Moralim çok bozuk, sizce kazıklandım mı? :( Okul Çantası Fiyatı: 600 TL

yaa ipekyol candır ama gerçekten indirimde olması lazım. yoksa aşşırı pahalı
bir tane influencer habire oradan alıyor, yasemin özilhanın totosunu yalayıp aldığını düşünüyorum
Bugün donuma kadar İpekyol giyindiğimi fark ettim ve kuru bir öğretmenim. Sezon sonu olmasa yanından bile geçemem. Vitrinine ekmek banarım ancak.

Bugün donuma kadar İpekyol giyindiğimi fark ettim ve kuru bir öğretmenim. Sezon sonu olmasa yanından bile geçemem. Vitrinine ekmek banarım ancak.

ben 4-5 sene evvel aldığım twistlerin ekmeğini yiyorum hala :)
daha orijinaldi eskiden şimdi tarzını pek sevemiyorum.
güzel parçaları ikisinden de indirimde alıyorum.
önden beden denemişsem internetten alıyorum direkt.

Aynen. Ya çocuğa bile geçen avmde ayakkabı denetip aynısını internetten 70 lira daha ucuza aldım. Devir böyle, geçim zor. Direkt mağazadan atlayıp alacak lüksümüz kalmadı.

Samsunıte sandım bende 2 sene once ogluma almistim gecenlerde baktim bin liralara cıkmıs gozlerime inanamadım ben 600 lira vermem cocuk cantasina hele o markaya o kadar para mı verilir.
Cocuga giydirdigin haram yedirdigin helal derler ya ben biraz o mantıkta biriyim.
Bende alirim marka seyler inan maddi durumumda el verir ama indirimden alirim
Bir de cocuk iste zaten ilerde neler isteyecekler neler...

Mağazadan secer internetten alırım bende

Bence fiyat çok fazla bir çocuk için gerçi bizler için bile çok fazla bu zamanda

Alınan maaşlara bakarsak 200 TL olmalı en fazla iyi bişey i o para bulmak da bir hayli zor

Ben de her şeyi netten alırım.
Basit bir örnek olacak ama saçım için hindistan cevizi yağı ve nane yağı alacaktım. Güvendiğim marka da watsonsta vardi ama 2si 100lirayi geçiyordu. Trendyolda ikisini 65e aldım. Tabi kuponum da vardi.
Çok severim İnternet araştırmasını.

600 liraya okul çantası mı? ederi olsada olmasa da o kadar parayı çocuk çantasına veremem ben yaaa... para kolay kazanılmıyor

O degil de bir seye deginicem.Bakalim trendyolla ilgili buyuk uyanis ne zaman olucak insanlardahaziran ayinda 110 liraya aldigim 2li tava setini mega hiper fenomen indirimiyle 160 a satiyor ve gercek fiyati olarak ta urunun kendi magazasindan guncel fiyatindan 40 lira fazla gosteriyor.Trendyol bunu hep yapiyorlar.
Milla urunlerinin %90 inini giyecegime gidip pazardan aliyorum senelerce giyiyorum.Rezil kalitede cogu urunu.
Hic elekten gecirmek yok saticiyi.Her onune geleni aliyorlar.Sonra urunle ilgili sorunla satici kaynakli deyip isin icinde siyriliyorlar.Bu kadar sikayet alan saticiyi alma o zaman arkadas.Ben baya oldu trendyolu birakali.
Devir benim icin amazon devri.Kalite,hiz olarak su siralar tek geciyorum.Trendyolun kat kat uzerinde bir site.
Konu sahibi size gelecek olursak,evet feci halde kaziklanmissiniz ama kime gore neye gore ? Aylik gelirim 15- 20 bin ve olsa zerre uzulmem.Napalim oldu bi defa derim.Diger turlu acitir be.

genelde mağaza alışverişi çok nadir yaparım, çoğu şeyimi internet üzerinden alıyorum.
mağazada görsem bile önce açıp internet fiyatına bakarım, fark oluyor çünkü
kazıklanmak değilse de mantıksız bir alışveriş olmuş, çocukların kullanımını düşünürsek. çocuğum yok fakat kuzenimden biliyorum başta abartıp her şeyini pahalı markalardan alırken, lcwye geçtik. hem kalitesi güzel, hemde çocuk dediğin ne kadar kullanıyor sanki..

Amazon da dahil bütün satış platformları öyle. Trendyola özel değil. Biraz uyanık olup fiyat kıyaslamak lazım. Amazon prime ürünleri çoğu zaman daha pahalı diğer sitelere göre, satıcılardan alınca da trendyoldan farkı yok zaten aynı satıcı orda da burda da diğerinde de oluyor genelde. Amazonu genelde market alışverişi için kullanıyorum ben, indirime giren ürünleri stokluyorum bir de kolay gelsin’e hastayız.

Market alisverisi dedin mi hepsiexpress.Min 30 lira.tasima ucreti yok.Devamli kampanya var.60 liraya 20 lira gibi.Evde ekmek olmadigi zaman disari cikamicak durumdaysam direkt hepsiexpress ten soyluyorum.Yanina 2 icecek,bikac ivir zivir gitsem de okadar masrafla cikacak diyorum.
Su zamana kadar amazonda hep uyguna buldum.Bez,islak mendil ihtiyacimi hep ordan aliyorum.Bir de satici kaynakli sikintilar trendyolda cok sık.Amazonda bu kadar degil gibi ya da ben cok denk gelmedim.

Oglanlara cogu kiyafetlerini lcw nin sitesinde outlet bolumunden kovaliyorum ben.Stok guncellemesi yapiyolar.Bunlara benzer vardi disney karakterli sanki.Yazin tsirtleri 12 13 liraya denk getirdim.Fazla.kesfedilmemesini umuyorum oranin
Dedin ve oraya ışınlandım Ben de genelde outlet mağazasından alıyorum. sitedekiyle aynı fiyata denk geliyor Geçen yıl bir kot ceket beğendim oğluma 90 TL idi. outlet mağazadan 35TL aldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…