mucize duama başlıyoruzz :)

Canım hangi duaya başlayacaksınız? Önceki sayfalara baktım ama göremedim.. ne okunacak ona göre katılım bildiriyim
Canım bunları okuyucaz

Okunacak duaya baktım da uzunmus birazcik. Bazen eve gece yarisi geliyorum yetistiremeyip kimsenin hakkina girmek istemem 1 gunde mi okucaz. Duadaki sayilar kisi sayisina mi bolunecek yoksa adedi sabit mi. Ona gore ben de katilirim
Canim ben yarın listeyi duzenleyecegim insaAllah bir gün olmaz süre daha uzun olur dua daki sayılar kişi sayısına bolunecek evet

100 tövbe
100 salavat bunlari duaya baslamadan önce herkes okusun 1 defaya mahsus.
Sonra 24.484 fetih suresinin ilk ayeti ( inna fetahna leke fethan mübina) okunacak
119 tane fetih suresi okunacak

Kızlar okuyacagimiz dua yukarıda hepimizin niyeti için topluca okuyacagiz yani herkes icin tek tek okunmayacak kisi basi dusen sayilar hepimizin niyeti için bir defaya mahsus okunacak eğer listedeki 13 kişinin hepsi katılırsa kişi başı 9 fetih suresi ve kişi başı 1.883 tane fetih suresi ilk ayeti okunacak iki hafta süremiz olsun çünkü herkesin yoğunluğu ya da mazeretli olma durumu olabilir veyahut diğer dua grubunda da okuyacakları duaları oluyor
29 kasım cuma gününe kadar aldığımız sayıları okumuş olalım cuma gunu de hepimiz birbirimizin duasını edelim insaAllah katılmak ister misiniz başlayalım mi

5 528mucizemmm B Bademmm388 Rainbow Peace Aventuss M mer_4260 Rana_murat yalutserkan ayseMsb
caramel_7 begonvil1985 ftemiz
C cansu_tr Kafiyesizsiir

Bende katilabilirmiyim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…