Selülit Mucize mi istiyorsunuz? Gercekten mucizenın ta kendisi...

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
Nedir bu kadınların selülitten çektiği ya.
Hep bu magazin programları yüzünden millet bilinçlendi
Şiparişleri verdim bir hafta sonra ben de denicem.
İnşallah biz de faydasını görürüz cnm

Arkadaslar benım bacaklarımdakı damarlar cok bellı oluyor ne yapmam lazım sızcee yardımmmm

kızlar bu yağları sürdükten sonra muhakkak yürüyüş yapın, ben bacak ve kalçama sürüyorum sonra 45 dk felan çıkıyorum tempolu yürüyorum şıpır şıpır sular akıyo eşeofmanım ıslanıyo yani , inşallah faydasını görmeye devam ederiz

selam kızlar bende bugün bu karışıma başladım inş faydası olur benim sadece bacaklarım kalın ve selülitli inceltiyordu da dimi aynı zamanda birde yatarken sürdüm ben şimdi bide streçle sardım sizde öyle mi yaptınız ayy çok heyecanlıyım:) bişey daha sorucam kullandığınız yağların markası nedir acaba eczaneye soruyorum fiyatı farklı aktarcılara soruyorum fiyatı farklı hangisi daha iyi sizce şimdilik aktardan aldım

dün akşam 10buçuk gibi bende yağları sürdüm streçledim plates yaptım plates yaparken çok terledim ellerim bile terledi yani o derece normalde yaptığımda bu kadar terlemezdim ama bacaklarımda yanma kaşınma kızarma olmadı sizce faydası oluyormudur. yattım hiç rahatsız uyumadım hatta gece hiç terlememiş bile acaba yağlarım kalitesiz de ondan mı anlamadım ne marka yağ aldınız bi kutu yağı ne kadar sürede bitirdiniz ne kadar süreceğimi tam kestiremedim. sabah kalktığımda streçleri çıkardım cildim çok güzeldi yani ferahlattı ama sıkılaşması ve selülitlerin gitmesi için yürüyüş yapmam şartmı ben hergün plates yapıorum o yeterli olurmu ve en önemlisi 2 hafta sonra nişanlımın yanına gidicem ve etek giyicem kızlar sizce gözle görülüür etki edermi

nasil terletmemis hayret,terletme ne kelime hatta bi keresinde ciddi yanmisti bacagim

ben shifa home,olmasa talya .ikisi de guzel.20 kekik,20 biberiye,10 badem,10 bugday karistiriyorum,daha bitiremedem hedefime ulastim Elhamdulillah

nasil terletmemis hayret,terletme ne kelime hatta bi keresinde ciddi yanmisti bacagim

ben shifa home,olmasa talya .ikisi de guzel.20 kekik,20 biberiye,10 badem,10 bugday karistiriyorum,daha bitiremedem hedefime ulastim Elhamdulillah

allah allah ya çok mu sürüyorum acaba ben kullanalı iki gün oldu benim yağlarım yarı oldu bile sağol canım bu markaları bulmaya çalışıyım en azından bilindik bi marka kullanıyım çünkü sahteleri çok oluyor boşuna eziyet çekmeyelim

acaba tatlı mı acı mı badem yağı, ilk ağızdan öğrenmek istedim de

merhaba
senin selülit tipin nasıldı kaçıncı evredeydi? tamamen mi yok oldular merak ettim.
benim 2. evre yani ayaktayken belli oluyor yatarken belli olmuyor. 2 defa yaptım bu karışımı ama henüz bir değişim yok bende offff moralim çok bozuk ((

benim selulitim o kadardi ki ayagim burulmustu sank nasil anlatsam ,koyun kuyrugu gibi titriyordu.tamamen biiti diye d=bilirim yani,ama supdukten sonra spor yap.hareketli ol.

merhaba. ben de biberiye yağına başlamayı düşünüyorum. sadece biberiye yağı veya biberiye ve badem yağını karıştırsam olur mu sizce?

kızlar benim kafama yattı bu formül uygulamak istiyorum ama zorla kilo aldım ben bacaklarımın kalınlığı şuan tam istediğim gbi. bu streç film inceltmezmi bnm bacaklarımı.ben erimek istemiyorum popomu sıktımda hafiften görünen selülitlerimden kurtulmak istiyorum.

her duş sonrası kabak lifle 5 er dk. ovmak ve sonrasında soğuk suyla şok etkisi yapmakta azaltıyor kızlar bende bunu özlem yıldızdan duymuştum

merhaba. ben de biberiye yağına başlamayı düşünüyorum. sadece biberiye yağı veya biberiye ve badem yağını karıştırsam olur mu sizce?

Biberiyenin yakıcı etkisini azaltmak için az miktarda badem yağı koyman gerekir.

Ben de buğdayla badem yağını aldım. Kekikle biberiyeyi de aldıktan sonra yapmaya başlıycam. Sonuçları yazarım :)

Biberiyenin yakıcı etkisini azaltmak için az miktarda badem yağı koyman gerekir.

Ben de buğdayla badem yağını aldım. Kekikle biberiyeyi de aldıktan sonra yapmaya başlıycam. Sonuçları yazarım :)

peki o zaman biberiye ile badem yağı karıştırıp yapayım. 1 haftalığına tatile gideceğim döndüğüm zaman başlıycam. gelişmeleri bekliyorum sizden :)

Sanırım en büyük sorunum istikralı olmayışım mayıs ayında ne güzel başlamıştım yürüyüşe ve bu formüle 2 haftaya yakın yaptım ve ciddi bir azalma vardı şimdi tekrar başlıcam. Bu sefer yürüyüş yerine P 90 x isimli öldürücü bir fitnes programını yapıcam bakalım sonuclar nasıl olacak.

bende bugün başlıyorum inşallah ama badem yağı kıllanma yapıyor o yüzden badem yağı kullanmayacağım.. Lahana yağının sıkılaştırıcı etkisi var isteyenler onuda kullanabilir
bu karışımı uygulayanlarr gelişmelerden haberdar etsin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…