Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

kim kimöe katil diye mesaj gönderiyomuş anlamadım yaaaaaaaa

sevilayın daysı vardı ya lafları birbirine karıştırıpne söylediği belli olmayan ramazan bey
işte o sevilayın kocası ademe katil seni ablamı neden öldürdün diye yada katilsensin diye mesaj gönderiyormuş adem dedi
hatta gün bile veriyor
mesajları silmemiş

ademin gelmemesinin başka sebepleri var galiba,ekrana çıkınca başka görenlerde tanıyabilir diye olabilirmi kibilmiyorumkismile

evet canım onu diyorum çok üzüldüm kızlara :1no2: bugün baktm sevilay var hemen kapadm tvyi.merak etsemde sevilayı görünce moralim bozuluyo..yalancı bu kız CADIARZU

vallahi katılıyorum...
bencede biliyorlar
zaten ölen ölmüş bari rezil olmayalım diye mi düşünüyorlar nedir

kesin biliyorlar, hersey oratda zaten
sevilay daha yok adem bana sunu dedi yok adem bana bunu dedi.
kusura bakmasin ama ekrani basindaki insanlar onun gibi salak deil

en başından söyledim
bu kız içten pazarlıklı,yalancı bi kızalsanaalsanasmile ne güzel çıkmıycaktı diye sevinmiştim. geldi gene çıktı. sinir sinsi şey
:dilcikar:

ben sunuda anlamiyorum mügede getiriyor bunlari bütün gün ayni seyleri dinle dinle dur birseyde yok orda o kadar insan siralanmis ama öyle oturuyorlar sadece,10 dk konusurlarsa konusuyorlar..cok sacma geliyor bu sey bana bir gelisme olsa konussalar ama ayni seyler artik gina geldi,hele ramazan dayinin baglanip konusurken bayginlik gecirmek istiyorm

programin basindaki tanitimlarda,
ankara cinayeti ile ilgili gelimse ne? muge anli acikliyor
diye bir yazi gecti muge hic bisey aciklamadi:dilcikar:

raitingler düşünce forumlardaki yorumlara kimse girmeyince müge sevgi aslan cinayetni araya sokuyor....
sanki bi gelişme varmış gibi yapıyor
tıpkı bugün olduğu gibi..
herkes merak etti ekran başına oturdu
yani istediği olmuş oldu...
belki de bu olayı gelecek sezona taşıyacak...
insanları ekrana çekmek için...

ben bir haftadır izlemiyorum ankara cinayeti çözülmedimi hani mügenin önemli gelişmeler var demişti ne oldu

aynen katiliyorum
ben bir haftadır izlemiyorum ankara cinayeti çözülmedimi hani mügenin önemli gelişmeler var demişti ne oldu

yok ne gelisme var ne bisi hersey herkes ayni hele sevilay hic deismemis

kesin biliyorlar, hersey oratda zaten
sevilay daha yok adem bana sunu dedi yok adem bana bunu dedi.
kusura bakmasin ama ekrani basindaki insanlar onun gibi salak deil

aynen, katılıyorum vala, sıkıldık sevilaydan, anahtarı bakmadı, bakamadı ne saçma bişey

eğer kaçırıpta izlemek isteyen olursa programın tamamı bittikten hemen sonra dizi frm.com diye bir sitede yayınlanıyor. reklamsız. gerçi canlı olmayınca aynı keyifi vermiyor ama bilginiz olsun istedim.

ayyy desenize yine gelisme yok..bakamadim sabah buraya bakiyim dedim neler yazilmis diye ..hicte bir gelisme olmamis...tühh...sinir oldum yaa...yau konusun iste catir catir yalansiz dolansiz ne agizlarinda geveliyolar laflari...böyle cinayette görmedim ben yaa..kac cinayet cözüldü hep yeni gelismeler cikmisti bunda hersey ayni yerde sayiyor...offff

demekki 1 haftadır bişi kaybetmemişim teşekkür ederim cnm cvp için

sevilay bencede salak biri ya o aile bir tuhaf zaten ne konuşmayı biliyorlar
nede gerçekleri anlatmaya yürekleri var

kadının belkide sevgilisi vardı ama adı lekelenmesin diye söylemiyorlar bildiklerini
eeeeee herşeyi açıklayınki çıksın ortaya niye tv ye çıkıyorsunuz korktuğunuz şeyler varsa

o kızını ona vermemiş öbürüne vermiş
biri demişki olmaz bu iş saçmalık ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…