Moralim çok bozuk, sizce kazıklandım mı? :( Okul Çantası Fiyatı: 600 TL

İnternet sitelerinde her zaman daha ucuzdur. Tost makinası alacaktık AVM de fiyati 750 lirayken aynı modeli 450 ye aldık internetten. Birde çocuk için 600 lira çantaya ben vermem açıkçası bir senede mahvediyor benimki :) LCW candır hep ordan alırm eskittikce yenisini alırım.

Biz yetiskinler ayni cantayi sıkılmadan senelerce kullanabiliriz bozulmadigi surece.
Ama cocuklar oyle degil ki. Kaliteli alırsınız tamam ama senelerce kullanmasini beklemeyin. Baskalarinda baska modeller gordukce degistirmek istiyorlar. O yuzden 600 lira okul cantasi icin bana göre cok ucuk. Uspa polo da o parayi bence hak etmiyor.

Gençleri bilinçlendirmek süper hareket olmuş

Yalnız o &’li markaya özellikle uyuzum, bağlı olduğu medya grubu da bu uyuzluğun sebeplerinden biri. Her zaman aşırı pahalılar. Yıllardır kitaplarımı hep online alırım, hem fiyat karşılaştırma şansım da oluyor.

H Hillad markanın müşteri hizmetlerini arayıp kargo ile iade yapabilir miyim diye sorun bence. Belki yardımcı olurlar. Online alışverişe de bir an önce alışın :) hiç değilse mağazada beğendiğiniz ürünün kodunu bir googlelayın Artık deterjan, tuvalet kağıdı alırken bile bakıyorum belli yerlerdeki fiyatlara.

Ne istiyorsanız onu yapın umrumdaydı zaten

:)
anneliğinize hakaret eden kimse olmadığı halde sanki küfür yemiş gibi davranmaz sağlıklı bir yaklaşım değil.
çocuğunuzla ilgili yazdığınız davranışı eleştirmek için anne olmamıza da gerek yok, standart zekaya sahip herkes bu kadarını eleştirebilir zaten.
sanırım yaptığınızın hata olduğunun farkındasınız ve eleştiri alınca gerçekle yüzleştiğiniz için rahatsız oldunuz.
çocuk sizin, nasıl yetiştireceğinizi siz bilirsiniz. ama ileride sorun yaşayacağınız bariz, insanlar uyarmak için iyi niyetle yazdı.

neyse, konuyu uzatmaya daha da gerek yok sanırım. anneliğinizi sorgulamak kimseye düşmez, tıpkı sizin burada kural dışına çıkmadan fikrini yazan insanları taşlama hakkınız olmadığı gibi.

Bu markanın zaten fiyat farkları meşhur. Yaşadığımız şehirdeki mağazada çocuk kazakları tanesi 149.90 idi eşim komşu ilimizde çalışmaya gittiğinde tanesi 65 liradan 2 tane aldı mağazasından.
Personele dedim bu nasıl olur diye mağaza inisiyatifi diyip çıktı işin içinden,ilginç bir satış politikaları var

Avrupadaki fiyatları duysanız dudaklarınız uçuklar

Bende oğluma okul çantasını internetten aldım, mağazada aşırı pahalılar.
Yaklaşık 10 yıldır kıyafetlerimizi genelde internet üzeri alıyorum. Çoğu zaman indirimleri takip ediyorum. Ergen oğlum geçen “sen hep indirimden alıyorsun” diye bana “firça” çekiyor. Aldıklarımda markalı kaliteli şeyler, ama ucuzlayınca alıyormuşum beyefendiye.
İyi dedim sen çalışınca gider hiç indirim olmadan alırsın.
çocuklara küçükken istediğimizi alıp giydirebiliyoruzda büyüdükce herşey dahada zorlaşıyor. Arkadaşlarından görüp onlarda istiyorlar. Bugün gelmiş bana internetten beğendiği montu gösteriyor fiyatı görünce
Hadi büyüme çağında olmasa belki neyse diyeceğim ama büyüme çağında, giyse giyse iki kış zar zor giyinir. Çok şükür durumumuz kötü değil ama süperde değil, gidipte bir monta o kadar para vermek istemiyorum. Pahalı /uygun kavramını çocuğuma nasıl öğretebilirim bilmiyorum.
Hayat çok pahalı, Rabbim hepimizin yardımcısı olsun.

