Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

dünki bölümü izlemedim ama .çok güzel bir program mügeyide çok seviyorum .çok dobra bir kadın gerçekleri söylüyor tam benim düşündüğümü düşünüyor.erkek gibi kadın yani.oraya her çıkınıda haklı bulması gerekmiyor.kim haklıysa haklı kim hakszsa ona haksz diyor .

12 yaşında engelin kızın ablası kardeşim ortada yok diyor babasının bakım parası aldığını söyledi devlet bu kızı takip etmedi mi nerde yaşıyor bakımı nasl diye

engellı kızın bakımınından alınan para babasın haram bence ve devlet yılda bır kez denetlıyor yanı hersenen evınde gelıp goruyor

ya kızlar şimdi siz bu programın hayranı olarak bana kızcaksınız ama müge merdiven silersin, az para mı falan dediği zaman sinir oluyorum, yani kendi program başına bi daire parası alırken, nasıl kolayca kadınlara merdiven sil, az para mı demesi itici geliyo, sanki aynı durumda olsa kendisi o işi yaparmış gibi
en azından bunu daha uygun bi dille söyleyebilir, ne var canım siliver tarzında değilde

ya kızlar şimdi siz bu programın hayranı olarak bana kızcaksınız ama müge merdiven silersin, az para mı falan dediği zaman sinir oluyorum, yani kendi program başına bi daire parası alırken, nasıl kolayca kadınlara merdiven sil, az para mı demesi itici geliyo, sanki aynı durumda olsa kendisi o işi yaparmış gibi
en azından bunu daha uygun bi dille söyleyebilir, ne var canım siliver tarzında değilde

ne diyceti yani :hulya:bence gayet haklı müge. herkes şanslı gelmyo dünyaya :1closedeyes: o kadın bence birazda para için gelmiş. yok daire parasını kaynım vermezde cartta curtta :eek:lmaz: eli ayağı tutuyo çalışıp kazansnlar :hulya: bunun ayıbı yok,daha ne kadar uygun dille söylesin ki müge turkbayragi

Görüşünüze katılmıyorum çünkü bazı kadınlar sırf rahatı bozulmasın diye çoluğunu çocuğunu bırakıp kocaya ya da oraya buraya kaçıyor.Müge yıllarca dirsek çürütmüş okumuş çalışmış da buraya gelmiş tepeden inmemiş,hala da doktorasını mı ne yapıyordu söylemişti tv de bir kere.toplumda herkes aynı yerde çalışacak ya da aynı parayı kazanacak diye bir kural da yok ayrıca.

Görüşünüze katılmıyorum çünkü bazı kadınlar sırf rahatı bozulmasın diye çoluğunu çocuğunu bırakıp kocaya ya da oraya buraya kaçıyor.Müge yıllarca dirsek çürütmüş okumuş çalışmış da buraya gelmiş tepeden inmemiş,hala da doktorasını mı ne yapıyordu söylemişti tv de bir kere.toplumda herkes aynı yerde çalışacak ya da aynı parayı kazanacak diye bir kural da yok ayrıca.

benm annemde ilkokul mezunu tek böbreğiyle yıllarca çalıştı gocunmadı.annem yaa :asigim: bu kadın neden gocundu,öyle pel pel baktı mügeye :1closedeyes:koca budalası kadınlar işte alsanaalsanasmile aloooo teyze uyan o koca daha çok kaçar kaydirigubbakcemile3 gözleri tepesinde dönüyo baksana :jeyyar:

ne diyceti yani :hulya:bence gayet haklı müge. herkes şanslı gelmyo dünyaya :1closedeyes: o kadın bence birazda para için gelmiş. yok daire parasını kaynım vermezde cartta curtta :eek:lmaz: eli ayağı tutuyo çalışıp kazansnlar :hulya: bunun ayıbı yok,daha ne kadar uygun dille söylesin ki müge turkbayragi

ya arkadaşlar haklısınız söylediklerinizde, çalışmak ayıp değil, tabii ki herkes elinden ne geliyosa yapacak, eğitimine falanına filanına göre, o konuda hepimiz hemfikiriz
ama mügeninin mimikleri tavrı hoş değil bence bunları söylerken, "ne var canım" tarzı bence hiç hoş değil, insanları küçümser bi havası var bu benim fikrim
:hulya:
zaten ben konuyu izlemedim, ama mügenin gelen insanlara tavrı hep bu, ben tavırdan bahsediyorum

