Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

Sevilay hala anahtara bakmadım diyor.
Annen öldürülmüş ya o anahtarı ne yapar eder bulur insan.
bulamazsa zaten katil ortaya çıkmış demektir.
bu kız safa mı yatıyor..?
yoksa gerçekten bu kadar salak mı.?

Sevilay hala anahtara bakmadım diyor.
Annen öldürülmüş ya o anahtarı ne yapar eder bulur insan.
bulamazsa zaten katil ortaya çıkmış demektir.
bu kız safa mı yatıyor..?
yoksa gerçekten bu kadar salak mı.?

hemen cevap vereyim canim

dedigin gibi saf gibi gorunuyo ama cok akilli.
hicte salak deil.
ben bu kizi cozemedim, sempatiksalakcinni

Sevilay,anasının gözü ya..
vagçetim saf olduğunu düşünmekten
Senden benden hepimizden akıllı
köşeye sıkıştığı zaman Dilber gibi "hatılamıyorum" diyor.
Annesini kimn öldürdüğün tahmin ediyor ama dile getiremiyor.
çünkü kendisi de kabahatli olacak..

sey aklima geliyor bu kucuk kizin evde olmadigini bilen biri diyorlar,kadini öldüren kisi onuda öldürür katil icin bir iki önemli degildir ki

Sevilay,anasının gözü ya..
vagçetim saf olduğunu düşünmekten
Senden benden hepimizden akıllı
köşeye sıkıştığı zaman Dilber gibi "hatılamıyorum" diyor.
Annesini kimn öldürdüğün tahmin ediyor ama dile getiremiyor.
çünkü kendisi de kabahatli olacak..

olabilir kendinin kabahti varsa eger zaten susar,yoksa arayip ademde korkuyor diyorlar ne korkacak eger adem oldugunu bilse bir dakika durmaz sölerdi

olabilir kendinin kabahti varsa eger zaten susar,yoksa arayip ademde korkuyor diyorlar ne korkacak eger adem oldugunu bilse bir dakika durmaz sölerdi

kabahati var derken ne bileyim vasile olmuştur gibime geliyor.
yoksa insan annesini öldürebilir mi akannehir
anahtar meselesi konusunda köşeye sıkıştı,açıklıyamıyor.
120 gündür bir kere bile aramamış anahtarını.
gerizekalı olsa insan düşünür annesi öldürülmüş eve zorla girilmemiş senin anahtarın kayıp..!!!
insan ortalığı yakar yıkar bulur o anahtarı,nasıl rahat uyuyor bu kız..??

kabahati var derken ne bileyim vasile olmuştur gibime geliyor.
yoksa insan annesini öldürebilir mi akannehir
anahtar meselesi konusunda köşeye sıkıştı,açıklıyamıyor.
120 gündür bir kere bile aramamış anahtarını.
gerizekalı olsa insan düşünür annesi öldürülmüş eve zorla girilmemiş senin anahtarın kayıp..!!!
insan ortalığı yakar yıkar bulur o anahtarı,nasıl rahat uyuyor bu kız..??

bende kendinin yaptigini düsünmüyorum ama belki daha önceki sevgilisi yapmis olabilir belkide oda ondan süpheleniyor ama diyemiyo aslinda kim olursa olsun bu anne sonucta babasida olsa,kuzenide olsa kocasida olsa ve bundan süpheleniyorsa insan susarmi..ayakkabi konusunda hic ferhatin adi gecmiyordu ama olabilir dedi ordan biri sorunca..aileden cikmasin istiyorlar ama aileden biri gibi,
birde bu adam kapinin kolunu tutup acti cikti evden acaba parmak izi yok mu,
ayrica bunu yapan biri eve girdiginde öldürürken illaki ses cikmasi lazim bunu komsularin duyma olasagini düsünmeden nasil kapidan cikip gidebilir ki..

ya müge sevilaya gelen mailleri söylüyor o hala ademle ilgili,özel hayatimla ilgili konusmak istemiyorum diyor..her zamanki gibi sorulan sorunun disinda konusuyor unutuluyor o soru
ya bu arada adem neden gelsin ki programa su saatten sonra,ya anlamiyorum bu adem gercekten sevilayi seviyor mu sevilayda skilmis ben sevmiyorum o seviyor havalarinda

ya aklıma saçma saçma şeylerde geliyor artık
şu dilber olayı vardı ya hani dilber her haltı işlemişti sonra da orada herkesden fazlaağlamıştı...
herkese her şeye hayır derdi
bu sevilayda kocasıyla beraber bu haltı işledi de suç ortaya çıkacak diye mi hala o anahtarında peşine düşmüyor adem ile de ne karşılaşmak ne de konuşmak istemiyor..bakıyorum da aynı dilber gibi sıkıştığı yerde ben bilmiyorum diyor hatırlamıyorum diyor yada olabilir diyor
aynı acemi dilber gibi...dilbercik olmuş...
ademde bu adamlar uzman beni sıkıştırırlar ağzımdan bişey kaçırırım diye mi programa katılmıyor

X