Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

kızlar su kayınbabanın suratına bi bakın insanlıkla alakası yok katil tipli ve cok agresiffffffffff agzıda gercekten bozukkkkkalsanaalsanasmile

benimde gözüm hiç tutmadı canım.
tiksinerek bakıyorum.
ben negatif elektri almışsam mutlaka çıkar bişiyler.
izleyin kesin çıkacak kesin....

ya 2 bıcak darbesi buuuuuuuuuuuu....
biz elimiz kesilse can acısından bıcağı atıveriyoruz elimizden.
hadi 1 kere sapladı diyelim o can acısıyla 2. darbeyi nasıl saplıycak kendine.
hayatımda bu kadar saçma bişiy görmedim ben.

ama çıkacak çok sürmez...

benimde gözüm hiç tutmadı canım.
tiksinerek bakıyorum.
ben negatif elektri almışsam mutlaka çıkar bişiyler.
izleyin kesin çıkacak kesin....

ya 2 bıcak darbesi buuuuuuuuuuuu....
biz elimiz kesilse can acısından bıcağı atıveriyoruz elimizden.
hadi 1 kere sapladı diyelim o can acısıyla 2. darbeyi nasıl saplıycak kendine.
hayatımda bu kadar saçma bişiy görmedim ben.

ama çıkacak çok sürmez...

evet canımmm kim kendine bıcak ceker yaaa insanın canı tatlıdır bu kıs bagımlı felanmı kendşne zarar versin ebnim eşimde polisss yanımda 4 santıım derin deyince kimse kendine okadar derin bıcak vuramaz dedi bende kayınbaba diyenlerdenim gülüm hemfikirizvereliniortak

heh demi canım.
bak eşinde söylemiş sonuçta bu işlerin içinde bilir yani.
gelinimi çocuğumdan torunumdan çok seviyorum ne demek.
resmen ben aşığım demek...
tövbe ya Rabbim yaaa....

heh demi canım.
bak eşinde söylemiş sonuçta bu işlerin içinde bilir yani.
gelinimi çocuğumdan torunumdan çok seviyorum ne demek.
resmen ben aşığım demek...
tövbe ya Rabbim yaaa....

aynı sözü annemde söledi biliyomusun asıkmı olsu ne kızım dedi.....allahım ailesine sabr versin ve katilide bi an önce hakettigi cezayı versin allahım ya su kızcagıza nasıl kıydınız be vicdansızlar nasılda soguk kanlılar yaaa hiç ne eşi aglıyo ne kaynana nede kayınbabaalsanaalsanasmile :eek:klava:
madem cok severmiş de niye hiç aglamıyoooolarrrkötükedihüso
eee arttık bi insan eşinin ailesinede güvenemezse kime güvenicez.....inanki gözüm korkuyo artık herkesten....böle olayları görünce inanmak istemiyorum ama gerçek...

ayy kızlar benim hemşom bu kızcagızda öldürülmüş yaaa sevgilisiyle beraber allahım sen büyüksün rabbim ne cok cinayet oluyo yaa görüp bildigimiz bu kadar bilmedigimiz ne kadar rabbim sen sasırtmaaa insanlarımızı nolur.......mafoldumben

ayy kızlar benim hemşom bu kızcagızda öldürülmüş yaaa sevgilisiyle beraber allahım sen büyüksün rabbim ne cok cinayet oluyo yaa görüp bildigimiz bu kadar bilmedigimiz ne kadar rabbim sen sasırtmaaa insanlarımızı nolur.......mafoldumben

ama bunda bi iş var kız otobuste hostesmiş ya ogun bursaya gidecek sanıomus ailesi yani 2 gun yok 1 gun yol 1 gun orada kalıolarmıs ogun ankara seferine vermişler sabah gidip akşam gelecek yani ama ailesine sölememiş kesin sevgilisiyle kalacaktı ailesi bursada bilecekti bunlar bulustu tinerciler fln olabilir yollarını kesip bişiler istemişlerdir ayy çok kötü ya

olen zavalli kizin kocasi himmil bir tip belli kayinpederde bunu sikmis sikmis bunaltmis kizcagizi kayinpeder ne karisir kizin hayatina ya manyak bunalr bide dogal diyo sanki kizin akli yok illa kisitlicak oldurmediyse bile suclu kayinpeder suclu manevi olarak ayrica hicte uzulmemisler esi guluyo eside ayrica koca surat cirkin bir sey yazik olmus kiza :KK43: bu adama zaman harcamaya cocuk yapmaya degmezmis .

ayyyy kizlarr simdi müge anlinin tekrarini izliyorumda..rahmetli sultanin kayinbabasini gördüm ne igrenccc adam ayyyy...gözünü kirpa kirpa konusuyo nede laflar biliyo kibar kibar ...evet adam cok sey görünüyo sapik gibi...tühh yaaaaa cok üzüldüm..anneside nasil arada arada yavrum benim datlim benim diyo yaa.ahh ana yüregi ahhhhhh

cok yersiz birsey diyecemde rahmetli sultanin annesinin cildi ne kadr güzel masallah..Allah keske evlat acisi vermseydi..ben bugün bakmadim annem görmüs kayinbabayi fildir fildir diyordu..ben kendi bile intihar etmis olsa sebeninin kayinbabasi oldugunu düsünüyorum...
sonucta oda katil demek pislik herif

hadi bakalım bu gün neler olacak...
kayınbabadan yana bişiy çıkacak gibime geliyor.
hepimizde şüpheliyiz zaten.
inşallah müge bu olayı çözüp sezonu kapatır ...

entrika dönüyor...bircan gitmiş kimsenin umrumda degil kızın annesinden baska üzülen yanan kimse yok...allahım sen büyüksün rabbim......

ama bunda bi iş var kız otobuste hostesmiş ya ogun bursaya gidecek sanıomus ailesi yani 2 gun yok 1 gun yol 1 gun orada kalıolarmıs ogun ankara seferine vermişler sabah gidip akşam gelecek yani ama ailesine sölememiş kesin sevgilisiyle kalacaktı ailesi bursada bilecekti bunlar bulustu tinerciler fln olabilir yollarını kesip bişiler istemişlerdir ayy çok kötü ya

aynen canım yaa allahım bilir baslarına ne geldi.....:gitme:

kızlarrrrrrrrrrrrr sevgi aslandan neden haber yok bilen varmı ııııııııııııııııııııııııııııııı

hebr yok canım sevgi aslandan.
müge değinmiyor bile o konuya.
bende izlerken uyumuşum şu kayınpederinden şüpelendiğimiz olaya yoğunlaştı.
inaşallha sezon finali yapmadan çözülür...

X