Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

ya bu muge neden insanlarla alay eder gibi konusuyo
kendini ne saniyo bu kadin ya
kucuk daglari ben yarattim havasindan vazgecsin artik
anladik yani guzel konusyosun vs.
ama herkes senin gibi bir insan yani.
:1closedeyes:

yuhhhhhhhh yani,koca adam ne istiyor acaba mügeden
alışmış hazır yemeye

zavallıcık,sokağa mı düşecekmişkaydirigubbakcemile3

kızlar şöyle bir email attım müge hanıma...
facebook taki hayran sayfasında da paylaştım...
adım hıdır elimden gelen de budur...:KK43::KK43::KK43::KK43:bilmiyorumkismilealsanaalsanasmile

Müge hanım 3 gündür tv başına oturup sizi bekliyoruz jeneriklerde Ankara cinayeti ile ilgi sıcak gelişmeler diye geçiyorsunuz bizi tv nin başına oturtuyorsunuz sonra da abuk subuk insanların özel yaşamlarıyla ilgi konuşup saati dolduruyorsunuz...
bu bizlere yapılan bir saygısızlıktır... eğer konuyu işlemeyecekseniz jeneriğe koymayın ... biz de işimize gelirse seyrederiz gelmezse seyretmeyiz... bu engin salağını da engin gibi olanları da dinlemek ve izlemek zorunda kalmayız...
facebook ta oluşan hayran ve beğeni sayfanızda bunları arkadaşlarla konuşuyoruz.. herkes aynı sıkıntıdan muzdarip
lütfen dikkate alın artık...
ankara olayında herhangi bir gelişme yoksa yada o konuyu işlemeyecekseniz jeneriğe de koymayın efendim

adem geliyo oturuyo oturuyo gidiyo sanırım..

evet ya
adam 3 gündür yalandan yere işinden de oluyor...
bi de programda sen işini bırakıp katılacaksın programa karının yanında olacaksın öyle eş olmak kolay ...
laf salatası
adam geldi de ne oldu 3 gündür oturuyor...bari adamı işinden etme be kadın ... ankara cinayetine değinmeyeceksen çağırma adamı ... ne zaman işlersen o zaman çağırırsın...
değil mi ya?

evet ya
adam 3 gündür yalandan yere işinden de oluyor...
bi de programda sen işini bırakıp katılacaksın programa karının yanında olacaksın öyle eş olmak kolay ...
laf salatası
adam geldi de ne oldu 3 gündür oturuyor...bari adamı işinden etme be kadın ... ankara cinayetine değinmeyeceksen çağırma adamı ... ne zaman işlersen o zaman çağırırsın...
değil mi ya?

canim adem i sanirim cikarmislar isten otursun rahat rahat babasida kovdu ya:))) oteldede kaliyor gündüzde istanbulu gezer onun keyfi yerindedir

adım hıdır elimden gelen de budur...:KK43::KK43::KK43::KK43:bilmiyorumkismilealsanaalsanasmile

Müge hanım 3 gündür tv başına oturup sizi bekliyoruz jeneriklerde Ankara cinayeti ile ilgi sıcak gelişmeler diye geçiyorsunuz bizi tv nin başına oturtuyorsunuz sonra da abuk subuk insanların özel yaşamlarıyla ilgi konuşup saati dolduruyorsunuz...
bu bizlere yapılan bir saygısızlıktır... eğer konuyu işlemeyecekseniz jeneriğe koymayın ... biz de işimize gelirse seyrederiz gelmezse seyretmeyiz... bu engin salağını da engin gibi olanları da dinlemek ve izlemek zorunda kalmayız...
facebook ta oluşan hayran ve beğeni sayfanızda bunları arkadaşlarla konuşuyoruz.. herkes aynı sıkıntıdan muzdarip
ankara olayında herhangi bir gelişme yoksa yada o konuyu işlemeyecekseniz jeneriğe de koymayın efendim

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

ochhhhhhhhhhh canima degsin cok iyi etmissin ..bugün bende düstüm o tuzaga :))) jenerikte yaziyodu ankara ilesok gelisme aman allahim bir heycanlandimki gör...cocuklar ekmek istervermem kaciracagim diye kizarim ...oysaki neankara geleni varr ne gideni...sinir oldum...yapilmazki ama bu...yakismiyo yani mügeye...anlam veremiyorum..sok gelisme var diyo sona birsey cikmiyo hönkk oluyorum.. hic sevmem böyle seyleri...hayret..ellerine saglik aklina saglik ...iyiki varsin... seni ayakta alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

günaydın kızlarrra.s.
elif ve dört cocugu bu kocası varya hep onu dövermiş ve onun dayagından kurtulmak için kadıncagız sosyal hizmetlere sıgınmış valla helal olsun kadıncagıza okadar herkes adamın birinin yanında dediler allahım yaa nasıl böle iftira atıyolar tabiii en basta kocası söledi yüzüne baksan adam sanarsın ama kadını dövermiş oda ne yapsın almış cocuklarını develete sıgınmış garibim...o yüzeden elif hanımı yürekten alkışlıyorumalkisalkisalkis

X