Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

şu andaki konu ilgimi çekti.
kim inanır ki bu kızcağızın intihar ettiğine..
bi insan kendi kendini nasıl bıçaklar üstelik 2 kere.

bu kayınpeder gelininin neden sürekli peşinde ?
amaç ne ?

ben calistigim icin izleyemiyorum, bugün izinliyim diye bakayim dedim. hani istanbulda hafiz bir cocuk vardi o bulundu mu?? aklima geldi simdi..
bi de suan ekranda olan kiz nekadar güzelmis ya, yazik olmus

Ben izleyemedim sadece telefon açan kadın k.babasına küfür ettiğini söyledi...
Bağırdı çağırdı dese neyse
Küfrü hakedecek ne yapmış olabilir bi k.peder..

Ben izleyemedim sadece telefon açan kadın k.babasına küfür ettiğini söyledi...
Bağırdı çağırdı dese neyse
Küfrü hakedecek ne yapmış olabilir bi k.peder..

canim galiba ya ben yanlis anladim ya da sen yanlis anladin..
ben kayinbabasinin küfür ettigini anladim..cünkü otobüste de bagirmis cagirmis kadin gel buraya otur dediginde, sonrada sanirin kayinbabanin erkek kardesi baglandi onada sordular abim kültürlü birisi küfür etmez ki zaten öyle kalabalikta da etmez dedi..gelin degil kayinbaba etmis diye anladim..

birde intihar da olabilir yani tabiki iki bicak darbesi biraz imkansiz gibi ama hani deniliyor ya sinav parasini yatirmis intihar aklinda degilmis
ama intihar illa uzun zamanlar düsünülecek birsey degil ki,mesela eve geldiklerinde zaten büyük bir tartisma yasamislar kizcagiz calistigi yerin müdürünü aramis
filan belki uzadi tartisma oda bicagi aldi sinirle kendine saplamis olabilirdi tabiki tek bicak darbesi olsaydi..
esi ne yapiyor ya hic mi anlamamis ya da bu nasil es babasi kadini hayalet gibi takip ediyor hic mi birsey demiyor.görmüyor mu ?
nasil güzel bir kiz yazik gencecik yasta ne oldyusa bitti hayati..bence intihar bile olsa o kayinbaba,kayinvalide sucludur onlarin ceza almasi lazim..
sürekli bir adam zirt zirt arayip nerdesin gel git diyorsa insanin psikolojisini bozar nasil gerildim ben burdan o kiz ne yapti ki..
esinin aginda misafir esegi mi bagliymis bütün bunlar olurken o sadece susmus mu acaba

Son düzenleme:

Dedim ya tam izleyemedim diye... vereliniortak
Ben yanlış anlamışımdır muhakkak reyyan :içelim:

kizlar kayinpeder kiza kufur etmis kiz adama degil yani adam kiza bagiriyormus ne hakla onuda anlamam ya yani ogluyla evlenmis oglunun bile insan hakki olarak kimsenin kimseye bunu yap bunu yapma oraya git buraya gitme deme hakki yok bir yere gideceksen haber verirsin gidersin izin almakta ne ya ben anlamiyorum koyun millet olmusuz esim bile karisamaz ben ona o bana saygi duymak zorunda tamam saygi bunu yapma onu yap beni kumanda ile idare etmesi degilki kiz iyi dayanmis vall yazik cok acidim ben bu zihniyeti anlayamiyorum ya kadina koca yada babasi illa biri sulalaeden komutan insanimiz kadini yeteri zekali gormuyo galiba kendini idare edebilecek kadar .

kayindeper sapikmi acaba ? yada ruhsal problemleri var belkide normal olmadigi keisnde bide kayinpederi ilgilenicek tabi diyolar ya hangi devirde yasiyosak gardiyan olmus kzia resmen kocasindan daha ilgili ilgincccccccccccccc:)

kızlar çok geriden takip ediyorum ankara cinayetinden haber varmı bi aydınlatıverin bacınızı

bir insanın kocası varken kayınbaba ne hakla gelini takip edip telefonla durmadan arayıp nerdesin diye sürekli sorabilir bide agır hakaretler edebilirki...
kızcagızı madem kıskanıyodunuz da niye calıştırdınızzzzklava:
bence katillll kayınbabaaa çok dikkatle dinledim o gün kızı aramış hatta patronunu aramış kızcagız kayınbaba nerdeydin sen diye üstüne gelince kızda patranla konusturmak istemiş ben patron ne anlamam demiş buda patronun ifadesi bence öfkeyle kalktııı ve kızcagızı bıcakla öldürdü çünkü çok derinmiş sanırım zaten o an polisler sölemiş bunu kendisinin yapamayacagının asla mümkün olmayacagını kayınvalidede sürekli celişkili ifade verip duruyo yani kız intihar etmedi öyle süs verildi inşallah katili bi an önce kimse cıkar ama bence tahminen kayınbaba.....CADIARZU

Son düzenleme:
kızlar hemfikiriz sanırım...
ben bu kayınpedere iyi gözle bakmıyorum.
sürekli peşinde gezmesi,gelinimi kıskanıyorum demesi...
kocasıda mal bişiy belli ki sahip çıkacak bi tip değil.
kayınpeder gelinine ilgimi duyuyordur nedir?
adamı merak ettim tipinide bi görelim bakalım...

ay damatta cıkmıs gülüo salak salak babam yapmaz ben yapmam diyo hiç demio babam suclu kızı takip ediomus durmadan

ay damatta cıkmıs gülüo salak salak babam yapmaz ben yapmam diyo hiç demio babam suclu kızı takip ediomus durmadan

ben yukarıda boşuna demedim demi canım.
mal diye.
sırıtıyo konuşurken,nasrettin hoca fıkrası anlatıyo.
yüzünde hiç üzüntü kaygı belirtisi yok,oturuşu lakayt kaykılmış geriye rahat rahat
hayat devam ediyor napayım diyor...
ahhh olan gidene oldu yavrusuna doyamadan...

bu olayın intihar olduğuna beni hiç kimse inandıramaz...:1no2:

Bir kayınpeder gelinimi ben torunumdan oğlumdan herkesten çok seviyorum diyorsa.
Ortada bir sorun var demektir.
Hangi kayınpeder torunundan bile çok sever gelinini..??
Bence aşık olmuş geline fikrim bu...

evet bende inanmam asla zaten 2 bıcak darbesi varmıs ve cok derinmiş
evet ya tutmus fıkra anlatıo salak salak gülüo fln kesinlikle babası yaptı bunu cunku patronla tlfnla konusacaktı diolar sonrada kız geldiginde evde yoktu bebekleri parka götürdü diolar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…