Selülit Mucize mi istiyorsunuz? Gercekten mucizenın ta kendisi...

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
güzelmiş. ama ben okdr kaşıntıya acıya gelememm:18: yosun sabunu ve kabak lifi bana çokk yaradı şuan yok çok şükür inşallahda olmaz

Alıntı Miquitzi kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
Arkadaşlar, Zayıf ya da şişman olalım hepimizde görülen bir cilt sorunu selülit… Her kadın gibi benimde selüliten başım dertte ve bu konuda uygulamadığım neredeyse hiçbir yöntem kalmadı. Artık sizin kullanıp da çözüm bulduğunuz yöntemleri uygulamaya karar verdim. Bahsettiğim gibi denemediğim diyet ve uygulama kalmadı, güzellik merkezlerinin kapsını çaldığımda ise çok yüksek maliyetlerde bütçe çıkarıyorlar ve bununla başa çıkmam imkânsız hem de yeniden tekrar edebiliyor bu sorun ne yazık ki… Bu başlık altında uyguladığınız ve yararını gördüğünüz yöntemleri paylaşarak, bu dertten muzdarip olan herkese bir nebze yardımcı olabiliriz. Şimdiden herkese teşekkürler :)

başka bi sayfada yazdığımı kopyaladım ama sanırım her selülit başlığına uyuyor

senin yollarından aşağı yukarı her kadın geçti, geçiyor bu sanırım kader:)) ne kremler ne diyetler ne ağızdan alınan ilaçlar...

bi keresinde maranki midir nedir bi otçu ağbi ağbi sayesinde de resmen yandım biberiye kekik vs vs karıştır bacaklarına sür folyoyla kendini sar öyle yat 1 haftada selülitler gidiyor dedi diye ben içine biberiyeyi fazla kaçırınca sürdüm streçledim ve aynı anda sökene kadar bacağımın içi resmen ocaktaki tavaya değmiş gibi yandı ve hala izi var:))

biberiyeyi az koysaydın acaba bi hafta sonra geçermiydi selülitler diye bi sürü kadın sorar şimdi hayır geçmiyor ablam tüm kurallara uyarak 1 ay yaptı eziyetten başka bi şey değil

kahve selülit yapar çukulata yapar o yapar bu yapar bi araştırmada da düzenli kahve içenlerde bi sürü kanser görülmüyormuş memeden tut prostata kadar e şimdi hangisini tercih edersin

ben kahveyi lise yıllarından beri içerim sabah içmezsem bütün gün aptal gibi olurum gerçekten başım çok kötü ağrı yapar bi sürü bi sürü sıkıntıya girerim yaşım 38 herşeyden vazgeçerim kahvemden asla

evlenmeden önce daha bi hareketli kıpır kıpırdım gitgide ye iç yat haliyle hem kilo aldım hem selülit yaptım 26 yaşında evlendim ne bi çatlak ne bi selülit ne fazla kilo,o zaman ne kadar yiyorsam gene aynı yedim tek fark hareket eksikliğiydi

geçen sene bacak bacak üstüne attığımda ayak bileğimden 2-3 cm yukarda selülit gördüm şaka gibiydi tv de ünlü olmuş akranlarım fıstık gibi bodrumda güneşlenirken ben evin içinde bacak bacak üstüne atamaz hale gelmiştim

hemen bi koşu bandı ve bisiklet siparişi verdim öyle pahalı falan da değil sıradan aletler ayağımı yerden kessin yeter:)) dedim her gün 40 dk koşu bandında hızlı yürüyüş hergün bisiklette 20 dk en sert pedalda hareketle 3 ayın sonunda evde iç çamaşırıyla dolaşır hale geldim yıllardır dolaşamıyordum da hep orayı kapa burayı kapa

