Mucizelere inanmak istiyorum, umut mucize hikayeleri olanlar bakarmi

Maviesra

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2021
5.798
5.182
Mucize hikayeleri olan arkadaşlarım süreçlerini umutlarına kavuşma hikayelerini bana anlatip inanç verebilirmi??? Yaşım 37 amh 003 ilk tüp bebek denemem ege üniversitesinde oldu yumurtam erken catladigi icin transfer falan olmadi 2. Tedavi için doktor funda godeyi düşünüyorum bu ay sonu kısmetse tedaviye start vermeyi planliyorum. Allahım bu yolda kimseyi kimsesiz bırakıp eli boş göndermesin

merhaba umarım mucizeniz gerçekleşir.. ben de 10 yıllık evlılık görünüşte eşimle ben de de sıkıntı yok aksine her şey mükemmel diyorlar. 4 kez yumurtlama takını 2 asılama 3. tup bebegı yaptırdım gecen hafta ama bence bu da tutmadı.. maddı manevı artık hem tukendım hem yıldım. bır anne olabılecegım dıyordum ama artık anladım anne olamayacagım bellı.. mucızelere ıhtıyacım var. çok araştırdım çok doktora gittim ama yok yok yok

Nerede tedavi goruyosunuz surecinizden bahsefermisiniz kaç tane yumurta var
Ben şubattan beri yaklaşık olarak 5 sefer yumurta toplattim. İlk toplama öncesi eleminasyon denen bir diyet yaptım ve ozon tedavisi gördüm bence bunlar çok işe yaradı ilk tedavi de ben tabi bilmiyorum 3 yumurta oldukça büyük gördü doktorum ve o şoka girdi ne yaptın yumurta uyarıcı felan mi kullandın dedi ben hicbirsey yapmamıştım sadece diyet ve ozon o süreçten 1 tane 3. Gün embriyosu oldu diğer 1 i gelişmedi diğeri 5 e gitmedi sonraki yum toplamada 2 tane yumurta görüldü ve bir tanesi 3. Donduruldu . Ondan sonra ki 3 toplama da ya döllenmedi ya boş çıktı bende hep 2 yada 3 yumurta görülüyor ama genelde opu dan 2 yumurta yada 1 yumurta ile çıkıyorum. Benim fikrim bende ozon tedavisi ve yaptığım diyet ise yaradı çünkü bu amh ile yumurta bile görülemez diyor doktorum

Sebepsiz olması da çok kötü maddi manevi çok zor süreç inşallah bi gün mucizene kavuşursun canim

Diyet olarak ne yaptınız ozon tedavisini heryerde yapıyolar mi bakalim cuma doktora gidicem ne planlaması yapicak bilmiyorum

Merhaba arkadaşlar rabbim sağlıcakla hayırlı bir evlat nasip etsin..ben samsundayim fakültede inşallah tedaviye başlama adımı atacağız...regl zamanımı gidilmeli nasıldır aşamalar ilk kez gideceğiz eşimde bende bebek istiyoruz rabbim nasip etsin...

Kaç senedir yada nezamandir istiyorsun??? reglin 3.günü ilk kadin doğuma gidicen hormon ve amh değerlerine baktirican eşinde 3 veya 5 günlük cinsel perhiz le Üroloji ye gidip sperm testi vericek herşey yapıldıktan sonra yol haritası çıkıyor canim halkında hayırlısı

Eleminasyon denen bir diyet araştırın isterseniz bayaga herşeyi kestim sadece yesillikle beslendim . Ozonda artık heryerde yapilior
Bi bakayim canim bende embiryolog idil bozkurtu takip edip tavsiyelerini yapmaya çalışıyorum ama 4 4 lük bi diyet yapamadım takviye yada vitamin olarak onu örnek alıp 3 aydır uygulamaya çalışıyorum

4 yıllık evliyiz ...inşallah bı adım atacağız baya da bi işlemler var sanırım.rabbim.yarrim.etsin

Bi bakayim canim bende embiryolog idil bozkurtu takip edip tavsiyelerini yapmaya çalışıyorum ama 4 4 lük bi diyet yapamadım takviye yada vitamin olarak onu örnek alıp 3 aydır uygulamaya çalışıyorum
Kısmen benim de aynı diyet ben başka bir rahatsızlık için yaptım tüm paketli gluten süt ürünü et bazı balıklar tavuk çay kahve herşeyi kestim . Ne yedin dersen sebze ve bazı bakliyatlar oda organik olma koşulu ile ama katı bir diyet asla ve asla eser miktarda dahi almadım. İnşallah bebeğim bana tutunur o zaman herkese anlatacağım neler yapılması gerektiğini inşallah herkese şifa olsun

Rabbim tüm emekleri boş bırakmasın inşallah yüzler gülsün benimde yaşım 45 %5 şansla başladık dün yumurtam alındı 1 ad. Ama dr çok kaliteli dedi, bu sabah aradılar döllenme olmuş gözlemliyorlarmış bakalım nasip allahım dualarımızı kabul etsin.yoktan var edende mucizeler bitmez buna inanıyorum umudunu yitirme bolca dua et arkadaşım

İnşaAllah bebeğinizi kucağınıza almak da nasip olur

Allah hepimize yardim etsin canim inşallah hepimiz mutlu sonuca ulaşırız

Yapmayin umudunuzu kaybetmeyin bizimde hic sorunumuz yoktu ve cocugumuz olmuyordu evliligimizin 3 yilinda asilama yaptirdik olmadi sonra ilk tup bebek denemesi icin doktor bir ay sonrasina randevu verdi tup bebege baslamadan once 4444 duasini okuyup bitirdim (bu arada bu duayi 3 sey icin okudum rabbim cok sukur 3 nude kabul etti) tedaviye basladik test yaptirdik sonucu aksam cikacakti tutmazsa tatile gidip morelimizi duzeltecektik negatif cikacagina o kadar inanadirmisimki kendimi esim sonuclari almaya gittiginde ben valizi hazirlamaya basladim hastane evimize cok yakin esim gecikince bende evde salya sumuk agliyorum onumde valizle esim geldi ve bana hamile oldugumu soyledi rabbim ol derse olur bu duayi okuyun insallah rabbim sizede bir evlat nasip eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…