Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

aaaaaaaaaaaaaa niye bugün yorum yapmadiniz kizlarrrr hayirdir gicikmi oldunuz mügeyeee?? tühhh.bende izleyemedim gelip burda okuyim dedim ama nafile...

buğün tam izleyemedim misafirim vardı
bir gözümle baktım
gelin ve görümcenin intihar etmesi olayı ilğimi çekti
bir sapıklık bir tecavüz olayıda olabilir
birinin nişanlısı yok birinin kocası
gerçek sebepte çıkmaz gibi geliyor bana.
bakalım

forumdA ADEM ıLE ıLGıLı OLUMSUZ YORUMLAR VAR AMA BEN ADAMI KONUŞUNCA ÇOK MANTIKLI buldum
üsteliktre adam isbatlı bişekilde geldi
önceden gizli bi evliliği de çıkınca resmen ademden şüphelendim ama
adam kendini temize çıkartmaya uğraşıyor
ve sanki bence de temiz gibi
ama bu programda öyle olmazlar bu kadarı da olamazlar ile karşılaştık ki
kimseye de güvenemez oldum...
ama adama harbi harbi konuştu yani
tek tek herkese isbatlı bi şekilde cevabını verdi
o konuştukça ramazan ve oğlu ferhat farklı farklı konuşmaya başladılar
acaba bir bildikleri var da cinayeti ademin üstüne mi yıkmaya çalışıyorlar
valla olur mu olur...

forumdA ADEM İLE İLGİLİ OLUMSUZ YORUMLAR VAR AMA BEN ADAMI KONUŞUNCA ÇOK MANTIKLI buldum
valla olur mu olur...
böyle bir sonuç çıkarsa şaşırmamm
herşeye alıştıkkk

forumdA ADEM İLE İLGİLİ OLUMSUZ YORUMLAR VAR AMA BEN ADAMI KONUŞUNCA ÇOK MANTIKLI buldum
valla olur mu olur...

bencede cinayeti biliyorlar ve ademin ustune yikmaya calisiyorlar

Mrb ,

Ben nedense ferhat ve babasindan supheleniyorum,, surekli olayin ustunu kapatmaya calisiyorlar
milleti susturuyorlar, zamaninda dedeleri mehmet bey torunlari birbiriyle ewlendirmek istemis
annesinin de sewgi hanimin razisi olmamis belkide ferhat in sewilay da gozu wardi annesi engel olunca kinlendi we kadini oldurdu!
Ewe hirsizlik amacli giren insan kadinin ustundeki takilari gomlegin cebindeki parayi alir, hirsizlik susu wermez,
arti kadini onca bicak darbesiyle oldurup birde kadinin can cekismesini sandalyeye oturup seyretmez ! ne cesaret o ewden nasil cikti komsular o kadar gurultuyu hic mi duymadi, cok ilginc ! gerci komsulari konusturmuyorlar herkesi bi sekilde susturmaya calisiyorlar bu durumda isin icinde parmaklari war!

Bakalim umarim yakin zamanda olay aciga kawusur...

Mrb ,

Ben nedense ferhat ve babasindan supheleniyorum,, surekli olayin ustunu kapatmaya calisiyorlar
milleti susturuyorlar, zamaninda dedeleri mehmet bey torunlari birbiriyle ewlendirmek istemis
annesinin de sewgi hanimin razisi olmamis belkide ferhat in sewilay da gozu wardi annesi engel olunca kinlendi we kadini oldurdu!
Ewe hirsizlik amacli giren insan kadinin ustundeki takilari gomlegin cebindeki parayi alir, hirsizlik susu wermez,
arti kadini onca bicak darbesiyle oldurup birde kadinin can cekismesini sandalyeye oturup seyretmez ! ne cesaret o ewden nasil cikti komsular o kadar gurultuyu hic mi duymadi, cok ilginc ! gerci komsulari konusturmuyorlar herkesi bi sekilde susturmaya calisiyorlar bu durumda isin icinde parmaklari war!

Bakalim umarim yakin zamanda olay aciga kawusur...

artık bende öyle düşünüyorum... haklısınız galiba...

selahattin olayını izliyorum
adam evine bakmamış çapkınlık girişimlerinde varmış
ama çıkmış müğeye karımı istiyorum diyor
hem suçlu hem güçlü
bu erkekleri anlamak çok zor.

ne guzel ya sen hicbisey yapma evine bakma..karini dov bide 2.5 sene onceydi o de..simdide hicbisey olmamis gibi karimi istiyom de...:eek:klava:

mugenin elbiseside sofra bezi gibi:nazar:

biri dese kotu giyiniyon diye ...acaba kendimi seciyo oyleyse egercok basarisiz..ya koca koca fiyonklar yada sofra bezi gibikaydirigubbakcemile3
dun gece hos olmustu demekki duzgun giyinmesi icin gece program yapmasi lazim mugeninlülülülülülü

biri dese kotu giyiniyon diye ...acaba kendimi seciyo oyleyse egercok basarisiz..ya koca koca fiyonklar yada sofra bezi gibikaydirigubbakcemile3
dun gece hos olmustu demekki duzgun giyinmesi icin gece program yapmasi lazim mugeninlülülülülülü

ben gecen sene mugeye mesaj atmistim,
surekli siyah giyinyosun diye.
sonrada canli yayinda aynen soyle dedi "ya burda ben nasil civil civil renkler giyebilirim, burda katil ariyoruz tabiki siyah giyecem," demisti
heralde benim gibi bir cok kisi mesaj atmis olmali ki aciklama geregi duydu

simdide mesaj atsammi ki neden sofra bezi doladin beline diyedelikafadulden

Son düzenleme:
yine hiç bir açıklama yapmadan abuk subuk konularla bitirdiler programı...
önemli bi gelişme olur diye yapmadığımız işlere mi yanarsın... karnım acıktı hala kahvaltı etmedim ona mı yanarsın...

yine hiç bir açıklama yapmadan abuk subuk konularla bitirdiler programı...
önemli bi gelişme olur diye yapmadığımız işlere mi yanarsın... karnım acıktı hala kahvaltı etmedim ona mı yanarsın...

programin basindan beri sevgi hanimin tanitimlari donuyo
sirf reyting icin
:mymeka:

email yağmuruna tutsak programı
ne olursa olsun bi şekilde sözlere kulak veriyor
ne dersiniz
böyle kandırmaca olmaz diye...

bence o ferhatla babası bu işin içinde ama ademe yıkmaya çalışıyolar olayı saptırıyolar hatta o ferhatın babasını gördüğüm günden beri kıllandım adamdan gözleri bi başka bakıyo konuşmalarında hep çelişki var ferhatta öle yakında çıkar ortaya çok yaklaştılar ama ailede öle bişi varki kimse doğrusunu demiyo doğruyu diyenede inanılmıyo yani acabaa doğrumu diye zaten herkes açık açık konuşsa şimdiye çözülmüştü ademin bence bu işle alakası yok ama ferhat ve babasından şüpheleniyorum

X