Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

gördük nasıl evlat diye aldıklaını,acısına bile katlanamamışlar.nerdeyse ademin ailesine acıyacağım vah vah

hay senin aileni, ne kiymetli ailesi varmis be
cay degil zikkimin kökünü icsinler
ufak daglari adem yaratmis , kizlar duydunuzmu:dilcikar:

adem gene lafları çarpıtıyor,dün başka bugün başka konuşuyor bez hakkında

ayyyyyyyyyyyyyyyyyy demek adem cikti hemi bugün tüh yaa... soke oldum inanin bakamadim hic bgün..azda olsa basamadim atv ye uufffff..cok isim vardi sabah yaaa....ayyyyy mügenin tekrari yokmu bi yerde yaaaa nolursunuz biliyosaniz linki yollayinda bakiyim azda olsa kaynanamlar gelmeden :)) meraktan geberceemm..sesi cok etkiliydi telefonda evet baya sizde hayal kirikligina ugramissiniz...nolun kizlar linki yollayin emi..gece girerim kaynanamlar gittikten sonra ..tamam .bye canlar.

ayyyyyyyyyyyyyyyyyy demek adem cikti hemi bugün tüh yaa... soke oldum inanin bakamadim hic bgün..azda olsa basamadim atv ye uufffff..cok isim vardi sabah yaaa....ayyyyy mügenin tekrari yokmu bi yerde yaaaa nolursunuz biliyosaniz linki yollayinda bakiyim azda olsa kaynanamlar gelmeden :)) meraktan geberceemm..sesi cok etkiliydi telefonda evet baya sizde hayal kirikligina ugramissiniz...nolun kizlar linki yollayin emi..gece girerim kaynanamlar gittikten sonra ..tamam .bye canlar.

bir arkadas birkac gün önce link vermisti ama bulamadim baktim belki kendisi görür yazar

kızlar nedense ben hep ramazan dayı üzerinde duruyorum adam ilkten komşuya sürekli katiller diyordu şimdi ademe sanki başkalarına sürekli ilgiyi çekmeye çalışıyor çok tuha fbiri bence katil ferhat

adem çıktı önce bende şaşırdım aman bir
bakayım nasıl bir adammış dedim.
galiba ailesinin lafına çok önem veriyor gibi geldi bana
bence katil hiç ummadıkları belkide hiç tanımadıkları biri
çıkacak çünkü sevgi hanımın aileisnden ayrı bir sosyal hayatı varmış.
ailede sorunlu bir aile olunca birbirlerine düştüler.

kızlar mügede çıkan hafız mürsel olayıını yalçın çakır almış müge neden bıraktı acaba konuyu

Müge bugün programı açarken Gazze'ye yardım konvoyuna ve iskenderun'da ki 6 şehidimize değindi mi..?
Ben açtığımda kahkaha atıyordu da inanamadım,uyandığımdan beri gözümde yaş..
bu kahkahayı atabiliyorsa bu sabah bir daha asla izlemeyeceğim bu kadını..

Müge bugün programı açarken Gazze'ye yardım konvoyuna ve iskenderun'da ki 6 şehidimize değindi mi..?
Ben açtığımda kahkaha atıyordu da inanamadım,uyandığımdan beri gözümde yaş..
bu kahkahayı atabiliyorsa bu sabah bir daha asla izlemeyeceğim bu kadını..

Bende sasirdim canim.
ben basindan beri izliyorum,
ve Muge hic bisey demedi
sadece arif bey soyledi
sehitlerin yakinlarina bas sagligi dilyorum dedi
ve gazzye giden gemideki olenlere allahtan rahmet dilyorum dedi
muge sadece kafa salladi.
programin basinda MANGA yi kutluyorum dedi
basak bisey demedi.
ama baska bisey olunca
ona buna bagirmayi biliyo
:umursamaz:

Bende sasirdim canim.
ben basindan beri izliyorum,
ve Muge hic bisey demedi
sadece arif bey soyledi
sehitlerin yakinlarina bas sagligi dilyorum dedi
ve gazzye giden gemideki olenlere allahtan rahmet dilyorum dedi
muge sadece kafa salladi.
programin basinda MANGA yi kutluyorum dedi
basak bisey demedi.
ama baska bisey olunca
ona buna bagirmayi biliyo
:umursamaz:

Manga'yı mı kutladı benneyaptımki
Samimiyetine inanmıyorum.programın ateşi düşmesin konu dağılmasın insalar şu an canlı yayınlanan gelişmeleri izlemesin diye bahsetmedi bile demek ki..??
Bu şekildeyse yazıklar olsun,demek ki o çok delikanlı duruşu hikayeymiş..
mail atacağım programın başını bulsam emin olsam bi..!
hadi gazze'ye karışmam dersin de 6 şehit var,yarın ki yeni program güme gidicek diye üzülmüştür..

Manga'yı mı kutladı benneyaptımki
Samimiyetine inanmıyorum.programın ateşi düşmesin konu dağılmasın insalar şu an canlı yayınlanan gelişmeleri izlemesin diye bahsetmedi bile demek ki..??
Bu şekildeyse yazıklar olsun,demek ki o çok delikanlı duruşu hikayeymiş..
mail atacağım programın başını bulsam emin olsam bi..!
hadi gazze'ye karışmam dersin de 6 şehit var,yarın ki yeni program güme gidicek diye üzülmüştür..

bana inanmiyormusun canim
hic bisey demedi ya valla bak.
bende mail atacam, aklima getirdigin iyi oldu
:kızgın:

Az önce biraz izleme fırsatım oldu. Ya bu kadının şunu anlamadım, ben bilmem böyle şeyleri şeklinde sürekli saf, temiz aile kızı, pisliklerden bihaber insan imajı yaratmaya çalışması çok sinir bozucu oluyor. Kaç yıldır program yapıyorsun, bu kadar olaydan sonra neyi bilmiyorsun, neyi anlamıyorsun? Sevenleri kızacak belki ama napayım, kadının duruşu bile yapmacık, bir de rol kesince iyice batıyor gözüme.

X