moralim bozuk kaygılanıyorum

daisy66

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2008
663
4
slm kızlar yarın doktora gidicem biraz gerginim,polikistik over hastasıyım 27 yaşındayım ama bide kemik erimesi başlangıcı varmış,8 ay ilaç kullandım 2 hastalık içinde yarın kontrole gidicem bakalım doktor ne diyecek,hem merak ediyorum hemde kötü bişey der diye korkuyorum.abartıyormuyum sizce?kemik erimesi için çok erken bi yaş değilmi?etrafınızda bu yaşta bu hastalığa yakalanan varmı?:teselli:

canim ya cevremde yok ama ben de pkoluyum.Allah yardimcin olsun,fakat kemik erimesi ve pko baglantili deil deilmi canim.cok gecmis olsun.

canım çok geçmiş olsun.kemik erimesi için erken degil yaşın.bende 26 yaşındayım canım,ama kontrol ettirsek belki de bende de vardır.illa yaşlılarda olmaz yani kalsiyum eksikliginden oluyor,bol bol süt iç vitamin al.şimdiden teşhis edilmesi iyi olmuş yaşlılıkta ortaya cıksaydı daha kötü.iyilesirsin ALLAHIN İZNİYLE canım korkma.ALLAH baska hastalık vermesin..

tedirginlik yapıp piskolojini bozama polikistik kist sitreslede alakalı bendede var kemik erimesine gelince olabilir normal artık 3,5 yaşındaki çocuklarda bile var calsıum , yogur yumurta süt kullan gerçi onlardanda yetirnce alamıyoruzya ama sen genede kullan bacım saglık olmadımı paranında degeri yok sabancı ne dedi keşke oglum benden araba isteseyd,de ben alamasaydım dedi düşün ?sen ötesini servet var ama saglık yok o servet saglık getirmiyor duruma göre

pko belirtileri nedir kızlar bilgi verebilirmisiniz.çoğu yazılarda hep bundan söz edilmiş. meark ettim

saolun kızlar moral oldu gerçekten inşallah sonuçlar iyi çıkar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…