Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

bazen müge cok bilmis oluyor evet,sanki hersey dedigi gibi kolay..
kimi zaman insanlari cok azarliyor..birkac gündür bakmiyorum bir programla uzatiyor kanal gezerken baktim ya anlamiyorum adama diyorlar kizina saril,sadece sevgi istiyor Allahim orda sarilsa ne olack sonrasi,bosuna kac saat orda vir vir konusturdular..öyle baba olmasin ya

kızlan münevver cinayeti ile ilgili polis kamerasının çektiği görüntüleri izledinizmi :sinifsinif::gitme:
resmen vahşet çok üzüldüm yüreğim dayanmadı senağlama
izlemek isteyenler için link..

ya ben söyle baktim yani bakmadim ama gitat cantasimi ne o mu aciliyordu yani acildigi gösteriliyor mu

açılıyo içinden bir beyaz poşet çıkıyor kanlı ama gerisini rütük ten dolayı yayınlayamıyorlar poliste hepsi varmış avukatlar falan izlemişler.. :KK43:((

halada şu cem garipoğlunu savunyorlar ya,ne denir bilmiyorum.cem bey kaza yapmış sadec e babasının deyimiylekötükedihüso

münevverin görüntülerine bakmadım ..bakamadım kızlar :KK43:
söylediğinize göre çokmu detaylı yani açık açık herşeyi gösteriyor mu?
izleyenler anlatabilir mi?
ay can dayanmaz ya rabbim...

münevverin görüntülerine bakmadım ..bakamadım kızlar :KK43:
söylediğinize göre çokmu detaylı yani açık açık herşeyi gösteriyor mu?
izleyenler anlatabilir mi?
ay can dayanmaz ya rabbim...

ben bakayim dedim bakamadim, sabah sabah fena oldum:bbo:
sen hamilesin hic bakma:gitme:

kızlar nerden bakıyorsunuz soylermısınız dun oğlum cok rahatsızdı bakamadım mugeye bıle komsumla battanıye içinde salllamaktaydık ama tv yı acamadım dun kısaca ne oldu anlatırmısınız bırde munevverın goruntulerının nerde bende bakmak ıstıyorum lutfen nerde oldugunu yazın bende bakayım

X