3 ayda sadece akşam 6 dan sonra hiç bi şey yemeden 10 kg verdim gündüz ne istersem yedim sadece eğer tatlı çukulata gibi şeyler yediysem bisiklete bi 20 dk daha bindim

yıllarca ne yaptıysam kurtulamadığım selülitlerden günde 1 saat ayırarak kurtuldum

madonna şu kremle selülitlerden kurtuluyormuş diye noterden kağıt getirseler inanmam zaten kadın 50 küsür yaşında kaslarıda kremle değil sporla yaptığı ortada

işin özü tek çözüm spor başka yolu da yok

hergün çukulata yerim 5-6 fincan kahve içerim bunların hepsi hikaye

beni spor mu giden kilolar mı yok olan selülitler mi yoksa geri gelen özgüven duygusu mu mutlu ediyor bilemem ama 1 yıldır kendimi çok iyi hissediyorum

ne denerseniz deneyin eğer spor yoksa bu selülitlere mahkumsunuz

koşu bandı ve bisiklet olmaz da sokakta 1 saat hızlı bi yürüyüş olur benim dışarda spor şansım yoktu yani 1 saat tempolu ne yaparsanız yapın

bi kaç tane de güzel ve sinir olduğunuz kadın fotosu koyun gözünüzün önüne ben de çok işe yaradı:)) aşağı yukarı yaşıt olun daha bi sinir yapıyor

dert selülit derman spor

sporla sadece selülitler gitmiyor o görünen yağ, bi de iç organların bağladığı yağlar var onlar da gidiyor sıkı bi vücut canlı bi cilt gözle görülür bi güzellik vs vs geliyor

benden bu kadar umarım uygularsınız spor yapmayı düşünmüyorsanız da selülitlerinizi sevin, bükemediğiniz eli öpün, konuyu da kapatın.

herkese sağlık mutluluk dileklerimle hoşçakalın

ben bu yöntemi kullanıorum ama ramazandan dolayı spor yapamıordum sadece yağları sürüp strece sarıp masaj aletiyle masaj yaptım ve 1 haftada fark etti.. ve nedense biberiye yağını 2şişe boşaltmama rağmen bende yanma hiç olmadı çok hafif oldu o kadar spor şart ama masajda çok önemli bir kaç bacak hareketiyle beraber bu yağlar uygulanırsa etkisi olur..

merhaba arkadasim bende bu yaglari dun aldim ama daha uygulamadim benim alarjim var ( toza alarjim var ) vede bu yuzden cok kasiniyorum acaba bu yaglari surdukden sonra birsey olurmu vede bu yaglari bana ablam aldi aktar ablama sakin birbirine karisdirip kullanmayin demis aklim karisdi ha bide sizin basenlerde SIKILASMA oldumu lutfen yardim edin

mrb bende yağları aldım yarın karıştırıp başlıcam ama alerji
vs bişi olur mu ie tedirgin oluyorum gerci butun topiği okudum faydasını gören kullanan çok olmuş ama umarım işe yarar...

Of of bende aldım bu yağları süründüm sporumu yaptım,gece de onlarla yatayım dedim ama ne fayda...ya yağlar ya da streç hangisi bilmiyorum ama,öyle çok kaşındım ki çıldıracaktım.Uyuyamadım çıkardım attım. (( En iyisi gündüz yapmak olacak sanırım benim için.

her banyoda düzenli olarak yosun sabunu ve kabak lifi kesesi kullanmak, banyo sonrası da krauterhof selülit jeli kullanmak lazım. spor olarak da callanetics birebir

Gerçekten çok ilginç. Deneyimi olan arkadaşlar yazabiirler mi acaba :)

Bende bu yağlardan almış denemiş ancak bir türlü yanamamıştım,şuan farkettim ki benim biberiye yağımın üzerinde uçucu yazıyor parantez içinde...Ah şapşal kafam ondan mı acaba?
Az önce sadece biberiyeyi elime sürdüm ve yandıgım falan yok ... Halbuki krauterhof selülit kremi de deniyorum aynı anda o yakıyor cayır cayır demek benim yağda iş yokmuş...Pof bi daha git yağ al şimdi...

