Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

kizlar ben tekraralrdan izleyebiliyorum halime bu gunmu ? dun yoktu herhalde hatirlamiyorum .
birde muge anli mektubunuz var programini tekrar bulamadim cok merake diyorum ya bende izlesem .

ankara olayida yilan hikayesine dondu ailenin tumude cahil kimin ne dedigi belli degil o is uzar daha ama eminim ortaya cikarsa cok sebebsiz bir nedenden oldurulmus olacak o kadin yazik gunah kacmak istedikce bicak darbesi almis .

kizlar ankarayla ilgili birsey olsa müge zaten birakmaz hemen o konudan girer..valla bu isin sirri zor cözülür..
belkide herhangi biri öldürdü..hatirliyor musunuz bilmem yeni bir gelini evde bicaklayarak öldürmüslerdi,kayinvalidesi yayina gelmisti olaydan sonra kimseye kapiyi acmazdi diyordu.sivastan istanbula gelin gelmis,camdan bakardi filan diyordu..mügede dedi o zaman sizin evde olmadiginizi bilen biri diye ama adam cok alakasiz biri cikmisti hatta istanbulda 3 kisiyi bu sekilde öldürmüs pislik adam,demek ki kapiyi caliyor,acincada kadinin gücü ne iceri pat girince yapacak birsey yok..valla hep birinin üstüne yogunlasiliyor katilde rahatca geziyor

kendim geldim aklima vee hihh diye glümsedim..insallah öyle sana laf söyletmeyen duvar gibi arkanda olan bir erkekle hayatini birlestirirsin....cokk önemli erkek es karisini korumasi savunmasi (((

adam karim donsun diye agliyorya kizlar 4 ay veriyorum eskiden daha beter olmazsa bende saadet degilim erkek milleti bu aglamalr yalvarmalar 4 ay duzelmeye delalettir tecrubelerle sabittir adamin kadarlteri neyse odur degismez kim degismiski erkekler degissin .

ya mügeye de helal olsun..3 gündür ankara cinayetinin reklamını yaptı sıcak gelişmeler var diye..hiç bişi demedi..

arkadaşlar çatalca cinayeti temmuz ayınamı ertelendi. müge anlı bahsettimi. internetten okuduğum kadarıyla agah necmi bey in oğlu çıkmış.

nihal baglanmisti o söyledi ama ergül hanimi baglamadi..nihal tüm türkiye duysn dedi ergül mirastan para almayim diye böyle bir sey dedi dedi..

kapadim televizyonu vir vir vir
bir insan bu kadar nankör olabilir mi?
biraksinlar ya sunu ayy sabah sabah sinirlerim bir milyon yapti

yazık yazık ya
Allah kötü evladı başa vermesin....
herşeyin ama herşeyin Rabbim hayırlısını versin...

amaaannn çok sahte gözyaşları ya...
sırf tv çıkmak için ne yapacaklarını şaşırıyorlar...

bu çocuklarını bırakıp giden kadına hiç acımıyorum.
gözlerini yuma yuma zorla ağlamaya çalışıyor....
gözlerinden yaş bile akmıyor....

çocuklar büyümüş kendilerini kurtarmış şimdi çıkmış tv ye onları arıyo parazit....
hayatlarını alt üst etmek için...

işte ana olamayan analığı haketmemiş bi kadın karşımızda.
inşallah çocukları onu affetmez....

baktıkça nefretim kalkıyo kadına yaa var bi negatif enerji...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…