Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

ben emrahında düzgün biri oldugunu düsünmüyorum ama
birde suc ona atılıyorsa zaten ezik yada hapise grdi diye o zaman yazık olur
mesela hülya emrahı sucluyor hep ama emrah hic hülya hakkında bırsey demiyor
mesela biri bana haklı yada haksız böyle suclasa bende derdimki ya sen onun evındesın sen susyorsun hep baban konusuyor sen demek kı birsey yaptın,kapıyı kırdırmadın kız ıcerde öldümü kaldı mı derdım
ya birde sinem eve gelmediyse hic nasıl oluyor da ısıklar acık oluyor sonra dıyorlar o gece sınemı kırmızı araba götürdü dıyorlar valla hersey mualakta

kızlar 2 gundur izleyemedim bi adam cıkmıstı sinemle surda calıstım fln diye hala bulunamadımı bu kız yoksa reyting ugruna mı adamı cıkardılar yoksa mekanı fln bilen biri polis baskın yapamıyormu

ay birde sunu yazacam sinemin babası kızımdan 3 gün haber alamadık dıyor insan ilk gün atlar gelır demı 3 gün nası bekledın hülya ben gıdıyorum demese gıtmeyecektı ya valla bılmıyorum neden bu rahatlık ınsanlara 3 gün ya dile kolay insan 1 saat arar ulasamazsa belkı bıraz daha bekler nasıl ulasırım yoluna bakar ama adam 3 gün nası bekledın be

ayyyyyy lanet olsun yaaaaa....şu sinem bulunamadı yaa ben kahroluyorum burda..kardeşini düşünmek bile istemiyorum...emrak emrah die die bazı şeylerin üstü kapanıyo..çok üstüne gidiliyo evt haklılarda gitmeleri için ama insan doğruyu sölüyosa ve hala üstüne gitmeye devam ediliyosa oda biyerden sonra off yeter der yani...
hülyanın allak belasını versin başka hiç bişi demiyorum..
msj atabiliyo emraha canımlı cicimli yazıklar olsun...

ya bide söylekı bırısı yazmıs
hülya kırmızı araba dedı kırmızı araba cıktı
emrah tehtıd edıyor dedı urfadan kız aradı
dondurma yememısler kı cıkardı kaytlarda ama yedıler dıyor kız
sonra gecen müge söyledı bır komsuna kadın tacirlerıyle basım dertte dıyor sinem ama emrah tehtıd etttı diyemiyor...sımdı emrah neden birilerini tehtıd edıp arayın benım ıcın ıyı seyler deyin demiyor bılmıyorum emrah ıcınde bile olsa hülya ve babası da icinde bnce
belkı emrahta ısın ıcındedır ama hatırlarsanız hep dilberi sucluyorlardı diger kisişer
neden cünkü dilber iyi birisi degildi ve herkes onun ıcın bırseyler diyordu sucu ona atıyorlardı ama digerlerıde suluydu
sımdıde aynı hep emraha atıyorlar

hersey hülya ve emrahda bitiyor.

hülya,emrahi sucluyor emrah hülyaya hic tepki vermiyor.cünki hülya cok sey biliyor emrahla ilgili herseyi anlatir diy tirsiyor.hülyaya hic kizamiyor.

hülya,hic tepkisi yok arkadasi kaybol yokmus umrunda degil üzülmüyor bile arkadasi icin hic cirpinmiyor.cünki suclu ve cok sey biliyor.

emrah,dost var düsman var diyor.suclandigi halde o kadar sakin ki insan tepki verir biraz.hic cesaretli konusmuyor.
gecmisi kötü hapse gitmis cikmis adam yaralamis daha bilmedigimiz cok sey vardir eminim.

sonuc emrah ve hülya,sinemin nerde ve kimlerle oldugunu cok iyi biliyor.ama korktuklari cok cok ciddi birseyler var.sadece susuyorlar.
polis bunlari iyice bir sorguya cekse eminim bül bül gibi sakiyacaklar.ama üstünde pek durulmuyor gibi geliyor bana..
bu gidisle bence sinem ortaya cikmiyacak.

ya arkadaşlar programı tam izleyemiyorum ama bu sinemin cep telefonu evde falan bulunamadı,e peki cep telefonu sinyallerine fln ulaşamıyolar mı kızın? sonuçta telefon sinemde değilse bile kimdeyse sinem bulunur işte..bi de ben sinemin yaşadığına inanmıyorum nedense,inşallah yanılıyorumdur..hedef şaşırtmaca yoktur inş.

