Selülit Mucize mi istiyorsunuz? Gercekten mucizenın ta kendisi...

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
bende deniyim yüzmeye başlamadan geçmez benimkiler ama denemekte fayda var bide acı biberi denemeyi düşünüyorum hadi hayırlısı
vallahı gozle gorunur sıkılasma saglıyor bende,yemın ederım,rengını o kadar acıyor kı.hele bunu surup sarın,yarım saat spor yapın,o kadar acıtıyor kı,sular akıyor bacaklarımdan.oyle yapdıgımda hemen etkı edıyor,

Ya bişey soracak arkadaslar bende saat 5gibi sürüyorum gece yatmadan yıkıyorum ama pek terleme olmuyo gerçi 4gundur yapamıyorum regliyim bide keklik çok çok ağır kokuyo cocuklar yanıma yanaşmıyor:))) başka bişey eklesem olurmu yada ne ekleyebilirim

gündüz sarıp spor yapmak dahamı etkili olur

eveet kesınlıkle ben gecen hafta 4 gun yapdım tum gun haraketsız.pek fark etmedı.ama 2 gundur surup kosu bandında 15 dakıka 15 dakıkka da ender saracın gımnastık hareketlerını.yemın ederım boyle bı yanma yok,sular akıyor bacaklarıma.bu gun gozlerıme ınanamadım banyoda bunlar benım bacaklarımmı,esıme de gostermek ıstedım ama utandım.yanı sevıncımden bırılerıne soyleyesım vardı.ha yanı sozum ona bugun de,dun de yarım saat.sonra da ıslakken nemlendırıcı surdum ben karnıma da yapıyorum,bebek cıldı gıbı oldu karnım su ıkı haftada.

uzun zamadr kimse bu başlığa yazmamış ben buun bu formüle basladm gercekten bi yanma hissediliyor özellikle selülitin yoğun olduğu yerlerde

Yag uygulamasını 3 gün üst üste yaptım ve diz kapaklarım hemen üstünde yeni oluşmuş bölgedeki selülitlerim yok olduuu :). ayrıca her gun 2 saat boyunca yuruyorum. Allahtan Beşiktas'da oturuyorum ve Arnavutköy'e gidip gelip hem enerji topluyorum hem de bacaklarımı sıkılastırıyorum. hemen her gün bacaklarımı fırcaladım. Bugun bacaklarımı 6 gundur fırcalamıs oluyorum. Bol su içmek + bacaklara fırcayla masaj+ yürüyüş + tatlıyı kesmek ki gazlı içecekler ve kola zaten tüketmiyorum. Ne yapılması gerekiyorsa yapmaya calısyorum 1 ay böyle devam etmeyi planlıyorum.

canım ılık su ıle vucudumuzu ıslattıktan sonra kese uygulayıp ,daha sonra da yosun sabunuyla dus almak mı ?

yoksa vucudumuzu sabunladıktan sonra kese mı uygulamalı ?

kesenın sabunsuz jelsız daha faydalı oldugunu duymustum,kese ıslemı yapıldıktan sonra sabun yada jel kullanıp

kopurup durulandıkdan sonra dustan cıkılmalı dıye bılıyordum ben .

Ben bunu yaptım... hatta şuanda hala duruyo bacaklarımda. Streçlede sardım.
Ama yanma falan olmadı bende, yanlışmı yaptım yaa

Spor yaptım ama en iyisi işe giderken yapayım ben bunu.. yürüyorum ya daha iyi olur.

İşe giderken yaparsan o kokuyla nasıl durucan ki.Hadi sen durdun etrafındakiler için eziyet olur :)
Zİra ben bi kere yaptım evin her odası koktu hemde 1 gün boyunca :44:

Canım ne kadar yaptın bunu ben bu hafta tekrar başlıcam. geçen hafta bi gün yaptım bıraktım zamanım yoktu diye.

<3 Türkan88 <3 Valla sana nasıl tesekkur ederm bilemiyorum. Resmen Depresyondaydım vucudum yuzunden şimdi selulıtlerım geçmeye yuz tuttu ve senin formulunn katkısı bunda buyuk. Bir bucuk haftada gözle görülür değişiklik oluştu ve bi bu kadar yapsam yok olurlar :). Oturdugumda böyle yanlardan fıskırıyorlardı önemli bir ölçüde azaldı. Hatta sevgilim bile farketti arkadasıma gecen gun selulıtlerım için bir seyler yapıyorum dedim ve bi bakayım dedi senin selulıtın cok az abarttıgın kadar yok dedi :) Yaz gelsin mini mini şortlar giyicem sayende :)
Ayrıca yaptıklarımı sırazyla yazayım:
1. Çok su tuketıyorum 3 lt kadar
2. Hemen her gun Beşiktas- Arnavutköy arası yurudum hatta gaza gelip Bebek'e kadar gittiğim gunler oldu.
3. Her gun en az bir kere banyoda vucudumu fırcaladım. (bunun etkısı de cok acıkcası)
4. Yuruyuslerden once Yağ formulunu surdum.
5. Seker yok kahve yok gazlı içecek zaten içmem.
2 kilo verdim rejime devam 58-59 olunca bırakıcam :) su anda 65kiloyum

ya şimdi bu kahve hangi kahve türk kahvesimi selülit yapan, ben günde bir kere türk kahvesi içmezsem kafayı yiyorum, nasıl bırakcam ki ben onu hem türk kahvesinin kan akışını hızlanrıp selüliti önlediğini duymuştum, herkes farklı bişi sölüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…