Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

kızlar...konuyla alakasız-münevverle alakalı- birşeyler yazmıştım ya..merak ediyom benim aklıma takılanlar hakkında bilginiz varsa yazar mısınız?çünkü ben olayları buradan takip edebiliyorum sadece...yazdıklarınız arasında göremedim...cemin kızkardeşleriyle ilgili yazdıklarımı yani....
cevap verirseniz memnun olucam...:)

yaaa olmaz bukadar bukadar insanı aptal yerine koyuyo parçalayasım var artık olmaz yaaa olmazzz söylüyo söylemedim,tanımıyorum bi kere gördüm,param yok kazı kazandan çıktı boşuna konuşturuyolar çocuğu sattım dese saka yaptım sattım demedim satmadım dedim yanlış anladınız diycek sinirden kuduruyorum

canısı henüz bişey yok munevverle ılgılı...
c.m denen yaratıgında kardeslerıyle ılgılı vs hıcbısey cıkmadı...
munevverın babası en son cıkmıstı bır dahada cıkmadı...

canısı henüz bişey yok munevverle ılgılı...
c.m denen yaratıgında kardeslerıyle ılgılı vs hıcbısey cıkmadı...
munevverın babası en son cıkmıstı bır dahada cıkmadı...

sağol canım cevabın için..inşallah bu çözülmeyen sorunlar en kısa zamanda çözümlenir diyorum..:smiley-cool:

:tomato::tomato::tomato::tomato::tomato:dilbeeeeer bu senin için
inşallah biriside seni böle yaparklava:klava:klava:klava:

cocuğun resmi yok telefon bozuldu,konuştuğun adam kim adını bilmiyorum,fabrikadan arkadasımdı fabrika kapandı,adamın telefonu ne telefon bozuk bu kadın yalan makinası

ya bu iş sonuçlanmayacak.bu kadar neden uğraştırıyor ki milleti.allah sabır vermiş mügeye de vala iyi uğraşıyor bunlarla.ben o yayını yapan kişi olsam,valla dayanamazdım

ya kızlar ben buna bakarken başka birşey düşünüyorum gerçi hepiniz müge anlı fanatiğisiniz ama hani reyting için yapılan şeyler var ya hani ajanslardan isnan getiriliyor yalan bir senaryoyu oynuyorlar gerçi bu kadar çok insanla senaryo zor ama ben acaba bunların hiç biri gerçek değilmi senaryomu diye düşünmüyor değilim

canım ya kac haftadır ızlıyoruz...
reytıng ugruna yapılanlar o kadar bellı oluyor kı...
yalnız bunların dogru oldugunu söyleyen tanık olan cevremızde ınsanlar var...

canım ya kac haftadır ızlıyoruz...
reytıng ugruna yapılanlar o kadar bellı oluyor kı...
yalnız bunların dogru oldugunu söyleyen tanık olan cevremızde ınsanlar var...

canım zaten o kadar çok kişiye canlı yayında senaryo oynatmak zor ama yani bir tane doğru söyledikleri birşey olmayınca ister istemez insan merak ediyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…