Son düzenleme:
ya arkadaşlar haklısınız söylediklerinizde, çalışmak ayıp değil, tabii ki herkes elinden ne geliyosa yapacak, eğitimine falanına filanına göre, o konuda hepimiz hemfikiriz
ama mügeninin mimikleri tavrı hoş değil bence bunları söylerken, "ne var canım" tarzı bence hiç hoş değil bu benim fikrim

müge sert mizaçlı biri. ama öyle olmasaa da millet tepesine biner :hulya: o ne var cAnım lafını da yani çalışmak kötü değil manasında söylemiştir. mügeyi izleyen herkes mizacını bilir,niyet kötü değil ama konuşma tarzı bu yerimseniben başbakan olacak kadın walla alkisalkisalkis o kadar şeyle uğraşıyo sinirli olması normal kaydirigubbakcemile5

televizyon karşısında o kadaaaaar milletin önünde avukatın önünde doktorun önünde kızını dinlemeyen adam evde mi kızını dinleyecek...
bu adam o kızları dayaktan öldürüyordur evde..
onlarda buldular bi adam kaçıverdiler işte.. kurtulmak için...

ya benm moralim bozuldu kapadm artık:bbo:
psikolojim kaldırmıyo artık.mügeye kolay gelsn ne diyeym. özürlü kıza üzüldüm ya:1no2:

benm annemde ilkokul mezunu tek böbreğiyle yıllarca çalıştı gocunmadı.annem yaa :asigim: bu kadın neden gocundu,öyle pel pel baktı mügeye :1closedeyes:koca budalası kadınlar işte alsanaalsanasmile aloooo teyze uyan o koca daha çok kaçar kaydirigubbakcemile3 gözleri tepesinde dönüyo baksana :jeyyar:

hah işte canım, şimdi bir eli yağda bir eli balda densizin biri kalkıp annene bilmiş bilmiş, çalışcaksın tabii dese parmağını sallaya sallaya, bu tarz bişey söylese ne hissedersin, demek istediğim buydu
yoksa çalışıp çalışmamak değil mevzu, tavırnı diyorum ben

anne üvey olunca,babada üvey olur dye boşuna dememişler:1no2:

mügenin programına katılanlar genelde sosyo ekomomik ve eğitim seviyesi alt gruptan insanlar ama bu durumda olmaları onların nezaketi hak etmediği anlamına gelmemeli bence

kızlar konuyla alakası yok ama çok önemlibilmiyorumkismilemügenin reklam aralarına geçerken okuduğu şiir kimin ve adı bilmiyorumkismilene

buldum.......
Sevgileri yarinlara biraktiniz
Çekingen, tutuk, saygili.
Bütün yakinlariniz
Sizi yanlis tanidi.
Bitmeyen isler yüzünden
Siz böyle olsun istemezdiniz
Bir bakis bile yeterken anlatmaya herseyi
Kalbinizi dolduran duygular
Kalbinizde kaldi
Siz genis zamanlar umuyordunuz
Çirkindi dar vakitlerde bir sevgiyi söylemek.
Yillarin telaslarda bu kadar çabuk
Geçecegi akliniza gelmezdi.
Gizli bahçenizde
Açan çiçekler vardi,
Gecelerde ve yalniz.
Vermeye az buldunuz
Yahut vakit olmadi .

Behçet Necatigil

kızlan münevver cinayeti ile ilgili polis kamerasının çektiği görüntüleri izledinizmi :sinifsinif::gitme:
resmen vahşet çok üzüldüm yüreğim dayanmadı senağlama
izlemek isteyenler için link..

X