Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

Sinem in iki tel.hattı varmış biri babasının üzerine diğer hat ise bugün programda açıklandı.inegölden bir evli bir erkeğe aitmiş isminide verdiler rıfat mı neydi.o kişi sinem i tanımadığını söylemiş..tanısa da tanıyorum der mi?aileside tel hattının başka birine ait olduğunu yeni öğrendi..demekki kızın başka hayatı vardı.. ne gerek var elinde babasının üzerine bir hat varken, yabancı birinin üzerien ait diğer bir hatta..bi düşünmek lazım..CADIARZU
DNA sonucuna göre kız kadriye hanımın kızı değil çıktı,üzüldü kadın..

hayır rıfat deil, rıdvan ismi...
çorba içtiği lokantaya gittiler çıkmadı kamera kayıtları, 5-7 gün arası kaydedior
sonra blgsyr silior dediler
otogara gittiler ordada 1ay öncesinin görüntüleri yok dediler
bilmiorum çok yavaş işliyo herşeyakannehir

sinemin turkcell hattı babasının üzerineymiş onda sıkıntı yok
vodafone hattına ne diyosunuz? bursa/inegölde yaşayan evli bir adama ait çıktı hat.babası ben bilmiyorum diyor, kızım kendi üzerine aldı diye biliyorum diorkafamçokkarıştı

:1ninca: ben kacirmisim bu kismi.ya iste gene dedigime geliyor kizlar hic masum degil.bir haltlar yemisler.ama islerin bu boyuta varacagini hic tahmin edememisler.
hülya ve sinemin hic saglam bir papuc olduklarini sanmiyorum.ama tabiki zorla tehtid ederek birilerinin, kacirmalarini hakli cikarmaz.
insallah cikar ortaya,,,
anene ve baba kizlarinin cok masum olduklarini düsünüyorlar ama kizlarinin ne yaptiklarindan hic haberleri yok.

:1ninca: ben kacirmisim bu kismi.ya iste gene dedigime geliyor kizlar hic masum degil.bir haltlar yemisler.ama islerin bu boyuta varacagini hic tahmin edememisler.
hülya ve sinemin hic saglam bir papuc olduklarini sanmiyorum.ama tabiki zorla tehtid ederek birilerinin, kacirmalarini hakli cikarmaz.
insallah cikar ortaya,,,
anene ve baba kizlarinin cok masum olduklarini düsünüyorlar ama kizlarinin ne yaptiklarindan hic haberleri yok.

bununla kalsa keşke.. kızın amcasına aynı ünide okuyan birileri sinem ve hülya ikilisinin gece bar ve gazinolara gidip eğlendiğini söylemiş

bunun üzerine rahmi bey şöyle bi konuşma yaptı
öyleyse bu kız gece hayatının ne olduğunu biliyor.nasıl oluorda
sesini çıkarmadan gidiyor dedi.ee haklı da yani! eyvahedigeldismile

Bu sinem belki zamanında gece hayatından, konsomasyondan biraz para kazanmış olabilir,şimdi de onu kazanç kapısı olarak görenler, evvelce de bu işleri yaptığını bilenler, onu zorlamış olabilirler..
Bir ihtimal böyle görünüyor,diğer ihtimal ise geçmiş zamanda böyle işlerde çalışmamış dahi olsa şantaj yoluyla alıkonma olabilir..bakalım ne çıkacak işin altından..

Bu sinem belki zamanında gece hayatından, konsomasyondan biraz para kazanmış olabilir,şimdi de onu kazanç kapısı olarak görenler, evvelce de bu işleri yaptığını bilenler, onu zorlamış olabilirler..
Bir ihtimal böyle görünüyor,diğer ihtimal ise geçmiş zamanda böyle işlerde çalışmamış dahi olsa şantaj yoluyla alıkonma olabilir..bakalım ne çıkacak işin altından..

ama o gelen adam dedi ya oraya düsen bırdaha cıkamaz dedı senet mi ne ımzalatıyorlarmıs ,daha önce yaptıysa eger bilir bu isleri
birde dogum günü olayını dinledınz mı tam o sırada teldeydim tam anlamadım ama
hülyanın babası sinem mi kutlamıslar pasta filanda yoktu dedıer ama anladım

ama o gelen adam dedi ya oraya düsen bırdaha cıkamaz dedı senet mi ne ımzalatıyorlarmıs ,daha önce yaptıysa eger bilir bu isleri
birde dogum günü olayını dinledınz mı tam o sırada teldeydim tam anlamadım ama
hülyanın babası sinem mi kutlamıslar pasta filanda yoktu dedıer ama anladım
tam bir konsomasyon çarkının içine değilde, acemice yapmış olabilirler..tabi tahmin sadece bu..
doğumgününü sinem hülya ve babsı üçü kutlamış..pasta falan istememiş hülya..o da bi saçmalıktı 1 ay önceden d.günü kutlanmış..

