Mp3 müzik indir

ummyvideo diye bir eklenti buldum
her türlü videoyu indirebiliyorsun (çok hızlı iniyor benzer programlara göre)
bir de üstüne herhangi bir şarkının youtube videosunu mp3 olarak kaydediyor (indirme seçeneklerinde var)
virüslük bi durum yaşamadım şimdiye kadar.

çok farklı, popüler olmayan ya da eski şarkıları mp3 formatında bulmak mümkün olmuyor o yüzden bu eklenti tam benlik
film/dizi müziği vs artık ne ararsan :)

onyooo, post: 45383645, member: 481108"]yalnız bunu komşunun bedava internetinden yaparsanız helal olur mu bilmem.[/QUOTE]
Terbiyeni takın !!!! Ukala !

Söylediğimi yooo, post: 45383742, membsanırım. S108"]Milletin interzayıflamüzik indiriyosun konu açmasan söylemezdim banane bedavacı olan sensin.[/QUOTE]

Ayyy çok komik.kromozom eksikliği var sanirim sizde )) sen önce zayiflaa sonra millete laf söyle ))

Söylediğimi yooo, post: 45383742, membsanırım. S108"]Milletin interzayıflamüzik indiriyosun konu açmasan söylemezdim banane bedavacı olan sensin.

Ayyy çok komik.kromozom eksikliği var sanirim sizde )) sen önce zayiflaa sonra millete laf söyle ))[/QUOTE]

kromozom eksikliği??
kilo ile dalga geçmek?

bir önceki mesajınızda "terbiye" den bahsediyordunuz ne oldu?
çok ayıp gerçekten, üslubunuz çok çirkin

Söylediğimi yooo, post: 45383742, membsanırım. S108"]Milletin interzayıflamüzik indiriyosun konu açmasan söylemezdim banane bedavacı olan sensin.

Ayyy çok komik.kromozom eksikliği var sanirim sizde )) sen önce zayiflaa sonra millete laf söyle ))[/QUOTE]

Terbiyenizi asıl siz takının böyle konuşamazsınız kimseyle

O da benimle dalga geçmesin.ben konu açıp soru soruyorum.önceki açtığı konuyu önüne seriyo.buna ne demeli? Üstelik dalga geçiyor.önce o başlattı.ayıp değil mi.hepimiz burada arkadaşız.yoruma böyle karşılık veririm ben de.
Önceki konularimda komşunun wifisini kullanıyorum.şifreyi kendi verdi.acaba helal mi haram mi demstm.o kişinin yaptığına bak.ben ne sormusum o ne diyor.
Ben kimseye laf atmam . boyle durumda karşılık veririm tabiki.

CANNIBALL .!.:
Ayyy çok komik.kromozom eksikliği var sanirim sizde )) sen önce zayiflaa sonra millete laf söyle ))

Terbiyenizi asıl siz takının böyle konuşamazsınız kimseyle[/QUOTE]
Her şeye ziplama ne oldugunu

cevap vermek var cevap vermek var.
karşılık olarak yazdığınız mesajda kromozom eksikliğini bir hakaret gibi kullanıyorsunuz, keza kilolu insanları da öyle...
verilecek milyon tane cevap varken bu şekilde hakaret etmeniz hem karşınızdakilere hem de hakaret unsuru olarak kullandığınız sağlık durumuna sahip olanlara ayıp.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…