Sevgi hanım cinayetiyle ilgili bir gelişme varmı kızı falan hamileydi eşinden şüpheleniyorlardı en son mayısta çıktılar bir daha da görmedim

sinemde babasına çay içiyoruz demiş madem emrah tehdit ediyordu zorla görüşüyordu babasına neden yalan söylüyor bide kadın tacirleriyle basım dertte demiş madem o kadar önemli bu durum asker var polis var en önemlisi ailesi var bıraksın gitsin okulu hala orda yasamaya devam etmiş

ya arkadaşlar programı tam izleyemiyorum ama bu sinemin cep telefonu evde falan bulunamadı,e peki cep telefonu sinyallerine fln ulaşamıyolar mı kızın? sonuçta telefon sinemde değilse bile kimdeyse sinem bulunur işte..bi de ben sinemin yaşadığına inanmıyorum nedense,inşallah yanılıyorumdur..hedef şaşırtmaca yoktur inş.

sinemi kaciran kisler elinden almistir telefonunu.telden karti cikardilar ise hic sekilde sinyal falan bulamazlar.kizin cep i evli bir adamin üstüne kayitli imis.

söyle bir senaryo geldi aklima,

bu kizlar ünideyken aksamlari is adamlariyla yemege filan gidiyorladi para karsiligi.buradan evli bir adam sinem e kancayi takti.aralarinda birseyler yasadilar.telefon kartini verecek kadar samimi oldular.daha sonra bu adam art niyetli cikti kizi kacirdi.kaciran kisiyi hülya ve emrah da biliyordu.belki adam karanlik islerle alakaliydi.hülya ve emrah bu kisiden korktuklari icin hic seslerini cikaramadilar.cikarmiyorlar.ikiside saglam papuc degil hülya, emrah hakkinda cok sey bildigi icin de emrah hic hülyayi suclamiyor tepkide vermiyor.hülya ise agzini acarsa basina bir is gelmesinden korkuyor olabilir.yada sinemle yediklerini naneler ortaya cikar diye de korkuyor olabilir,ailesinden babasindan vs..

urfadakiler daha çok çocuk yapıyor daha çok birbirlerine bağlı oluyorlarmış
töre gerçeğini nasıl görmezden gelir müge anlı?

canım benım muge onu görmezden gelmedı...

emrah urfada seriat kanunları gecerlı dedıgı ıcın muge o sekılde bagladı... sonucta ulkemızde serıat kanunu dıye bırsey yok ya canım... yanlıs anlamaya sebebıyet vermemek ıcın öle dedı yanı muge... yoksa zamanında töre ıle ılgılı konularıda işledı muge...

müge nasıl çıkıştı ama emraha..sen kim oluyosun benimde senin yaşlarında erkek kardeşim var sana bi çarptımı bide yer çarpar valla dedi:)) demekki kardeşi iri yarı kalıplı bi herif:KK70: emrah hiçte yürekli bir cocuk değil tırsağın teki.gücü kızlara yetiyor, erkek dövmüş falan hepsi hikayee emrahın dövdüğü bıçak çektiği cocuklarda kendi gibi ödlektir kesin

sinemde babasına çay içiyoruz demiş madem emrah tehdit ediyordu zorla görüşüyordu babasına neden yalan söylüyor bide kadın tacirleriyle basım dertte demiş madem o kadar önemli bu durum asker var polis var en önemlisi ailesi var bıraksın gitsin okulu hala orda yasamaya devam etmiş

ya bende anlamıyorum hala orda kalmıs,ya kücümsemek ıcın filan demiyorum ama zaten gittigi okul 2 yıllık bir okul
onu dondursaydı yada bıraksaydı zaten bidaha girer ıkı yıllık okulu yine kazanırdı belkı bu sefer skarya filan olurdu daha yakın onlara yanı anlamıyorum sinem ve hülya bence masun degil

ya bende anlamıyorum hala orda kalmıs,ya kücümsemek ıcın filan demiyorum ama zaten gittigi okul 2 yıllık bir okul
onu dondursaydı yada bıraksaydı zaten bidaha girer ıkı yıllık okulu yine kazanırdı belkı bu sefer skarya filan olurdu daha yakın onlara yanı anlamıyorum sinem ve hülya bence masun degil

küçümsemek değil canım insan ne okursa okusun madem kadın satıcıları peşinde emrah tehdit ediyor ya git polise ya git ailene bu susmus kalmıs

Nasıl bir adamdır o Emrah ya. Yüzünden bela akıyor resmen çocuğun. İnşallah bir yerde cesedi bulunmaz bu kızcağızın. Sinem'in annesi de evlere şenlik yani.

ya benim anlamadıgım nokta bi adam cıktı sinemin nerede oldugunu fln biliyorum dedi eee neden polis baskın yapmıyor jandarma bölgesiymiş neden bakmıyor kimse yoksa bu sadece reyting amaclı bişiimiydi 2 gundurde izleyemiyorum bursadan ankaraya oradan o sehire ben o sehiride tahmin edebiliyorum ama bakalım dogrumu bu iş

ya benim anlamadıgım nokta bi adam cıktı sinemin nerede oldugunu fln biliyorum dedi eee neden polis baskın yapmıyor jandarma bölgesiymiş neden bakmıyor kimse yoksa bu sadece reyting amaclı bişiimiydi 2 gundurde izleyemiyorum bursadan ankaraya oradan o sehire ben o sehiride tahmin edebiliyorum ama bakalım dogrumu bu iş

harbiden ha..
polisin yetkisi yok gibi oturuyorlar yerlerinde
bol çene var:sm_confused:

X