tam bir konsomasyon çarkının içine değilde, acemice yapmış olabilirler..tabi tahmin sadece bu..
doğumgününü sinem hülya ve babsı üçü kutlamış..pasta falan istememiş hülya..o da bi saçmalıktı 1 ay önceden d.günü kutlanmış..

ya anlamıyorum bizmi tuhafız yanı ben böyle 3 kisi bir dogum günü ne bilem gitmezdım
bundan bırkac yıl önceydi okuldan cıktık aksam sınav mı vardı ders mı gec bitti normalde tramvayla gidiyorum o günde arkadasın amcası gelmıs illa götürelim dıyor
iste biz birbrimize güveniriz diyor ya biz hep arkadasımı götürüyorz yada öyle seyler iste bindim eve giderken hadı pizzacıya gidelım dedı amcası arkadasta ok dedı ay nası kötü oldum gec oldu ya gıtmeyelım babama söylesem sımdı böyle olmaz dıorm adam hep yok bız severız biribirimizi,güveniriz ben ararım fılan dedı neyse oturdum ama ıkı saat gelmedı pızza halıyla pısıyor fılan ama ömrümden ömür gıttı,ben babamı arayım dedım aradım tabı babam hıc hoslanmadı kapadı telı geri aradı kızım su lazım senın olman lazım dedı hemen kalktık ama eve gidince cok kızdı bana, yani ben o zaman 23-24 vardırım..iste amcasının böyle tuhaf seylerı varmısta ay nası kızdı..mesela ben aramasam babam dersım var sanıp arardı ne zaman alayım dıye ama ben rahat edemedm bısey olmaz ya olur gelır benı bulur dıye aradım..bu sekılde oturmazdım
bırde hülyanın babası herseyı bılıyor sinemlede yakın
ama sinem hıcbırseyını anlatmamıs ailesıne cok ilgnc ya

ya yurt dısından tr ye tatıle geldmde klavyeye alısamadım ben yazdıgımı anlamdım ama idare edın

Son düzenleme:
ya anlamıyorum bizmi tuhafız yanı ben böyle 3 kisi bir dogum günü ne bilem gitmezdım
bundan bırkac yıl önceydi okuldan cıktık aksam sınav mı vardı ders mı gec bitti normalde tramvayla gidiyorum o günde arkadasın amcası gelmıs illa götürelim dıyor
iste biz birbrimize güveniriz diyor ya biz hep arkadasımı götürüyorz yada öyle seyler iste bindim eve giderken hadı pizzacıya gidelım dedı amcası arkadasta ok dedı ay nası kötü oldum gec oldu ya gıtmeyelım babama söylesem sımdı böyle olmaz dıorm adam hep yok bız severız biribirimizi,güveniriz ben ararım fılan dedı neyse oturdum ama ıkı saat gelmedı pızza halıyla pısıyor fılan ama ömrümden ömür gıttı,ben babamı arayım dedım aradım tabı babam hıc hoslanmadı kapadı telı geri aradı kızım su lazım senın olman lazım dedı hemen kalktık ama eve gidince cok kızdı bana, yani ben o zaman 23-24 vardırım..iste amcasının böyle tuhaf seylerı varmısta ay nası kızdı..mesela ben aramasam babam dersım var sanıp arardı ne zaman alayım dıye ama ben rahat edemedm bısey olmaz ya olur gelır benı bulur dıye aradım..bu sekılde oturmazdım
bırde hülyanın babası herseyı bılıyor sinemlede yakın
ama sinem hıcbırseyını anlatmamıs ailesıne cok ilgnc ya

ya yurt dısından tr ye tatıle geldmde klavyeye alısamadım ben yazdıgımı anlamdım ama idare edın

gayet anlaşılır yazmışsın merak etme. alkisalkisalkis

bu kızlar beni mahvetti. peki sinemin ailesi hülyanın annesinin babasının ne iş yaptığını merak etmemişmi. insan bir araştırır benim kızım kimle kalıyo falan diye desem sanki onunla kalma deseler annesinimi dinleyecekti. birde beğenmemezlik etmek istemiyorum da 2 yıllık bir okul için ne böyle ayrı ev açmalar falan 19 yaşında kızlara bilmiyorum arkadaşlar büyük konuşmakta istemiyorum. iş işten geçince akıl veren çok olur derler ya benimki de o hesap oldu. neyse yazdıklarım anlaşılır olmuştur inşallah

