Mp3 müzik indir

ayrıca burada mahalle kavgası gibi herkese hakaret ederseniz banlanıp oturursunuz bilginize...
sorun cevap verme tarzınız.

Evet ayıp.bak cevap verince insanın zoruna gidiyor değil mi
Ben kimseye laf söylemem.böyle arada çıkınca sinirleniyorum o an

O kadar...zorla iyi insanı kötü etmediler.ben kimseyi kirmiyorum.
Bi keresinde çocuk tedavisi ile ilgili yorum yapmıştım..başka konuda bana diyo ki o x kişi sen önce o ilacını iç.yine aynı benzer olay karşıma çıkınca sinirleniyorum.
Hepiniz insaniz.insanlarla alay etmem.öyle bir insan dglm.dediğin gibi öyle insanlar vardır.onlardan özür dilerim...

[QUOTNIBALL, post: 45384463, member: 713029"]Ahh canım yaa :KK70:[/QUOTE]

Hala alayci tavirlar.allah islah etsin

Söylediğimi yooo, post: 45383742, membsanırım. S108"]Milletin interzayıflamüzik indiriyosun konu açmasan söylemezdim banane bedavacı olan sensin.:KK70::KK70::KK70::KK70:

Ayyy çok komik.kromozom eksikliği var sanirim sizde :-))) sen önce zayiflaa sonra millete laf söyle :-)))[/QUOTE]

sen kimsin geri zekalı beni hastalıklarımla vurucaksın. daha kocasından para isteyemeyen komşusunun internetine muhtaç olan eziğin tekisin. klavyeyi buldun ne oldu cesaret mi geldi? bence yaz adresini buluşalım görüşelim senle. yüzüme söyle diyeceklerini.
bana laf çakanın da hayatı mükemmel olsa bari. bak tüm kalbimle söylüyorum ki bu beddua değil kötü kalpli olanlara insanların acısını kendine malzeme yapanlara. inşallah hiç bir zaman çocuk sahibi olma. ben yıllar önce neredeyse ölüyordum senin gibi bir sersem yüzünden. neyse kilolar gider ki çoğu gitti 3 senelik mevzuyu açmışsın yüksek zekandan dolayı. salaklık kalır. ve sen salaksın sünepesin eziksin. otur evinde komşundan çaldığın internetle burada insanlara saldır sen. fazlasını gerçek hayatında yapamazsın. geri zekalı. üyeliğimi kapattırıyorum günde beş konu açarak gez koş eğlen buralarda. rahatla yani

Duyarlı arkadaşlara da çok teşekkürler. Dünya hala güzelse sizin hatrınıza güzel. istemeden okuyanlardan da özür dilerim. hastalıklar hafife alınacak malzeme konusu yapılacak şeyler değildir.

Söylediğimi yooo, post: 45383742, membsanırım. S108"]Milletin interzayıflamüzik indiriyosun konu açmasan söylemezdim banane bedavacı olan sensin.:KK70::KK70::KK70::KK70:

Ayyy çok komik.kromozom eksikliği var sanirim sizde :-))) sen önce zayiflaa sonra millete laf söyle :-)))[/QUOTE]

Zayiflamakla belesci olup milleti sömürmek arasinda nasil bir bag kurdunuz ?

Ayyy çok komik.kromozom eksikliği var sanirim sizde :-))) sen önce zayiflaa sonra millete laf söyle :-)))

sen kimsin geri zekalı beni hastalıklarımla vurucaksın. daha kocasından para isteyemeyen komşusunun internetine muhtaç olan eziğin tekisin. klavyeyi buldun ne oldu cesaret mi geldi? bence yaz adresini buluşalım görüşelim senle. yüzüme söyle diyeceklerini.
bana laf çakanın da hayatı mükemmel olsa bari. bak tüm kalbimle söylüyorum ki bu beddua değil kötü kalpli olanlara insanların acısını kendine malzeme yapanlara. inşallah hiç bir zaman çocuk sahibi olma. ben yıllar önce neredeyse ölüyordum senin gibi bir sersem yüzünden. neyse kilolar gider ki çoğu gitti 3 senelik mevzuyu açmışsın yüksek zekandan dolayı. salaklık kalır. ve sen salaksın sünepesin eziksin. otur evinde komşundan çaldığın internetle burada insanlara saldır sen. fazlasını gerçek hayatında yapamazsın. geri zekalı. üyeliğimi kapattırıyorum günde beş konu açarak gez koş eğlen buralarda. rahatla yani

Duyarlı arkadaşlara da çok teşekkürler. Dünya hala güzelse sizin hatrınıza güzel. istemeden okuyanlardan da özür dilerim. hastalıklar hafife alınacak malzeme konusu yapılacak şeyler değildir.[/QUOTE]

Böyle üç kutusluk birisi için üyelinizi yakmayin lütfen.

Hassas olduğu noktayi çok güzel tespit etmissin de dis gorunusle dalga geçmek igrenc bişey bunu yapan babam olsa tepki gösteririm dikkat et ilerde senin ne olucagin hiç belli olmaz seninle de böyle dalga geçenler olmasın :cool:

ponyoo arkadaşım,

Aranızda ne geçti bilmiyorum, bu yazınızı dikkate alarak yorum yapacağım. Konu Sahibine ilk başta saldıran siz olmuşsunuz..evet, hastalıkla vurmak kabul edilemez ama kalkıpta bir insana "inşallah hiç bi Zaman çocuk sahibi olma" demek çok çok ayıp ve kabul edilemez. Bir bayanı evlatla vurmayın sakın..sağlığınız yerine gelir, zayıflarsınız da ama çocuk olayına girmek çok yanlış. Kusura bakmayın ama konu sahibin seviyesine indiniz Hemde çok daha çirkin bir uslüpla.

Ayyy çok komik.kromozom eksikliği var sanirim sizde :-))) sen önce zayiflaa sonra millete laf söyle :-)))

Duyarlı arkadaşlara da çok teşekkürler. Dünya hala güzelse sizin hatrınıza güzel. istemeden okuyanlardan da özür dilerim. hastalıklar hafife alınacak malzeme konusu yapılacak şeyler değildir.[/QUOTE]

Lütfen bu kadar sinirlenmeyin alismalisiniz böyle üyelere. . Uzmeyin kendinizi lütfen :KK43:

Youtube dönüştürücü yaz oradakı vıdeoları falan hemen cevırıp ındırıyor hıc beklemeden daha hıc vırusle de karsılasmadım.

X