Moralim çok bozuk, sizce kazıklandım mı? :( Okul Çantası Fiyatı: 600 TL

aç aç aç

açalım valla.size boşanmış bir hemcinsimizin tamturunu nasıl ucuza aldığımı da anlatırımmmm.

Evet sen bu işin pirisin, ağzım açık kaldı o gün gerçekten bir e alışveriş topiği çok yararlı olabilir

Şimdi bi Polo Ralph Loren var bir Us polo var. İkisi farklı. Polo ralph loren in bir kazağı 2 bin lira mesela, belki onlar o poloyu giyiyordur. Veya giymiyordur uspa da kıytırık diyemem bence gideri var ama lüks bir marka değil bizim mavi gibi işte.

Ben netten bakıyorum fiyatına guvenmezsem hemen o an
Eğer aynıysa alıyorum o an daha ucuzsa netten alıyorum
600 bir çanta için çok ama vermişsiniz artık
Ben lisedeyken bana bir çanta almisti babam 50 liraydi 15 sene önce falan ama hala kullanirim o çantayı hiçbir şey olmadı

Ben de e-alışveriş konusunda tam bir ölücüyüm eşim bile şok oluyor bazen şimdi bebekten eski performansım yok ama topik olursa arada ben de uğrarım

Beğenip aldıysanız daha üzerine düşünmeyin. Madem durumunuzda var neden bukadar dert ettiniz. Güle güle kullansın çocuğunuz.
Markası için bişey diyemem, markanın kendi içinde de ürünler kalite olarak çok değişiyor. Bana çok uçuk gelmedi fiyat, her sene yenisini almaktansa kalitelisini alırım, uzun süre kullanılması taraftarıyım. Çocuklarıma uyduruk, kalitesiz birşeyi almayı sevmem.
İnternetden de alırım ama mağza gezip, deneyip almayıda çok severim. Eğer beğendim birşeyin bedeni veya rengi kalmadıysa ozaman internetden sipariş veririm. İndirim takip edicem derken internetden gerekli gereksiz çok şey alabiliyorum. Kargo ücretsiz olsun diye onuda ekle şunuda ekle yaptığım çok oluyor. Özellikle pandemi döneminde can sıkıntısından okadar çok yüklendimki internet alışverişine iyice bıkmışım, şuan mağza mağza gezip almayı nekadar özlediğimi anlıyorum.

Alışveriş yapmayı bilmiyorsunuz bence. Mağazadan almak istediğiniz ürünü beğeneceksiniz sonda Internetten sipariş verip ayağınıza getittireceksiniz. Devir böyle. Yapacak birşey yok.

çok polo var, polo garage da var misal. şahsen ben anlamamıştım hangisi die.

15 sene evvel 50 tl de büyük rakamdı ama tabi.

Çok pahalı geldi bana.Kendi mağazasınin bir internet sitesinde inanın kazaklar var indirime girmiş 85 TL.Muhtemelen aldığınız yeni sezon ürünüdür ve o yüzden pahalıdır.Bir de AVM tarzı yerlerde dükkan kirası çalışanlar derken fiyatlar katlanıyor.

Valla çanta bakmaya o şehire gidebilmişsem o 600 liralık çantayı değiştirmeye fizana bile giderim. Ay ne demek 600 lira? üzgünüm ama gidip değiştirin kesinlikle. İade falan edin. Şu ara hiç bsey ucuz değil biliyorum ve ben de çok markacı biriyimdir kaliteli olsun diye ama bu çok yani

bu emek dolu alıntıdan dolayı öncelikle tebrik ederim ben almanyadayım o yüzden haberim yok uçmuş ama şaka mı. gerçi burda 60 euro şuan üstüne de koyuyolar bir o kadar daha maşallah

bu emek dolu alıntıdan dolayı öncelikle tebrik ederim ben almanyadayım o yüzden haberim yok uçmuş ama şaka mı. gerçi burda 60 euro şuan üstüne de koyuyolar bir o kadar daha maşallah
Ciddi misiniz? 60 euro mu gerçekten?

Almanyaya işçi olarak başvuru yapmak istiyorum şu an. Doktorluğu geçiyorum artık.

Ülkemiz korkunç zamlar altında şu an.

Avrupanın herhangi bir ülkesinde stetoskop olarak bile işe başlayabilirim , kabulümdür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…