bu kızlar beni mahvetti. peki sinemin ailesi hülyanın annesinin babasının ne iş yaptığını merak etmemişmi. insan bir araştırır benim kızım kimle kalıyo falan diye desem sanki onunla kalma deseler annesinimi dinleyecekti. birde beğenmemezlik etmek istemiyorum da 2 yıllık bir okul için ne böyle ayrı ev açmalar falan 19 yaşında kızlara bilmiyorum arkadaşlar büyük konuşmakta istemiyorum. iş işten geçince akıl veren çok olur derler ya benimki de o hesap oldu. neyse yazdıklarım anlaşılır olmuştur inşallah

aynı şeyi bende düşündüm canım.. kalsa 4 yıl tamam rahat ders çalışsın vs.aile biraz serbest bırakmış kızı, babanın ağzından laf çıkmıyo, mülayim bi insana benziyor..

ben 1 senedir evdeyim.çalışmıyorum.artık iyice paranoyak oldum.kapı .alınıcak,biri gelicek beni öldürücek. çocuğuma bişey yapıcak vs vs...okadar çok şey geliyoki aklıma.düşündükçe kahroluyorum.bebeğim için üzülüyorum.ona bişey olursa ben ne yaparım diyorum.sonra bi bakıyorumki salya sümük ağlıyorum:KK43:(((...

ay aynen ya. sen bi de yalnız kalmışsın ya ondan da duygusalsındır. ben istanbulda 2 sene çok çok yalnız kaldım. iyi bilirim. burda herşeyi paylaşıyoruz canım. dertleşiriz.

bende senin gibiyim canım.ailcek paronayak olduk mügeyi izlemeye başladıktan sonra.

ben de evdekilere zorla izletiyorum kızıyolar bana psikolojimiz bozuldu diyolar. o ağlayıp inleyenleri görünce. bunu devamlı izlesem iyice tırlatırım herhal.

bana öyle geliyorki bu emrah dene kisi, kizlari tuzaga düsürüyo sonrada diger kadin saticilarina kizlari veriyor,,,
ah ah ah...
resit olma yasi mutlaka daha yüksek bir yas olmali en az 22 olmali.
18-19 yas cocuk bir yas hic bir hayat tecrübesi yok evlerinden kus olup ucup baska sehirlerde okumaya gidiyorlar.ellerine gecirdikleri özgürlüklerini hic düsünmeden hoyratca kullaniyorlar.sonrada böyle aci olaylar yasaniyor...
cocuklarimizla cok iyi iletisim icine girmemiz lazim,korkutarak degil sevgi ve anlayis vererek büyütmemiz lazim.ana babalar hep korku verek büyütüyorlar, yanlis birsey yapmasinlar cocuklarimiz diye.ama o korku ters tepiyor.basina bir is geldiginde ise, sinem gibi anlatamiyorlar.cok yazik cok...

bana da öyle geliyor. benim aklıma şey geldi belki sinem uyuşturucu kullanmış olabilir. bu yüzden borçlandıysa bir hafta çalışır borcumu öderim diye kandırılmış olabilir. ayağında kopuk terlik varmış. belki evden biri aşağı çağırdı bunu, bu da kopuk terliklerle indi. alıp götürdüler... valla herşey olabilir. biz bu kadar kafa yoruyorsa annesi kadıncağız napsın. delirmemek zor.

sinemin turkcell hattı babasının üzerineymiş onda sıkıntı yok
vodafone hattına ne diyosunuz? bursa/inegölde yaşayan evli bir adama ait çıktı hat.babası ben bilmiyorum diyor, kızım kendi üzerine aldı diye biliyorum diorkafamçokkarıştı

oha artık onu duymamıştım. bu olayın içinde baya bi kişi var demek ki. bu kadar kişi aşikarken neden hemen bulunamıyor anlamıyorum ya.

bunlar ilk önce yurtta kalıyomuş anladığıma göre. sonra eve çıkmışlar. neden olduğunu hatırlamıyorum. o zaman da tehdit ediliyorlsrmış. 2 senede bu kadar olaya nasıl karıştılarsa. bu kadar kişiyle tanışmışlar.

X