Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

Konuyu Toplam 18 Kullanıcı okuyor. (12 Kayıtlı kullanıcı ve 6 Misafir)
kate_34, ALıN, ASıYıM BEN, ecem_1912, Egem, future, gulbeseker, kibela24, meldam, necoo, Sersoy79, superisi22

daha fazla izlemek istemiyorum.
yalan,dolan.
zaten kadını görünce geriliyorum.
hayır hayır,evet evet,yo yo demesi beni çıldırtıyor.
sinir sistemimi bozdu benim yaaa.
kadının tanımadığı adam yok.ben o kacanın yerinde olsaydım herhalde iyi bir şamar atardım o kadına.
adam hiç bilmediği,tanımadığı adamları karısının sayesinde canlı yayında tanıdı yaa.bu da nasıl adam böyle.karısının başka bir adamdan para aldığını öğrenen adam ne yapmazki.

beni de programa sürükleyen annem oldu ... test çözüyordum baksana future kadının çocuğu kaybolmuş dedi.. biraz izleyip bu kadın yalan söylüyor dedim.. şimdiki durum annem bıraktı izlemeyi dilberin derdi beni gerdi...

ya bide uyuz uyuz sinsice bıyık altı gülmesi yok mu bu kadının sinir oluyorum suratına bi tane çakasım geliyor.Töbe töbe şiddete zorla iter bu kadın.

bende ızlıyorum ya bu kadın cocugu bırıne teslım ettı ondan rahat..

ya cocuğa bırseyler oldu..bu kadın korkudan bırseyler yapmıyor
ya bu kadın saflıkltan kaybolan cocuk oldugunun farkında degıl

ya kurnazlık yapıyor..

su kesın kı bu kadın herkesı sınır edıyor

anammm bunlar hakikaten birbirlerinden haberi yok.kınamamak lazım ,kınamıyorum ,ama gerçekten nasıl bir ilişki nasıl bir aile ben anlamadım.rabbim korusun.

Konuyu Toplam 20 Kullanıcı okuyor. (13 Kayıtlı kullanıcı ve 7 Misafir)
kate_34, Alsebe, ALıN, ASıYıM BEN, ecem_1912, firegirl, future, gulbeseker, kibela24, meldam, necoo, Sersoy79, shqiptare
ne dilbermiş be tam bir entrika yumağı.

ya bide uyuz uyuz sinsice bıyık altı gülmesi yok mu bu kadının sinir oluyorum suratına bi tane çakasım geliyor.Töbe töbe şiddete zorla iter bu kadın.

ee gecen makyaj yapip cikmasina ne demeli neymis efenim heves etmismis-tatlicadiarzu-
yav millet ne derdindee bu ne pesinde

müge anlı arif verimli iyi sabrediyorrrrrrrrrrrrrrrr
bence bunları bi güzel dövsünler
dayağa karşıyım ama bunlar dayaktan fazlasını hak ediyor
belki bi temiz dayak yeseler
unuttuklarını hatırlıyacaklar
dilber....IIIIIIII EVET ÖYLE OLDU DA HATIRLAYAMADIM BEN GİTMEDİM BEN YAPMADIM
ümit........öylemi oldu dilberrr söylesene demez..
akılları başına gelir dayaktan sonra
bizde gerilmeyizzzzzzzzzzzz bu kadarrrrrrrr süprizzzzz

X