Bu cocugun amaci ne ?

E yuh yani konuştuktan sonra ne yapacağımıza karar vermemiz gerek demişsiniz. Adam demiştir eyvah selam verdik nikah masasına doğru gidiyoruz 😅 platonik aşkını itiraf etti diye hemen bi duruma karar vermek zorunda değilsiniz. Belki bi süre cilveleşmek, flörtleşmek istedi. Belki de istediği sadece o kadardı. Ya da o anlık hormon etkisiyle itiraf etti sabah aklı başına geldi 😅 adam ciddi düşünmüyor diye yorumladım. Takılmak istiyor belli ki siz de kafa dağıtın olsun bitsin her şeyin bir anlamı olması gerekmiyor 😅

Su an mezun oldum ama okurken aynı bölümde ayni sınıfta oldugumuz ve begendigim bir çocuk vardı onun da bana baktığını fark ediyordum ama hiç konuşma fırsatımız olmadan mezun olduk.sonrasinda ben başka biriyle görüşmeye başladım o süre zarfında 2 3 kez takip isteği gonderdi ama görüştüğüm kişi hepsini zorla silmemi istediği için sildim. Geçenlerde aklıma geldi bir süredir aklımda birisi yok öylesine takip isteği attım hemen geri takip etti ama öyle çok kiz çevresi olan herkese yazan bir tip değil biliyorum. Sonra çok şaşırdığını vs yazdı çok sevindiğini söyledi bu arada mezun olalı çok uzun zaman olmadı. Öyle iş arkadaşlar vs hakkında konuştuk o günün gecesi bana okurken ne giydiğimi Saçımı nasıl yaptığımı ne içmeyi sevdiğimi eve giderken nelere bindiğimi tek tek saydı ve açıkçası ben sana platoniktim gibi bir şeyler söyledi ama şu anda hala konuşmak istediğini söyledi özellikle seni çok istiyorum dedi ama ben o kadar net bir cevap veremedim sadece Tabii ki konuşabileceğimizi ve konuştuktan sonra ne yapacağımıza karar vermemiz gerektiğini söyledim. sonra uyudum. Sabah güzel güzel konuştuk ama birden bana dün öyle derken hata ettim acele davrandım kusura bakma konuşmak veya sormak istediğin bir şey olursa lütfen yaz gibi şeyler dedi birkaç kez. ben de çok sinirlendim teşekkür ederim dedim en sonunda cevap vermedim yazdıklarına ama sonrasında sadece yakın arkadaşlara açık ne kadar bozulduğumu belli eden bir hikaye paylaştım dün o da Instagram'da sadece yakın arkadaşlarına açık olan bir hikaye paylaşmış Issız Adam filmindeki son sahne yani adamın ayrılıktan dolayı pişmanlık duyduğunu çok üzgün olduğunu söylediği sahneyi paylaşmış üzerime alınmalı mıyım? çünkü çok uzun süredir hiç kimseyle görüşmediğini söylemişti ve o da benim gibi sadece yakın arkadaşlara açık paylaşmış konuşmamaya karar verdiği için pişman mı olmuş tekrar konuşur muyuz ne yapmalıyım bilmiyorum gerçekten normalde hiç kimseye takılı kalmam ama çok konuşmak istediğim birisi
E plotoniğine ulaşmış. Bakmış sizde bir kıpırdama yok pardon demiş. Bence üzerine gitme. Ya da sende ona ne hissediyorsan dümdüz söyle. Konuşmak istiyorsan konuşmak istiyorum de.

X