Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

nıye bırazcık empatı yapmıyorsunuz kızlar ya....
bende annemı böyle bişekılde kaybetsem kayımpederım acmı tokmu cay iççekmı dıye sormam....helede esımın boyle bıseyını 6 aylık evlıyken öğrensem..ve esımden şüphelensem...vede hamıle hormonları alt_üst ve hamıleyken şiddet görsem bu kız artıst degıl agzını burnunu güzelliği kımseyı ilgilendırmez..allah begenmiş yaratmışşşş......

vereliniortak

nıye bırazcık empatı yapmıyorsunuz kızlar ya....
bende annemı böyle bişekılde kaybetsem kayımpederım acmı tokmu cay iççekmı dıye sormam....helede esımın boyle bıseyını 6 aylık evlıyken öğrensem..ve esımden şüphelensem...vede hamıle hormonları alt_üst ve hamıleyken şiddet görsem bu kız artıst degıl agzını burnunu güzelliği kımseyı ilgilendırmez..allah begenmiş yaratmışşşş......
aynen katılıyorumkaydirigubbakcemile5

offfffff baydı bunun da ağlaması numaradanmıdır nedir arada kafasını kaldırıp bakıyo sonra yine tuhaf tuhaf afadersiniz ama resmen anırıyor bi dur yani noluyor habire ağlama pozisyonunda bebeğide aldırmayı düşünüyor galiba

sevilayın tek haklı olduğu nokta eşinin daha önce evli olduğunu saklaması burda çok haklı kayınpederede katılmıyorum sana acılı kız zaten çay koycak durumdamı canım hayret bişey yaa

mügede şaşırdı hiç ummazdı ademin böyle akıllı uslu konuşmasını oda pek müdahale etmiyo valla bende şaşırdımbilmiyorumkismile

istese bile 5 aylık bebek alınmaz hem sağlık hem kanun açısından,bu arada kızlar çorumdan canlı yayın diyordu ne zaman gösterecekki

böyle konuşarak sevgi hanımı etkilemiş demekki

bence sevilayin istemeden evlenmesi hataydi..annesi istemis ama karsi cikamazmiydi...birde ben ayse teyzelerine sinir oluyorum ya kadinin agiznda hep küfür önceki geldigindede bilmen ne cocugu demisti demek ki cok kullaniyorlar..
komsulari filan söylemisti sevilay in evlenmeye direndigini annesiyle bu konuda cok kavga ettiklerini..belkide istemeden evlendigi icin soguktu isinamadi onlara,Allahim düsünüyorum istemedigim biriyle evlendirseler cok kötü birsey aslinda sevilay hakli ama adam demis zorlaysa evlenme diye keske konussaydi cocukla bunlar olmazdi

bence sevilayin istemeden evlenmesi hataydi..annesi istemis ama karsi cikamazmiydi...birde ben ayse teyzelerine sinir oluyorum ya kadinin agiznda hep küfür önceki geldigindede bilmen ne cocugu demisti demek ki cok kullaniyorlar..
komsulari filan söylemisti sevilay in evlenmeye direndigini annesiyle bu konuda cok kavga ettiklerini..belkide istemeden evlendigi icin soguktu isinamadi onlara,Allahim düsünüyorum istemedigim biriyle evlendirseler cok kötü birsey aslinda sevilay hakli ama adam demis zorlaysa evlenme diye keske konussaydi cocukla bunlar olmazdi

allah iyilerle karsilastirsin

mügede programda bir konuya takildimi birakmiyor digerleriyle ilgilenmiyor..ya simdi sevilayin kocasi önceden evliymis onun icin geldi ama megerse bütün aile ademden süpheleniyorlarmis..anlamiyorum bunlar neden bu zamana kadar söylemediler simdi adem yapti o yapti diyorlar..dayilari ariyor yok böyle yok söyle bunlarin daha sakladigi ne var cok merak ediyorum..tamam aile bütünlügü icin susuyorlar ama olur mu hic ya ortada bir anne öldürülmüs kocasindan bile süpheleniyorlarsa söylemeleri lazim ama bu aile gercekten cok tuhaf..
hep ayni seyleri anlatiyorlar hep ayni seyler konusuluyor baska birsey yok..

madem istemeden evlendi bekle biraz birbirlerini tanısalardı ya ne diye hamile kalmış anlamıyorum hiçmi korunma yöntemlerinden haberi yoktu bu kızı?bu kadar mı cahil ilerisini düşünmeden hemen hamile kalmış :eek:lmaz: bu kzın sağlıklı bir anne olacağını hiç düşünmüyorum

mügede programda bir konuya takildimi birakmiyor digerleriyle ilgilenmiyor..ya simdi sevilayin kocasi önceden evliymis onun icin geldi ama megerse bütün aile ademden süpheleniyorlarmis..anlamiyorum bunlar neden bu zamana kadar söylemediler simdi adem yapti o yapti diyorlar..dayilari ariyor yok böyle yok söyle bunlarin daha sakladigi ne var cok merak ediyorum..tamam aile bütünlügü icin susuyorlar ama olur mu hic ya ortada bir anne öldürülmüs kocasindan bile süpheleniyorlarsa söylemeleri lazim ama bu aile gercekten cok tuhaf..
hep ayni seyleri anlatiyorlar hep ayni seyler konusuluyor baska birsey yok..

bu aile cok seyler sakliyo. cok sircilar. biseyler ortaya cikacak diye odleri kopuyo:1ninca:

ayrıca nasıl beş aylık oluyor bu bebek şubat ayında daha yeni hamile olduğunu söylemişti şu an 3,5 aylık falan olması g erekmezmiydi ?

X