaya gıcık oldum..

kızlar uzun zamandan sonra ancak bugunn ızlıyorum ankara cınayetrı ne oldu bılen varsa yazsın cok merakta kaldım

hülya ve ailesinin bilgisi vardır gibi geliyor bana
emrahın üstüne yıkmaya çalışıyorlar sanki

urfadakiler daha çok çocuk yapıyor daha çok birbirlerine bağlı oluyorlarmış
töre gerçeğini nasıl görmezden gelir müge anlı?

mahalledekiler duyulur edılır dıyor
ama birkac güne kadar kımse konusmuyordu
hatta o gece birini zorla götürdüler ses geldı filan denildi o da yeni cıktı yanı o zaman neden kimse haber vermedı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…