Son düzenleme:
Bu biberiyeden yanmayan bir ben miyim sinir oldum : )
İşe yaramıyoru gibi hissediyorum böyle olunca...Gittim yeni bir biberiye aldım ama yine yanmıyorum : (

her banyoda düzenli olarak yosun sabunu ve kabak lifi kesesi kullanmak, banyo sonrası da krauterhof selülit jeli kullanmak lazım. spor olarak da callanetics birebir

evet bir aydır aynen bunu yapıyorum. ben anlamıyorum ama ablam bayağ azalmış diyor. sporve bol suda içmek lazım

ARKADAŞLAR ben bu karışımı spordan çıktıktan sonra saunaya girmeden önce sürüyorumondan sonra kabak lifi ve yosun sabunuyla duşumu yapıyorum çıktıktan sonrada selülit kremi kullanıyorum acayyip yakıyor. ve herkes azaldığını söylüyor ben tabi tam anlayamıyorum ama bukadar spora azalması lazım. sporda koşu ve ip atlama e squat yapıyorum. basen problemi olanlar hergün 100 tane squat yapsın harika sonuç veriyor.

Bu tarz kürler çok faydalı ama tek başına etki etmiyor bence. Ben verdiğiniz karışımla beraber bir de şu linktekileri denedim. Sadece karışım kullandığım zamandakinden çok daha hızlı sonuç aldım. Bence ek olarak bunlar da yapılmalı kesinlikle:

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar bende de 2 bacağımda selülüt ve varis oluştu Diana 35 diye bi hap kullanıyorum onu kullanmaya başladığımdan beri arttı hap bitince umarım geçerler ne yapıcamı şaşırdım kilom 45 çöp gibiyim bacaklar nanay

Bu biberiyeden yanmayan bir ben miyim sinir oldum : )
İşe yaramıyoru gibi hissediyorum böyle olunca...Gittim yeni bir biberiye aldım ama yine yanmıyorum : (

valla ben de yanmıyorum kızlar

diz kapağımdan belime kadar streçledim kendimi,mumya gibi oldum ama bırakın yanmayı karıncalanma bile yok...
yağları alırken adam sıkılaştırıcı karışım mı yapıcaksınız dedi,demek ki var bi hikmeti
yalnız acı biber yağını bulamadım aktarda,acaba hazırladıgım karışımın içine pul biber mi atsam :))

daha ikinci günüm ,bi 10 güne kadar sabırla devam edicem bakalım :))

krauterhof......... harika bi ürün biri sıkılaştırıcı serim diğeri selülit kremi. ikiside harika bi ürünnn kesinlikle tavsiye ediyorum..KULLANMADIĞIM ÜRÜN KALAMIŞTI SPORDA YAPAMIYORDUM FAZLA BİR KIZ ARKADAŞIM TAVSIYESİ ÜZERİNE ALDIM BU ÜRÜNÜ KEŞKE DAHA ÖNCE ALSAYDIM. FİYATI UYGUN 30 MİLYON KÜSÜR.
SONSUZ TEŞEKKÜRLER... ÇOK MUTLUYUM. 20 KİLO VERMİŞTİM VE POPOM BACAKLARIMA İNMIŞTİ. BACAKLARIM İYİCE SARKMIŞTI BU ÜRÜN SAYESİNDE FELAKET DEĞİŞME OLDU .POPOM DİKLEŞTİ SIKILAŞTI BACAKLARIM SIKILAŞTI DAHA 1 AY LMADAN BU SONUÇ HARİKAYDI..BU ÜRÜNÜ KESİNLİKLE TAVSİYE EDİYORUM. BANA DUA EDİCEKSİNİZ. ilk önce gece yatmadan soguk bir duş alıyorum vücudu sıcak su değdirmeyin. keseliyorum soguk suyla sonra yanımda biri varsa ona masaj yaptırıyorum 5-10 dk yoksa kendim ön arka bacaklarıma popoma belime asağdan yukarı doğru 15 dk masaj yapıyorum ..popo hareketleri bacak hareketleri yapıyorum 15 dk sonra yatıyorum... biraz yakıyo kremi dayanın artık.. ama gerçekten çok etkili. .. SONSUZ TEŞEKKÜRLER..

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…