Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis süper olmuş gerçekten..vallahi sinirlerim bozuldu izlemicem diorum ama her seferinde izliorum bakalım bgn hangi yalanlar çıkıcak ortaya die...gerçekten artık çocuk bulunsun da şu dilberi görmeyelim bi daha...

haha bu super olmus bilmem haberiniz var mi muge anim da takiliymis sitemize
bi bakmissin canli yayinda siirini dilberin karsisina gecmis okuyomuskaydirigubbakcemile3

hehehh umarım okur.
O kadar laf fayda etmedi benim şiirimde bir etki yaratmaz ama, inaın ben bu şiir konusunda resmen özürlüyüm ama Dilber beni bile dile getirdi...kaydirigubbakcemile3

dün sabah programı açtıktan hemen sonra,dilber hakkında kadınlar kulübü formu 200 sayfa şey yazmış dedi.yani herkes kafayı yemiş senin yüzünden dedi.kelimesi kelimesine hatırlamıyorum tabii.bence müge anlı misafir olarak okuyor.

Sarduş bugun cıkısa gıdecektı gıtcek mı acaba??? :))))))

kayınvalidemin bahar alerjisine dua etsinler...kadıncağızın alerji astımı başladı iyi değil de gitmedik...

zaten gitcek olsak nasıl tutardım kendimi bilmem...burdan ekrana atlamak geliyor hırsımdan...

nasıl şiddete itiyor bu kadın insanı...

ah yavrum nasıl canı yanıyordu yanmıştı kimbilir dişlerden ısırıldığı zaman...

canavar bu kadın canavar....

içimdeki hayvani duyguları şiddeti uyandırdı bu kadın...bu kadar uzun sürmeseydi belki olmazdı bu fakat şimdi bu kadını ısırmak ısırmak ısırmak geliyor...

sizde de varmı bu duygular kızlar yoksa ben mi sapıttım...

haha :roflol:
valla duygularımıza tercuman olmuşsun, yureğine sağlık

müge anlı hanımmmmmmmmmmm.eğer şu anda bizi okuyorsan canlı yayında selam yollarmısın..:roflol:
müge anlı buraya ..

bir şey sorcam kızlar.bu program bitince,akşam falan bu karı koca başbaşa gelince ne yapıyorlar acaba.otelde ağırlıyorlar ya bunları.ne konuşuyorlar ne yapıyorlardır merak ediyorum ben valla.

canım sadece seni değil bu kadın herkesi çıldırttı...valla bende şiddete karşıyım ama bu kadını evire çevire dövmek istiyorum...kötükedihüso

müge hanım
hani ekranda olmaz ama şöyle reklam arasında şu dilber gacısının ağzına bi çaksan ya...

14 yaşında ki oğlum biraz rahatsız olduğu için okula gitmedi bugün...

5 dakika önce uyandı yanıma geldi koltuğa uzandı...tv yi izledi...ben hiç soru sormadım...zaten buraya yazıyorum ama ne yaptığımı görmüyor oğlum....

durdu durdu kendi kendine dilber için " bu kadın yalan söylüyor" dedi

bir şey sorcam kızlar.bu program bitince,akşam falan bu karı koca başbaşa gelince ne yapıyorlar acaba.otelde ağırlıyorlar ya bunları.ne konuşuyorlar ne yapıyorlardır merak ediyorum ben valla.

napcaklar yayinda verdikleri tepkiden anlasilca uzere hicbisey olmamis gibi kari-koca sarilip yatiyolardir:1ninca:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…