Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

ee onu anlamayan kalmadi yavrum deseydin herkes anladi da bisey yapamiyor isteşutarafagitti

canım sadece seni değil bu kadın herkesi çıldırttı...valla bende şiddete karşıyım ama bu kadını evire çevire dövmek istiyorum...kötükedihüso

ay birimi dövülücek dur dur benide bekleyin..zati avcum kaşınıyordu..:roflol:
kızlar dilberde okuyup bizim hakkımızda dava açmasın..:roflol:ben birden dilberin kim olduğunu unuttum.. şey kem küm,, ümüüüt ümütt, ben kimim..:roflol:

napcaklar yayinda verdikleri tepkiden anlasilca uzere hicbisey olmamis gibi kari-koca sarilip yatiyolardir:1ninca:

Biraz önce programda Ümit Dilbere güzelim dedi,
Gelde isyan etme yani.
Biz evimiz, kocamız, çocuklarımız için yırtınıyoruz, bu kadar sevgi bize bile gösterilmiyor yani...

offf müge anlı sabreden dervişi oynuyo ve hala bu dilber delisine sabrediyo...bakalım muradına erecek mi...ben asla bu kadar sabredemezdim...arif hoca bile tanımlayamıyo dilberi...adam o kadar deli görmüş ama dilber gibisini görmemiş...adı üstünde dilber fırtınaaaa....klava:

hihoyyythihoyyytyerimsenibenŞeniz

:roflol::roflol::roflol:

Biraz önce programda Ümit Dilbere güzelim dedi,
Gelde isyan etme yani.
Biz evimiz, kocamız, çocuklarımız için yırtınıyoruz, bu kadar sevgi bize bile gösterilmiyor yani...

ne yapsak bi entrika da bizmi çevirsek..
aman allah korusuuuuuun

sarduşum aynı şeyi geçen gün bende yaşadım eşim uyanayım diye mügeyi açmış son ses..
yüzümü yıkamaya geçtim banyoya antrede karşılaştık eşimle..
dedi ki..
bu kadın çocuğunun kaybolmasından hiç şikayetçi değil ki..
müge hala ne diye programa çıkarıyor onları dedi..
halbuki eşim takip etmez programı...
adam bile bir bakışta anladıya ne diyim...

bu dilberle ümit karınlarını doyuruyolar bedava yediriyolar yatırıyolar diye birlikte oyun oynuyolar bizlerle...yani bizlerde kekleniyoruz aslında.... Çok üzgünüm çoook

Ya bu kadın nasıl bişey ben anlamadım ben anlayanada aşkolsun yani...Boşuna milleti uğraştırıyor.Ya şu yavru ortaya çıksada bir oh desek.Uyuz kadın ya.... :mymeka::mymeka::mymeka::mymeka::mymeka:

Valla ayni seyi ben yazicaktim simdi
Yaklasik 1 aydir cikiyor bunlar olay hala aydinlanmadi neden polis el atmiyor
bu olaya onu anlamadim, neden hala yayinda bunlarbenneyaptımki

selam bayanlar
ben MÜGE ANLI hepinize çok teşekkür ediyorum programı takip ettiğiniz için .ben reklam arası dilberi dövüyorum siz merak etmeyin .ağzını burnunu kırıyorum sonra makyaj yapıyoruz kaydirigubbakcemile3
bende sizler gibi burayı takip ediyorum .birazdan size el sallıycam bekleyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…