Aynen bende trendyolu bırakalı çok oldu. Milladan ne aldıysam çöppp. Elbiseler leş kokuyor. Kazaklar akrilik olduğu için onlarda terletiyor leş gibi

ee fenomenlere o çekleri vermek için bir yerlerden çıkarmaları lazım değil mi :)
bu arada trendyol çok da ciddi komisyon alıyor satıcıdan, adamların beleşe satmamak için pahalı satmaktan başka çareleri kalmıyor. bir de kdv ekleniyor zaten.
ha kaliteli olsun pahalı olsun lafım yok ama milla bence de leş şu an.
kalıpları daracık, 40 beden diye sattıkları şey 34 bedene ancak olur.

Ben olsam bir çocuk çantasına 600₺ vermezdim, uygun fiyata her sene yenisini alırdım, internetten araştırıp almayı tercih ediyorum genellikle
Nickler değişince çok heyecanlanıyorum, kimdiniz acaba önceden?
Anneliğinize laf etmek asla haddime değil, sadece görünen köy kılavuz istemez onu belirtip gideyim. Doyumsuz çocuklar bu şekilde ortaya çıkıyorlar işte… daha sonra aileden çıkıp topluluğa karıştıklarında diğer insanlar tolere etmek zorunda kalıyorlar maalesef.
Nasıl o kadar oynuyor beden yahu? Hem de 3-5 ayda
Sen sus seni aşırı kıskanıyorum 1.73 boya 37 numara ayak, yüzün de taş gibi. Azıcık genlerinizden çalıp kendime enjekte etsem olur mu bağyan??
Gel sarılalım kardeşim aşkımdan ölsem o ürüne, kargo ücretini gördüğüm an buz gibi soğurum. Nokta
fjallraven kanken, eastpak gibi markalar o kadar edebilir ama us polo için biraz fazla olmuş. olan olmuş canınızı sıkmayın
Kankenler 1000₺ den aşağıya satılmıyor artık çok üzülüyorum ya ne hale geldi döviz

Bakın bende artık konuyu uzatmak istemiyorum fakat saygı çerçevesinde olmadığı zaman bende o şekilde karşılık veriyorum acımazsa bir eleştiri içersinde buldum kendimi çocuğumun her sarıldığı şeyi almıyorum dedim burda bir üye buradaki eleştiriden sonra tabi böyle söylüyorsunuz yazmış Allah aşkına kimsiniz siz tanıyor muyum da sizden çekineceğim ben kendimi biliyorum neyse ona göre davranıyorum. Yaptığım yanlış bir davranış yok ki hatamı anlayım artık konu sahibinin konusuna cevap verirseniz sevirim konu benim kızım değil.

15 16 tl ye seneye giyilecek tişörtlerimi aldım defacto dan.şort ta aldım 2 tane tanesi 20 tl den.jean bluza da 33 tl verdim .yazlıklar tamamlanıyor yavaş yavaş.national geographic te de indirim vardı kaçırmadımmmm.

bence de uzamasın daha fazla. ben burada sonlandırıyorum.

ben burda yazarken pc mde 2 sayfada da ürünleri inceliyorummm.emek istiyor ucuz alışveriş otreraaa
bilmez miyim, internet alışverişinde bir guruyum,bu konuda mütevazi olamayacağım, etiket yapmayayım, bizim bıdık anneshirley'i yeteneklerimle büyülemiştim geçenlerde hatta

ay neyse konu sahibinin konusunu pek böldük. :))

ama e-alışveriş konusu pek zevkli. topik mi açsak acaba , ya da hazırda varsa topik oraya uğrarım ben arada :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…