Selülit Mucize mi istiyorsunuz? Gercekten mucizenın ta kendisi...

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
krauterhof.......... harika bi ürün biri sıkılaştırıcı serim diğeri selülit kremi. ikiside harika bi ürünnn kesinlikle tavsiye ediyorum..KULLANMADIĞIM ÜRÜN KALAMIŞTI SPORDA YAPAMIYORDUM FAZLA BİR KIZ ARKADAŞIM TAVSIYESİ ÜZERİNE ALDIM BU ÜRÜNÜ KEŞKE DAHA ÖNCE ALSAYDIM. FİYATI UYGUN 30 MİLYON KÜSÜR.
SONSUZ TEŞEKKÜRLER... ÇOK MUTLUYUM. 20 KİLO VERMİŞTİM VE POPOM BACAKLARIMA İNMIŞTİ. BACAKLARIM İYİCE SARKMIŞTI BU ÜRÜN SAYESİNDE FELAKET DEĞİŞME OLDU .POPOM DİKLEŞTİ SIKILAŞTI BACAKLARIM SIKILAŞTI DAHA 1 AY LMADAN BU SONUÇ HARİKAYDI..BU ÜRÜNÜ KESİNLİKLE TAVSİYE EDİYORUM. BANA DUA EDİCEKSİNİZ. ilk önce gece yatmadan soguk bir duş alıyorum vücudu sıcak su değdirmeyin. keseliyorum soguk suyla sonra yanımda biri varsa ona masaj yaptırıyorum 5-10 dk yoksa kendim ön arka bacaklarıma popoma belime asağdan yukarı doğru 15 dk masaj yapıyorum ..popo hareketleri bacak hareketleri yapıyorum 15 dk sonra yatıyorum... biraz yakıyo kremi dayanın artık.. ama gerçekten çok etkili. .. SONSUZ TEŞEKKÜRLER..

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya kuzular ben bu yağlara başlamak istiyorum streçe felan gelemem yapmıyorum acaba diyorum yağları sürüp sauna eşofmanlarımı giysem ev işine koyulsam yeterli olmazmı, ya da trambolinim var 10 dk onabinsem ,yağsız bile o eşofmanlar acaip terletiyor, ne diyorsunuz?

X