Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

telefonları da kendileri arattı galiba.allah kuru iftiradan korusun hepimizi inşallah.görümce de milletin yüzüne nasıl bakacak acaba

görümcesi dün telefonda nasilda konusuyordu..simdi bu adam niye agliyor hem iftira atiyorlar hem de gel diyor

bence eşi ne olursa olsun ben eşime güveniyorum demeliydi o zaman belki evlilikleri düzelirdi ama şimdi düzelmez güven yok bir kere üstelik adam kardeşlerine bile susun ya ne diyorsunuz siz o benım karım nasıl konuşuyorsunuz bile diyemedim
valla evli değilim ama bence evlendikten snr evliliğe ne eşin tarafı nede senın tarafın karışmıcak kardeşim bu nedir?

ayy su engini görünce mideme birsey oturuyor böyle cikarmak istiyorum..
birde dövmek istiyorum ya cidden felaket sekilde dövmek istiyorum..
öküz gibi olmussun hala bakmiyorlar diyor ee hazir parayi herkes ister..ya sunla cikan kizlarin akli yok mu ayy cok sinrilendim ya..mügede asalak diyor sonra tenzih ettim seni diyor iyi yapti ama

ayy yazık kadıncagıza yaaa öz kızı degilmiş ama nasıl sevmiş büyütmüş allahım inşallahhh bulunur kızcagızda yaaa ayy çok üzüldüm bendeee:gitme: :gitme:

heh bütün sorunları çözdükde jigolonun hayatı kalmıştı işlemediğimiz...
pis bis sırıyıyor bide ekranda.
intahar eylemi yapmak istemiş.
geberseymiş...

arkadaslar ya enginbenide deli etti ya allah boyle evlat vericegine buyuk konusmiyim vermesin omur boyu insana bela ceza 32 yasinda hala bana bakmiyolar diyo ulan kazik kadar olmussun calis kendine bak asalak pislik bu kizlarada hayret ediyorum afedersiniz erkek olsun seyi olsunda farketmez yuh bunalrin aklina allah anaya sabir versin omur boyu cekecek yaizk kadin .

bizim bir KRABAMIZIN OGLU VARDI AYNI CALISMAZ GELIR GIDER PARA ISTERDI EVLEND ERLERDI BIR KILO SUT ICIN KOSKOCA INEK BESLENIRMI DERDI SOZE BAK AKIL BENDEN DAHA IYI CALISIYO KICLARI YEMIYO CALISMAYI ANNEYE BABAY YUK ELIME GECIRSEMDE DOVSEM .

bide bunu oyle hakki goruyorki programa bile cikmis talep ediyor yani hayret ettim allah mugeyede sabir versin ben dayanamam boyle insanalara tembel pislik 13 gun calismis onu konusuyo ben nereye gitcem ne yapcam geber anneye cok acidim dogur buyut basina bunlari getirsin sabir kadina.

angin hazır yemeye alışmış hazır eline gelmeyincede herkese siddetle yaklasmış o yüzden aileside bıkmış dogal haliyleee allhım ailesinin yar ve yardımcısı olsun ne diyim...CADIARZU

ya kızlar halimede az değil
erkeğe para yedirmiş
bu engini varya müge döver valla:eek:klava:

halimeyede sölenicek cok sey varda degmez.....nankör ve cok bilmiş insanlardan nefret ederim ne kadar kötü olsada aile sana bakmış emekleri var kadın cırpınıyo resmen afffffffffff çok üzüldüm yaaa o kadıncagıza:gitme:

slmmm günaydın herkese prog kritiği burdada yapılıyomuş demek yeni gördüm bu topiği güzelmiş bende şimdi iş yerinde izliyorum ne sinir oldum o kıza nankör almışlar büyütmüşler beslemişler karşılığını böyle veriyo o aile sahip çıkmasaymış orda burda bu yaşlara bile gelemeden yokolurmuş gün yüzü görmez o kız kadıncağızada çok üzüldüm:çok üzgünüm:

X