Selülit Mucize Formül ile Selülitelere Son

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

BenTulis

KURŞUN KALEM
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2007
719
6
Yok öyle,hemen formülü vermemi beklemeyin..Önce ,sadık ve sabırlı birer okur olarak yazımın tamamını okuyup bitirmeniz gerekiyor..

Link Silinmiştir.

Tebrik ediyorum güzel yazı.Bir yerde uğur dündara sormuşlardı
estetik düşünürmüsünüz diye o da karşı değilim ama ben olmam çünki yüzümdeki her iz benim anılarım beni ben yapan yaşanmışlarım demişti .Yerden göğe kadar haklısın kabul ediyorum ama şu da bi gercek bunu uygulamak çok zor herkes mükemmeli yakalamak ister işinde hayatında fiziğinde bu insanın tabiyatında var
Sen yapıyormusun dersen evet sanad katılıyorum hayat elbette etkisini gösterecek diyorum ama bi yandanda daha çok su içeyim selülit olmasın diyorum :) anlayacağın bu tezatlıkla yaşayıp gideceğim .Ellerine sağlık yazın okunmaya değer fazlasıyla .

alem kadınsın tuliana ne yalan söyleyeyim zeki kadınsın paylaşımların çok güzel ve zekice tebrikler teşekkürler

:sm_cool::sm_cool: :sm_cool: BAYILDIIIMMMMMM
HARİKA VALLA SUPER BI YAZII a.s.a.s.

:Roflol: :Roflol: :Roflol: :Roflol:

Harika olan sizlersiniz.Her yazımda arkamda olan,beni motive eden sizlersiniz.Hepinize teşekkürü borç bilirim.

alemsin ya kadınları can alan yerinden vurmuşsun ne denir şimdi buna:
tebrik ederim işini gerçekten çok iyi biliyorsun, iyiki varsın canım.:dance:

Her izin,her lekenin,her çatlağın,bizim hayatımızdaki birer yaşanmışlık olduğunu ne zaman kabul edeceğiz?

Göz kenarlarımızdaki birkaç çizginin,tüm çekilmiş ızdırapların,dudak kenarlarımızdaki ince yivlerin tüm kahkahalarımızın birer izi olarak orda yaşam kartvizitimiz gibi durduğunu ve bizim birer parçamız olduğunu,göbeğimizdeki çatlakların,birtanecik evladımızın dokuz aylık macerasının güzel ve bedeli ölçülemez anısı olduğunu ne zaman kabul edip,yıllar senden korkmuyorum diyebileceğiz?

Her çizgimiz,her benimiz,her lekemiz bizi benzersiz yapan özelliklerimiz.

Kanserle savaşırım...Mide ağrılarına,baş dönmelerine ,tıp çare bulamamışsa,denenmiş yolları denerim.Ama çizgilerimi,çatlaklarımı,kahve keyfimin bana geri dönüşümü olan selülitlerimi,deniz kenarında ailemle harika dakikalarımın hatıraları omzumdaki güneş lekelerimi seviyorum artık.Onlar bana ait.Her birinde bir daha yeniden yaşanması mümkün olmayan güzel anılarım var.

Bükemediğin eli öpeceksin..Madem benden gitmiyorsunuz,sizinle yaşamaktan korkmuyorum.

Haklısın haklısın da sen daha hala kırışıklıkla tanışmadın galiba hayatım.Kadın her yaşta güzel olma çabası içindedirBu da kendine olan güveninin geri dönüşümüdür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…