Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

görüntüleri izlerken resmen kanım dondu zavallının bütün eşyaları kan içindeydi mafoldumben bu manyak ne istemişki bu kızdan anlamadım bi insan nasıl bu kadar vahşi olabilir?zenginliğin vermiş olduğu bir doyumsuzlukla kafayı yemiş pislik kendinede etti salak çürüsün şimdi hapislerde çokmu sinirlendin en kötüsü döv at kızı evden cem isminden nefret ediyorum artık babasınında çıkarılmasını hiç tasvip etmiyorum ailece manyak bunlar belli böyle birini sakladıkları içinkötükedihüso dilerim biri bunu içerde öldürür

ay kızlar ne beyaz poşeti bu? münevverle alakalı mı? sanırım linkler silinmiş. biri bana özelden atabilir mi lütfen bilmiyorumkismile

canım münevverin olay yeri görüntüleri vardı çok kötüydü ama linkleri niyeyse silmişler sacit aslan .comdan bakabilirsin orda var

(bu yasak değildir heralde) cemin cinayet günü saniye saniye evlerinin karşı tarafındaki villadan çekilmiş güvenlik kayıtları...
http://webtv.hurriyet.com.tr/category.aspx?cid=2&vid=1917&bid=1

bu görüntüleri görmüştüm
nasıl bi soğuk kanlılık!! dehşete düşüyorumm izlerken tüylerim diken diken oluyor kanım donuyor resmen ya!! bu nasıl bir insanlık, nasıl bir vijdan, nasıl bir beyinn?? tarifi zor Allahım ölümün bile hayırlısını versin diye demiyorlar boşuna (

şu 12 yaşındaki kızın durumu kötüymüş
üzüldüm yaw
o babasını gebertecemklava::mymeka:

şu 12 yaşındaki kızın durumu kötüymüş
üzüldüm yaw
o babasını gebertecemklava::mymeka:

çocuklarına sahip çıkmayan babayı diyorsun sanırım canım...geçen gün verdiler de canlı yayında kızını dövmediği kaldı "beni buraya çıkarttın rezil ettin" diye:mymeka:
kendi çocuklarına sahip çıkmamış bide akrabalarını suçladı benim çocuklarıma sahip çıkmadılar diye!!!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…